[Title of Show] مرور – پشت پرده گیک های تئاتر موسیقی نگاه کنید تئاتر

[ad_1]

Fبا استفاده از “Singin ‘in the Rain to A Chorus” یک موسیقی عالی در مورد خلق یک نمایش موزیکال وجود دارد. اما ، همانطور که از نامش پیداست ، [Title of Show] یک هدف اضافی می گیرد. توسط جف بوون و هانتر بل در سال 2004 به عنوان برنامه ای برای جشنواره موسیقی نیویورک نوشته شده است. طرح او دو دوست ، جف و هانتر را دنبال می کند ، هنگامی که آنها – من را اینجا دنبال می کنند – یک نمایش در مورد نمایشی می نویسند که برای یک جشنواره موسیقی در نیویورک می نویسند. هانتر پیشنهاد می کند: “ما می توانستیم فقط آن مکالمه را در نمایش بگذاریم.” اما او تعجب می کند ، “آیا افراد دیگر دوست دارند چنین چیزی را ببینند؟”

پاسخ به این بستگی دارد که تئاتر خود را چقدر هدف دوست دارید و چه تعداد موسیقی را دوست دارید. [Title of Show] وقتی بازیگران تغییرات اساسی خود را اعلام می کنند ، با اشارات مبهم به برادوی و شوخی در صنعت پر می شود ، و سازندگان ناشیانه آن بحث می کنند که آیا می توان قافیه شیرین تئاتر را داد؟ بعضی اوقات تهدید به ساختارشکنی تا نابودی خود می شود.

این نسخه فیلمبرداری شده از قلعه از Lambert Jackson Productions و London Colosseum با قرار دادن یک درام پشت صحنه در سالن تمرین در Colosseum با مدیر موسیقی بن فرگوسن روی پیانو یک ضرورت است. مارک الیوت و تایرون هانتلی به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند ، زیرا جف و هانتر ، خود خوانده “هیچ کس در نیویورک” ، انرژی لازم را برای عالی کردن آن جمع می کنند. صدای هر دو خوب است ، مانند لوسی جونز (در نقش یک ستاره درخشان ، هایدی) و جنا راسل (در نقش سوزان ، که برای کارهای دفتری موقعیت خود را در خارج از برادوی تغییر داد). کارگردان جاش سیمور عکس های چشم نوازی را در این چهار دیوار پیدا می کند ، به طور موثر در اتاق “What’s a Girl؟”

تایرون هانتلی ، جنا راسل ، لوسی جونز و مارک الیوت [Title of Show].
همدروم و پیتزا … تایرون هانتلی ، جنا راسل ، لوسی جونز و مارک الیوت [Title of Show]. عکس: دنی کان / روابط عمومی

پس از اینکه نمایش بوون و بل در جشنواره 2004 پذیرفته شد ، این دو موسیقی با اشاره به پیشرفت خود ، موسیقی را گسترش دادند و با تولید در برادوی ، این کار را ادامه دادند. از قضا ، این موارد اضافه شده به فیلمنامه جذابیت کمتری دارند و نمایش بازده کمتری دارد ، اگرچه شرکت کنندگان گاه به گاه آن حداقل فرمول منحصر به فرد پشت صحنه حمدرا و پیتزا را منعکس می کنند.

بوون چند قافیه بذله گو ارائه می دهد (“نمایش من می تواند موفق شود ، نه یک شلوغ بزرگ مانند شطرنج”) ، و کتاب بل نیز پر از بازی با کلمات است (هانتر به دلیل “حواس پرت شدن توسط پورنو محکوم شده است” “معطل کننده”). از جمله جناس ضعیف تر و بازیگوشی پست مدرنیست دوره ای خسته کننده ، تأملاتی کنایه آمیز در مورد هنر و شهرت ، سلسله مراتب صنعت و آنچه مخاطب فکر می کند می خواهد ، است. بمیر ، خون آشام ، بمیر! این یک قصیده جذاب و پیروزمندانه برای مبارزه با شیاطین درونی و بدتر نکردن خلاقیت شماست. آهنگ “موسیقی اصلی” دوئت جف است با یک ورق کاغذ خالی ، ساخته شده به شکل جوراب سفید ، با امکانات نامحدود تئاتر ، که می تواند باعث تحریک و سرکوب آن شود. ممکن است بعضی از بینندگان دست خود را برای یک فیلمنامه ناتمام به کشوهای خودشان قفل کنند.

در سالی که صحبت های صنعت پیرامون کاهش قدرت ، لغو و نقشه راه الیور داودن بود ، شایعات این چهار جانبه در مورد چراغ روشن برادوی و اظهارنظر برنادت پیترز در مخاطبان شما یک فرار لذت بخش دارد.

• از 12 تا 14 نوامبر بصورت آنلاین در دسترس است.

[ad_2]