NHS ده ها مرکز واکسیناسیون جمعی Covid را در سراسر انگلیس آماده می کند اخبار جهان

[ad_1]

NHS در حال آماده سازی ده ها مرکز واکسیناسیون دسته جمعی در سراسر انگلیس برای واکسیناسیون افراد در برابر Covid-19 است.

بر اساس گزارش سرویس بهداشتی ژورنال ، این مرکز حداقل 42 مرکز را در مکانهایی مانند مراکز همایش در خود جای داده است و NHS قصد دارد دهها هزار کارمند برای مدیریت آنها استخدام کند.

در حالی که NHS انگلیس آماده انتشار “برنامه استقرار” در مورد نحوه ذخیره ، توزیع و تجویز واکسن است ، جزئیات جدیدی در مورد نحوه دریافت واکسن به دست می آید.

انتظار می رود سر سایمون استیونس ، مدیر عامل آن و بوریس جانسون طی یک نشست خبری جمعه این طرح را تبلیغ کنند. نخست وزیر در حال حاضر پس از تماس نزدیک با یک نماینده محافظه کار که آزمایش ویروس کرونا مثبت است ، خود را منزوی می کند.

حداقل در هر 42 حوزه توسعه پایدار و مشارکت حداقل یک مرکز واکسیناسیون گسترده وجود خواهد داشت و این مراکز در شهرها و شهرهای بزرگ مستقر خواهند شد.

هفته گذشته ، گاردین گزارش داد که هر مرکز واکسیناسیون دسته جمعی ، روزانه 2000 تا 5000 نفر را واکسینه می کند.

شورای شهر دربی NHS Derby Arena را به عنوان محلی برای یکی از مراکز ارائه داده است. “عرصه یک مکان عالی است. این مکان فضای کافی ، پارکینگ و شبکه حمل و نقل خوبی برای خدمات دهی به دربی ، دربیشایر و فراتر از آن دارد. ” “این افتخار برای دربی است که می تواند در هر برنامه واکسیناسیون چنین نقش مهمی داشته باشد.”

در ارتباط بودن

NHS قصد دارد 6000 پرسنل را برای مدیریت مراكز در جنوب شرقی و 5،000 نفر را در لندن استخدام كند ، با این فرض كه مجبور به استفاده از 30،000 تا 40،000 پرسنل اضافی باشد ، احتمالاً طی چندین ماه.

با این حال ، مراکز واکسیناسیون انبوه احتمالاً شامل مرحله دوم تلاش گسترده برای معرفی واکسن به NHS است. حدود 1560 “مکان تعیین شده” با راهنمایی پزشکان اولین مکانهایی برای صدور واکسن خواهند بود که در ابتدا برای گروه های آسیب پذیر مانند افرادی که به دلیل شرایط جدی پزشکی و بالای 80 سال محافظت می شوند ، انجام می شود.

[ad_2]