Fatman: کمدی اکشن “مل گیبسون سانتا” که در حال حاضر واقعاً به آن نیازی نداریم فیلم

[ad_1]

سوالاغلب پیش نمایش تریلری را مشاهده می کنید که به تبلیغ فیلم پاسخ نمی دهد. ممکن است کاملاً اشتباه باشد ، یا خیلی زیاد می دهد ، یا موسیقی خاموش می شود. صدها شکست بالقوه وجود دارد و این اتفاقات زیادی رخ می دهد. با این حال ، بسیار نادرتر فیلمی است که به پیش پرده آن توجه نکند. Fatman یکی از این فیلم هاست.

با دیدن آن ، خواهید فهمید که تریلر Fatman چیز شگفت انگیزی بود. این یک شاهکار خلق و خوی بود: تظاهرات مل گیبسون ریش دار و موی خاکستری که در مزرعه ای در برف کار می کرد و برای دفاع از خود در برابر یک مهاجم ناشناخته آماده می شد. با آشکار شدن ماجرا – و ما می فهمیم که شخصیت گیبسون شخص دیگری غیر از بابانوئل نیست – او با مهلت هایی دقیق می رود تا نفس شما را بگیرد. این یک پیش پرده است که باعث می شود به قسمت بالا بروید تا دوباره بررسی کنید که یک طرح SNL گمشده نیست. زیبا بود.

متاسفانه ، پیش پرده شایسته است که به عنوان نسخه نهایی Fatman دیده شود. یک فیلم واقعی یک ساعت و نیم بیشتر است ، اما هر ثانیه بعد احساس پر شدن می شود. تماشای کل موضوع تماشای یک ترفند واقعاً خوب سرگردان و گم شدن در برف است. و این شرمساری واقعی است ، زیرا با برخورد صحیح با فتمن می تواند زندگی مل گیبسون را احیا کند. اما در شکل واقعی آن مقدر است که به عنوان یک کنجکاوی دیگر همراه با “The Beaver Murders” و “The Machete” به عنوان نمونه ای از تکان خوردن گیبسون پس از شیرین قند ارائه شود.

داستان نوعی طنز مبهم درباره ترامپ در مورد پسر بچه ای ثروتمند است که ، یک کریسمس یک توده زغال سنگ دریافت کرده ، دستور ضربه زدن به سانتا را می دهد. قاتلی که او استخدام می کند والتون گوگینس بسیار خودآگاه است که در واقع به عنوان یک مرد با دلایل خاص خود برای اینکه سانتا بمیرد از خودش به عنوان گوگین پیشی می گیرد.

نه اینکه این سانتا باشد که به ویژه می خواهد زنده بماند. او ترش ، مست ، خراب و کاملاً عاری از روحیه کریسمس است ، از نظر تجاری جلوتر از مغازه ها است و “پر از نفرت نسبت به دنیایی که فراموش شده” است. بنابراین با توجه به این موضوع ، انتخاب بازیگران گیبسون در واقع یک تصمیم کاملاً هوشمندانه به نظر می رسد. به عنوان بازیگر شانس خود را از دست داد. او دیگر هرگز مل گیبسون نخواهد شد: “ستاره فیلم” و او این را می داند. از آن خون می آید. و بنابراین سانتا او همانطور که انتظار داریم او مرد گیبسون باشد ، خم و خراب است. وقتی با یک نمای نزدیک او را ملاقات می کنیم ، چهره او کاملاً آغشته به تمام ترکهایی است که یک دهه عصبانیت را به شما تحریک می کند ، به نظر می رسد که او به زندگی نامه نزدیک شده است.

با این حال ، مشکل این است که Fatman به سادگی جایی نخواهد رفت. بعد از تنظیم گوگینز در برخورد با سانتا ، این فیلم فقط باعث می شود هر دو در باد بچرخند. این ممکن است مانند اولین نبرد هوش به سبک خون اول بین دو مخالف شایسته باشد ، اما این چیزی نیست که این فیلم در مورد آن است. این یک فیلم در مورد والتون گوگینز است که به آرامی می آموزد که مل گیبسون کجا زندگی می کند و همه. هیچ حس اجتناب ناپذیری این زوج تا 15 دقیقه گذشته با هم ملاقات نمی کنند و هنگامی که با هم ملاقات می کنند ، سانتا ابتدا از سوted قصد سو knows قصد باخبر می شود. نبرد نهایی در چند ثانیه پایان می یابد. و در حالی که در بعضی از نقاط به طرز دلنشینی تشنه خون است – این شاید تنها فیلمی باشد که در آن صحنه ای نشان داده شده است که در آن سانتا کلاوس آب می زند – او احساس خالی بودن و عدم اقلیم می کند.

شما پیشنهاد می کنید که Fatman به گونه ای طراحی شده است که به عنوان یک کلاسیک پرستش کریسمس در روح سانتا باستان به یادگار بماند ، اما اگر چنین بود ، خیلی موفق نبود. دنیایی که در آن اتفاق می افتد کاملاً خوب درک شده است ، اما داستان گسترده و گویا انگار در وحشت است. ممکن است بی رحمانه و بیرحمانه به نظر برسد ، اما در حقیقت ، فتمن ارتباط بیشتری با فیلم عظیم تعطیلات Hallmark دارد ، که دوست دارید باور کنید.

[ad_2]