Forbes سفر به برمودا را برای کارآفرینان کاهش می دهد تا از “تاریکی” Kovid جلوگیری کنند | مجله فوربس

مدت هاست که در یکی از لیست های “30 تا 30” فوربس نشانگر وضعیت و پتانسیل این گروه است ، که مجله آن را “بی پروا ترین کارآفرین” در ایالات متحده و کانادا اعلام کرده است.

در طول بحران جهانی این هفته ، پاداش اضافی به آنها پیشنهاد شد: یک سفر یک ماهه به یک هتل پنج ستاره و یک کلوپ ساحلی در برمودا ، “یکی از مقصدهای بسیار آرزو در جهان” برای فرار از “یکنواختی” و تاریکی همه گیر ویروس کرونا.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده شامل برمودا در بالاترین سطح خطر Covid-19 در سطح 4 ، طبقه بندی شده به عنوان “بسیار بالا” است و می گوید “مسافران باید از همه سفرها به این مقاصد جلوگیری کنند.”

اما ساعاتی پس از درخواست گاردین از روز دوشنبه ، سخنگوی مجله گفت “ادامه ابتکار عمل” نیست. آنها استدلال کردند که این سفر برای “ایجاد پروتكلی است كه بتواند به ما اجازه دهد دور هم جمع شویم و یك جامعه را به روشی ایمن ایجاد كنیم كه به عنوان الگویی برای صلح نیز باشد.”

این دعوت در گروه اسلک قرار گرفت ، که توسط برخی از کسانی که لیست سالانه را تهیه کرده بودند مورد استفاده قرار گرفت و دو نفر آن را با گاردین به اشتراک گذاشتند. به گیرندگان گفته شد “در طی هرج و مرج جهانی ، فوربس تصمیم گرفت کاری بی سابقه ، عجیب و جادویی انجام دهد.”

پیامی که سردبیر فوربس و رندال لین خالق 30 تا 30 ساله ارسال کرد ، ادامه داد: “ما در حال اقامت خود هستیم.” “برنامه ای برای کل ماه مارس که در آن افراد می توانند کل روز را کار کنند و سپس شبکه هایی را راه اندازی کنند ، به طور زنده برنامه نویسی کنند و سرگرمی های باورنکردنی شب و آخر هفته داشته باشند.”

یک کارمند فوربس در یک پیام اضافه کرد که “واکنش بزرگی” وجود دارد. یکی از دریافت کنندگان گفت: “من برای این فرصت بسیار باورنکردنی هستم.” دیگری گفت: “در برمودا می بینیم!”

این سفر که به عقیده برخی با عقب نشینی جزیره خصوصی کیم کارداشیان در روز تولدش تکرار شد ، “جایی که می توانستیم وانمود کنیم همه چیز برای لحظه ای کوتاه خوب است” 75 صندلی داشت. در این دعوت نامه آمده بود که “با خیال راحت ، با آزمایشات پیشرفته ، پروتکل های قرنطینه و حباب هایی که مخالف کل جهان هستند”.

توضیح داد که برمودا به عنوان مقصد “پروتکل های امنیتی پیشرفته” خود انتخاب شده است و گزارش داد که شرکت کنندگان باید به مدت پنج روز منتظر خود قرنطینه شوند ، یک تست PCR منفی انجام دهند و اغلب پس از ورود آزمایشات خود را انجام دهند.

CDC اظهار داشت: کسانی که لازم است به برمودا سفر کنند باید ماسک بزنند ، حداقل شش فوت از افرادی که مرتباً با آنها مسافرت ندارند فاصله داشته باشند و مرتباً دستان خود را بشویند و یا از ضد عفونی کننده استفاده کنند.

جزئیات طرح ابتدا بود در توییتر ظاهر شد راشل زارل ، یکی از برندگان سال 2018 برای کار به عنوان استراتژیست برند در BuzzFeed.

زارل ، مانند بسیاری دیگر از کاربران شبکه های اجتماعی که این پست را دیدند ، در قابلیت اطمینان و خرد رویکرد Forbes شک کرد. وی نوشت: “برای اینکه همه بیمار شوند ، شما فقط به یک نفر نیاز دارید که نتیجه آن تاخیر در کووید یا منفی کاذب باشد.” “و وقتی یک اینچ به نیم میلیون نفر نزدیک هستیم [in the US] احساس میزبانی مهمانی بزرگ از امتیازات در یک جزیره گرمسیری بسیار کوته بینانه احساس می شود.

“شما می توانید قلب کوچک خود را محک بزنید ، اما وقتی فکر می کنید جوانان مرفه تری قرنطینه می شوند ، در خیال و فانتزی به سر می برید.”

دکتر ویکی فورستر ، دانشمند انگلیسی که در بیمارستانی برای کودکان بیمار در تورنتو ، کانادا کار می کند ، توییت کرد که او دعوت را ندیده است ، اما اگر او گفت ، “من به آنها می گویم این یک ایده احمقانه است.”

اما گلن جونز ، مدیر عامل موقت اداره گردشگری برمودا ، گفت برمودا انتخاب درستی بود برای چنین عقب نشینی ، افزود: “امیدوارم که آنها بیایند. تجارت ما گردشگری ایمن است ، ما برای آن آماده هستیم. “

این لیست 30 تا 30 ساله ، که علی رغم عنوان ، هر ساله 600 نفر را در 20 گروه نام می برد ، دارای شبکه ای بیش از 5000 نفر است که در طول یک سابقه 10 ساله شامل آنها شده است.

در حالی که جایگاه این لیست توسط برخی از نشانه های قابل احترام از دستاوردها و وعده ها اشغال شده است ، همچنین به عنوان یک نهاد نخبه و خودسر مورد انتقاد قرار می گیرد. او پس از انتقادات اولیه به دلیل عدم تنوع ، تلاش کرد تا تعادل بهتر جایزه دهندگان خود را حفظ کند.

به کسانی که دعوت را دعوت می کردند گفته شد “قبل از هشت روز برنامه ریزی شده در” غلافهای “25 نفره” برای یک دوستی مادام العمر آماده شوند “. گفته می شود اندازه باند قبل از ادغام در یک حباب باعث افزایش ایمنی می شود.

پیش از این ، فوربس اجلاس سالانه ای را برای جایزه دهندگان و دیگران برگزار می کرد ، که به عنوان “ذهن های کارآفرین ، چشم اندازها و تخریب کنندگان” توصیف می شد ، سخنرانانی از جمله سرنا ویلیامز و سر ریچارد برانسون. تکرار سال 2020 در دیترویت به دلیل همه گیری همه گیر لغو شد.

سخنگوی فوربس گفت: “ما این ابتکار را ادامه نمی دهیم ، اما ما در تلاش هستیم تا مغز جامعه جهانی خود را درگیر کنیم ، با دیگران همکاری کنیم و راه پیشرفت را نشان دهیم. ما می خواستیم راهی برای ایجاد پروتکل با دولت برمودا پیدا کنیم که به ما امکان اتحاد و ایجاد یک جامعه به روشی ایمن که به عنوان الگویی برای صلح نیز عمل می کند. “