Talking Horses: Winters با یک شوت خوب 14-1 به چلتنهام می آید مسابقه اسب دوانی

[ad_1]

تمربی شهرستان کورک مایکل وینترز هنوز برنده مسابقات در بریتانیا نشده است ، اما اگر او یک مسابقه جذاب ارسال کند ، این می تواند تغییر کند. Chatham Street Lad (1.50) برای کج شدن روی یک فنجان طلایی خاویار خزر. اسب به عنوان یک متخصص در مسیر محلی دیده می شود ، چهار پیروزی وجود دارد ، و چوب پنبه بسیار متفاوت از چلتنهام است ، اما او ماه گذشته وقتی در آنجا گل زد آنقدر دست داشت که باور کردنش درگیر نمی شود.

با خانواده برادیت ، برنده “هنسی” ، او به سرعت در حال پیشرفت است و 14-1 به نفع خود است. اگر با سرعت احتمالاً سریع متوقف شوید ، باید به خوبی سازگار شود.

کدی کودی به خوبی می تواند موفقیت خود را در “پدی پاور” رصد کند ، اما احتمالاً نتواند برتری نرم ، که پس از آن دوست داشت ، و “دوره جدید” را بدست آورد – و نه یک آزمون. Saint-Sanet جالب است زیرا ماه گذشته این مسابقه او را دوست داشت. این اولین دویدن وی از ماه مارس بود و این اسب جوان اکنون می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

2.05 دونکاستر از بین همه اتصالات ممکن ، انتخاب بدیهی خواهد بود ، اما برای شکل نامناسب دادگاه Tizard. این یک زمینه کوچک اما رقابتی را کنار می گذارد طوفان هاروی ترجیح داده می شود زیرا افزایش سفر و زمین نرم باید کمک کند.

2.25 چلتنهام مربی میت ، جان مک کانل ، پس از برنده شدن در کراس جمعه ، می تواند فراتر رود خوب کار کن، که پیشرفت عظیم در موانع سقوط این سال را نشان داد. این یک افزایش شدید در مسافت است ، اما به نظر می رسد که او کنار می آید.

2.40 دونكاستر به هر مهاجم گوردون الیوت احترام گذاشته می شود ، اما شکوهمند زوف ضعف هایی را نشان داد که در Sedgefield مورد اختلاف قرار گرفت. دریاسالار باید به همه اهمیت دهد اما روی قدرت پیروزی خود در اکستر حساب می کند. برخلاف مبل باشکوه ، شاید بهتر باشد که چپ شود.

3.00 چلتنهام وقت آن است که بفهمیم Gossen ، که برای این مسابقه اول با موانع بزرگسالان به اندازه کافی کوتاه به نظر می رسد ، در رقابتی که از سال 2012 فقط یک بار به یک کودک چهار ساله رسیده است. . Sceau Royal این فصل بازگشت به موانع را دوست دارد و Baliendi زیبا را ترجیح می دهد.

یک راهنمای کوتاه

نکات مسابقه کریس کوک در روز شنبه

نشان دادن

دونکستر 11.50 “جبران ناپذیر” 12.20 دوک ناوان
12.55 Native Fighter 1.30 Whist (nb) 2.05 Hurricane Harvey
2.40 Manmiral 3.15 Jersey Bean

چلتنهام 12.05 آداجیو 12.40 خانه مداحی 1.15 زانزا
1.50 Chatham Street Lad (چرت) 2.25 Make Good 3.00 Sceau Royal
3.35 خستگی ناپذیر

هرفورد 12.12 One for You 12.47 Foreman Bob 1.22 Capga De Lily
1.57 Le Patriote 2.32 بدون نظر 3.07 Black Centaur 3.42 Roger Rare

نیوکاسل 1.45 Jell Fel 2.20 Australis 2.55 Moiseven
3.30 ناواهو بهار 4.00 مابادل 4.30 ایتون کالج 5.00 سووان

ولورهمپتون 4.15 Dragons 4.45 Kingson 5.15 Lleiton افزایش خواهد یافت
5.45 داهیر 6.15 تصمیم اساسی 6.45 دونی مارلو
7.15 یک شب ماندن 7.45 نکته دوستانه 8.15 رژگونه ابدی

3.15 دونكاستر به نظر می رسد که فلاشرها واقعاً کمک کرده اند جرسی بین، که 10 پوند درآمد داشت ، آخرین بار 17 حریف را شکست داد. با وجود این ، اولیور شروود ، دونده هنوز نیم سنگین تر از رتبه سال گذشته است و بسیاری از مخالفان او سوالاتی برای پاسخ دادن دارند.

3.35 چلتنهام با حضور تیم پل وبر در فرم نادر ، کسب سه پیروزی از شش شرکت کننده گذشته ، خستگی ناپذیر لذت بردن از آن هنگامی که او به مرحله موفقیت در جشنواره خود در “مارتین دودا” بازگشت ، آسان است. به همین دلیل او به سختی مجازات نشد و نبود این مادیان در دستان او به نظر می رسید. CC

هنگامی که فیشر بزرگ فرود می آید ، جمعیت به چلتنهام برمی گردند

روز جمعه ، نیکی هندرسون در کنار حصار طرفداران بود و از هر لحظه لذت بردن از بازگشت حدود 2000 سوار به خانه پرش. “من امروز به عنوان یک مربی به عنوان یک مالک بازی می کنم ، بنابراین نمی توانم آنجا باشم [the winner’s enclosure]، “او گفت:” این عالی است. چلتنهام هرگز خالی نیست ، اما بسیار بهتر از گذشته است. “

چند صد تماشاگر با فاصله اجتماعی به استقبال آقای فیشر ، برنده “Paisar in Peterborough” ، رفتند و نه به استقبال صمیمانه ، با تشویق های مودبانه ، که احتمالاً این یک عادت جشنواره در ماه مارس و بعد از آن خواهد بود. اما برخی دیگر از سنت های چلتنهام بازگشتند زیرا این مسیر همان کاری را انجام داد که ایان رنتون ، مدیر عامل ، “گامی واقعاً مهم” در جهت بازگرداندن این ورزش از خسارات هنگفت ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا خواند.

رنتون گفت: “این فوق العاده است وقتی آنها می توانند به این دوره بیایند و از تجربه لذت ببرند.” “همه چیز در تعادل باقی می ماند. ما شاهد فراز و نشیب هایی هستیم که اکنون برای کوید اتفاق می افتد و کاملاً در دست دولت هستیم. “

به طور خصوصی ، مدیران چلتنهام شدیداً مظنون هستند که انتشار واکسن ویروس کرونا و کاهش احتمالی محدودیت ها برای حضور بیش از چند هزار نفر به جشنواره خیلی دیر اتفاق می افتد. اما اکنون امید واقعی وجود دارد که چنین آزار دهنده ای در آینده مانند آقای فیشر ، در برهه ای از زندگی حرفه ای خود ، در اینجا با جمعیت مناسب روبرو شود.

روز جمعه ، هنگامی که Defie DeCares قدم آخر را برداشت و گردن او را از گردن جان مک کانل در ایرلند لمس کرد ، جمعیت بیش از چندین مسابقه ، فقط در مسابقه دو صحرانوردی Glenfarclas پذیرایی شد.

یک سفر بسیار قدرتمند طول کشید تا به آن برسید. جوکی بن هاروی به دلیل استفاده از شلاق “بالاتر از حد مجاز از آخرین حصار” در اولین سفر خود به انگلیس به مدت 11 روز ممنوع و 400 پوند جریمه شد. در همین حال ، گزارش شد که جینا اندروز هوشیار بوده و پس از سقوط سنگین از هافاپیس در حین پرواز نهایی به کیتسبی با موانع ، هوشیار بوده و صحبت می کند. GW

[ad_2]