YouTuber انگلیسی یک ماه پس از زایمان با کوید در کما بود ویروس کرونا

یک خواهر یوتیوب بریتانیایی گفت که خانواده “هنوز هم به نماز احتیاج دارند” برای دختر 30 ساله پس از آنکه وی یک روز پس از تولد اولین فرزندش با کوید-19 به کما رفت.

گریس ویکتوریا از باکینگهام شایر در ماه دسامبر هنگام بارداری به ویروس تاج مبتلا شد.

پس از وخیم تر شدن وضعیت وی ، پزشکان قبل از آنكه فردای آن روز به كما برود به علت مشكلات تنفسی ، پسری را در شب كریسمس به دنیا آوردند.

در بیانیه ای که در اواخر ماه دسامبر در اینستاگرام منتشر شد ، خانواده وی گفتند که وضعیت او “در حال حاضر پایدار است” و پسر تازه متولد شده اش “خوب است”.

در اوایل ژانویه ، خواهرش چارلی ، وبلاگ نویس سبک زندگی ، همچنین از پیروان خواست خواهر او را در دعای خود نگه دارند. در آخر هفته ، او دوباره خواستار حمایت شد تا بگوید که “خواهرانشان همچنان در بیمارستان هستند”.

“ما او را خیلی دوست داریم و می دانیم که او از آن قویتر از همیشه بیرون خواهد آمد. او تمام کار خود را به شفابخشی مردم اختصاص داده است ، اکنون ما از شما می خواهیم برای شفای او دعا کنید. “

مونرو برگدورف ، مدل و فعال ، آرزوهای خود را در اینستاگرام برای خانواده فرستاد و اظهار نظر كرد: “به همه شما فکر می کنم. تو را دوست دارم ، لطف “، و لی آن پینوک از Little Mix نوشت:” من برای شما بسیار عشق می ورزم. “

ویکتوریا بیش از 200000 مشترک در Youtube دارد ، جایی که او در مورد والدین و روابط در وبلاگ های خود صحبت می کند ، و در مورد مسائل روانی و اعتماد به نفس بدن بحث می کند.

YouTuber بیش از یک ماه پیش علائم ویروس کرونا را نشان داد ، اما با گذشت دسامبر سلامتی رو به وخامت گذاشت. اگرچه قرار نبود پسرش تا ماه فوریه ظاهر شود ، پزشکان به دلیل نگرانی از وضعیت او تصمیم گرفتند کودک را در شب کریسمس نوک بزنند.

کودک وی سالم متولد شد ، اما پس از زایمان مشکل تنفسی را باید به بخش مراقبت های ویژه برد.