Talking Horses: Newbury به دنبال گسترش برنامه واکسیناسیون است ورزش ها

تاین جمله قدیمی که “هیچ کار خیری مجازات نمی ماند” یک بار دیگر درست بود ، هنگامی که یک هفته پس از اجازه استفاده از خود به عنوان مرکز واکسیناسیون Covid-19 ، پیست اتومبیلرانی نیوبری به دلیل درخواست تجدید نظر یک روزه در رسانه های اجتماعی مورد انتقاد شدید قرار گرفت. کار روزانه اش کارکنان دوره اصرار داشتند که NHS لیستی از دستگاههای تاشو را برای مدت طولانی تعیین کرده است و مسابقاتی که روز چهارشنبه در اینجا برگزار می شود باعث تاخیر در روند واکسیناسیون نمی شود ، اما به نظر نمی رسد هکرها در توییتر حاضر به قبول این نظر باشند.

در یک تلاش آشکار برای جلب رضایت همه ، اکنون نیوبوری از هیئت حاکمه این ورزش اجازه گرفته است تا اجازه دهد در روزهای مسابقه واکسیناسیون در یکی از تریبون ها در زمین برگزار شود. رویداد بعدی آن روز Betfair Obstacle Day در روز شنبه 13 فوریه خواهد بود که معمولاً یکی از محبوب ترین ها در بین موتورسواران خواهد بود ، اما به نظر می رسد امسال پشت درهای بسته برگزار شود.

نیوبری از طریق حساب کاربری یک پزشک محلی از طریق حساب کاربری توییتر خود پشتیبانی دریافت کرد ، پیامی از “تمرین داونلند” مبنی بر اینکه یک روز بسته شدن مسابقه است “هیچ تاثیری” در انتشار واکسن ندارد زیرا همه دوزهای موجود در منطقه تا عصر سه شنبه تجویز شد. “ما تا روز پنجشنبه دیگر واکسن نمی گیریم” او اضافه کرد.

یک توییت بی بی سی در این باره انتقادات مختلفی را برانگیخته است ، برخی شرکت را متهم به فشار دادن “بدون طرح” می کنند و برخی دیگر تعلیق یک روزه برنامه واکسیناسیون را توصیف می کنند “شرم آور”.

نیوبوری بیانیه ای صادر کرد و گفت: “مسابقه اتومبیلرانی Newbury بسیار افتخار می کند که نقشی کوچک در مبارزه با Covid-19 بازی می کند. با توجه به اینکه این مرکز هفت روز در هفته مردم را واکسینه نمی کند ، [the NHS has] برنامه واکسیناسیون مناسبی را برای دور زدن دو روز در 42 روز آینده برنامه ریزی کرده اند. “

مسابقه اتومبیلرانی Newbury
(NewburyRacing)

برای خواندن بیانیه کامل در مورد راه اندازی تحولات برنامه ریزی شده و استفاده مداوم از سایت به عنوان مرکز واکسیناسیون NHS ، اینجا را کلیک کنید ?https: //t.co/YjnDBOrqhi pic.twitter.com/twP64y5mQH


20 ژانویه 2021

اداره اسب دوانی انگلیس نشان داده است که در آینده می توان این مکان را واکسینه و مسابقه داد. سخنگوی گفت: هدف این است که فعالیتهایی را ترتیب دهیم که فعالیتهای مسابقه ای را در کنار استفاده از واکسنها در صورت امکان فراهم کند.

بازگشت قهرمانان به فوریه موکول می شود

طرفداران Champ ، آخرین برنده RSA ، باید کمی بیشتر از انتظار منتظر بمانند تا او را در مسابقه ببینند. نیکی هندرسون روز چهارشنبه گفت که تعقیب Cotswold در چلتنهام دیگر برنامه ریزی نشده است.

در عوض ، قهرمانان در اواسط ماه فوریه به Denman Chase در نیوبوری اعزام می شوند ، که یکی از مسابقات قبلی وی قبل از شیب در جام طلای چلتنهام خواهد بود. این به هندرسون کمی بیشتر وقت می دهد تا در مسابقات چمپ بپرد ، که به گفته مربی ، آماده بودن اسب برای سفر مطلوب بود.

هندرسون در روز چهارشنبه در مسابقه نیوبوری گفت: “این واقعا خوب پیش می رود.” “به زودی او یک مکان خوب می چرخد ​​و این او را به سمت دنمن هدایت می کند. من می خواستم ابتدا با آن کاری انجام دهم تا اولین اجرای وی نباشد. “

در همین حال ، هندرسون دیگر امیدوار نیست که دستگاه هایدک روز شنبه کار کند تا بوور د را دوباره وارد عمل کند. در عوض ، قهرمان سابق موانع احتمالاً باید اوایل ماه آینده به Sandown برود. مربی گفت: “ما فقط خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.” “هایدک بیرون خواهد آمد ، بله. او آماده کار است. “

صبح چهارشنبه ، مقامات یک بازرسی انجام می دهند ، تا صبح روز چهارشنبه مسیر باتلاقی قرار گرفت و باران همچنان ادامه دارد.