SeaDream 1: پنج مسافر به Covid-19 در سفر دریایی کارائیب امتیاز مثبت می دهند | اخبار جهان

[ad_1]

یکی از اولین کشتی های تفریحی که از ابتدای شیوع بیماری همه گیر آبهای کارائیب را پیموده است ، پس از مثبت شدن 5 مسافر از نظر Covid-19 ، سفر خود را زود پایان داد.

به گفته سو برایانت ، خبرنگار کشتی سفر دریایی در کشتی ، SeaDream 53 مسافر و 66 خدمه را حمل می کند. بیشتر مسافران از ایالات متحده آمده اند.

وی به آسوشیتدپرس گفت که یک مسافر روز چهارشنبه بیمار شد و کشتی را مجبور کرد که به باربادوس برگردد ، جایی که روز شنبه از آنجا حرکت کرد. با این حال ، کشتی هنوز در باربادوس پهلو نگرفته است ، زیرا مقامات محلی مسافران را بررسی کردند. برایانت گفت ، کاپیتان گفت حداقل پنج مسافر آزمون را پشت سر گذاشته اند.

این حادثه برای اولین بار بود که SeaDream از زمان شیوع بیماری ، ناوبری را در هند غربی از سر گرفته است. در ابتدا طبق یک مسیر آنلاین ، کشتی قرار بود روز شنبه به باربادوس بازگردد. کشتی قبل از اینکه برگردد ، چندین توقف در سنت وینسنت و گرنادین ها انجام داد.

SeaDream Yacht Club ، مستقر در نروژ ، شرکت مادر کشتی ، نمی گوید که تعداد مسافران در مرحله اول آزمایش مثبت بوده است.

برایانت گفت که مسافران برای ورود به باربادوس مجبور به گذراندن تست PCR منفی بودند و در اسکله دیگری که توسط پزشک کشتی انجام شد ، آزمایش دیگری را پشت سر گذاشتند.

وی گفت: “همه ما احساس امنیت کردیم” ، افزود که کشتی از پروتکل های بهداشتی دقیق پیروی می کند. “هنوز هم به نظر می رسد کوید هیئت مدیره را به خدمت گرفته است.”

SeaDream گفت کادر پزشکی کشتی همه اعضای خدمه را آزمایش کرده و همه آزمایشات منفی بوده است. این شرکت همچنین با بیان اینکه همه آنها به همراه اعضای خدمه قرنطینه شده اند ، گفت که در حال انجام آزمایش های تکراری برای همه مهمانان است.

SeaDream گفت: “ما در حال همکاری نزدیک با مقامات محلی بهداشت و سازمان های دولتی هستیم تا این وضعیت را به بهترین شکل ممکن برطرف کنیم.”

“اولویت اصلی ما سلامت و ایمنی خدمه ، مهمانان و جوامعی است که از آنها بازدید می کنیم.”

مقامات دولتی در باربادوس برای ارسال نظر پیام ارسال نکردند.

در این سال ، آبهای اطراف دریای کارائیب تا حد زیادی از کشتی های کروز محروم شده بود و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده در اواسط ماه مارس کشتی های تفریحی را در بنادر ایالات متحده به حالت تعلیق درآوردند. حکم قایقرانی در 31 اکتبر منقضی شد.

هفته گذشته ، انجمن بین المللی خطوط سفر دریایی ، که 95 درصد از ظرفیت سفرهای دریایی جهان را در اقیانوس رشد می دهد ، گفت اعضای آن داوطلبانه عملیات سفر دریایی را در ایالات متحده تا پایان سال متوقف می کنند.

SeaDream یکی از اولین مسیرهای سفر دریایی برای از سرگیری خدمات در اروپا بود. در ماه آگوست ، این شرکت گزارش داد که یک مسافر بدون علامت پس از پیاده شدن از SeaDream I در دانمارک آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرده است. به گفته این شرکت ، سایر مسافران و خدمه آزمایش منفی را پشت سر گذاشتند.

[ad_2]