Talking Horses: Emery’s Kilaas در پیگیری روغن کلونل ممکن است خیلی روان باشد | نکات پریدن

[ad_1]

من هستمTV Racing امیدوار است بعد از ظهر پنجشنبه وقتی چهار مسابقه از Clonmel ، از جمله مسابقه دوم برای کلاس دوم Clonmel ، به دلیل تبلیغات در ITV4 ، به میدان جدیدی برسد و ادامه فعالیت آهنگ های ایرلندی در برنامه های کانال در طول فصل پرش ادامه خواهد داشت. در حالی که محدودیت هایی برای جلوگیری از گسترش Covid-19 حضور بینندگان را ممنوع می کند.

دو رویداد کلاس اول دیگر در Punchstown – مانع Margiana در روز یکشنبه و تعقیب یادبود جان دورکان در 6 دسامبر – و Cork Hill Chase ، همچنین در 6 دسامبر – یکی دیگر از موارد جدید اضافه شده به برنامه ITV همراه با دو روز گذشته با صدای بلند است دیدار کریسمس Leopardstavna 28 و 29 دسامبر.

این دوره در Clonmel پس از بارش طولانی مدت در روز چهارشنبه در شهرستان Typerari ، باید ساعت 7 صبح روز پنجشنبه تحت بازرسی احتیاطی قرار گیرد. در صورت موفقیت ، زمین مطمئناً برای نقشه دشوار خواهد بود ، که همچنین شامل یک تعقیب مادیان ذکر شده با Shattered Love ، برنده کلاس 1 در Cheltenham در مارس 2018 و Magic Of Light است که در مسابقات استخدام ببر در Grand National به مقام دوم رسید. 2019 ، در این زمینه.

دو رهبر بازار این رویداد هنری توسط ویلی مالینز آموزش دیدند ، و هر دو آنها در جشنواره چلتنهام در ماه مارس یک شکست بزرگ داشتند – اما موانع ، نه مانع بزرگ در روز پنجشنبه.

قبل از برنده شدن در مسابقه امروز و مسافت طی دو هفته ، باجاسون در جشنواره مرجان ششم شد کیلاوس امری (3.00) روز قبل از اینکه اپاتانته در “قهرمان با مانع” توسط اپاتانته مورد ضرب و شتم قرار بگیرد و قبل از سقوط او در اولین تعقیب در دوبلین در ماه فوریه ، یک چشم انداز عالی برای پیگیری به نظر می رسید.

Clonmel 1.50 Westerner Point ، برنده سال گذشته ، به احتمال زیاد مورد علاقه است ، اما این بار او 9 پوند بالاتر است و در 11 سالگی فرصت پیشرفت زیادی ندارد. هوس دی جوی آن را جذاب تر می کند ، و آخرین بار با یک قدم به سه مایل در Slige بهبود می یابد. دویدن او با موانع دختران در Pancetown در ماه فوریه نشان می دهد که او می توانست به خاطر اولین بازی معلولیت خود را کمی از دست بدهد.

تونتان 2.05 مادیان پل نیکولز راز فردا – یک لکه با معلولیت است ، که شش روز پیش حق پیروزی آسان در نیوبری و شانس ورود مجدد به سنگین ترین را ندارد.

Clonmel 2.25 درگیری جذاب بین دو مادیان سگ شکاری در ایرلند و آینده کاباره ملکه. ویلی مالینز هشت ساله بار دیگر در مسیر رسیدن به یک پیروزی باریک در مسابقات ملی کری به طور قابل توجهی پرید و در حالی که هر دو “عشق نابود شده” و “جادوی نور” رقبای سرسختی هستند ، اما او ممکن است به اندازه کافی خوب باشد تا یک قدم جلوتر در حرکت خود حرکت کند. .

تانتون 2.40 با این حال پنج نفر از شش دونده با یک فرصت به پست می روند پانترسینا امن ترین گزینه به نظر می رسد. او در مراحل اولیه شغلی خود قرار دارد و بیش از فرصت کافی برای افزایش وزن 4 پوند برای یک پیروزی کوچک در کمپتون دارد.

یک راهنمای کوتاه

مشاوره گرگ وود در روز پنجشنبه

نشان دادن

سیج فیلد

11.50 کودک شکسته

12.20 آرماتکان

12.52 ازدواج

1.22 مایل مینک

1.57 تئاتر Montbeg

2.32 رقص آفریقایی

3.07 لرد برندی

3.40 مرد معبد

لادلو

12.35 ساحل در شانس

1.07 همانطور که می خواهید بروید

1.40 سه کاستی

2.15 گیشه (nb)

شیر آب 50/2

3.25 Lygon Rock

3.55 گرگور

تانتون

1.00 آقای کفری

1.30 دیوکلتیان

2.05 فردا یک راز است

2.40 پانترزین

3.15 اگی با او

3.45 Empreinte Reconce

4.15 Frau Georgia

چلمزفورد

4.30 دیک شیطانی

5.00 شیپور

5.30 لیبی امی

6.00 چشم

6.30 صحنه های مطلق

7.00 با هدف ستاره ها (خواب آلودگی)

7.30 پایان همی

8.00 نمایشگر بزرگ

Clonmel 3.35 Hawk Colburn آخرین بار او به فرم بازگشت و باید دوباره خوب پیش برود ، اگرچه ذخیره فاکس لو بل هنگام بیرون رفتن از زمین یک دونده بسیار سرزنده خواهد بود.

[ad_2]