F1: توییت مرسدس اشاره دارد که لوئیس همیلتون قرارداد امضا کرده است | فرمول 1

[ad_1]

تمدید قرارداد لوئیس همیلتون برای ادامه مسابقه در “فرمول 1” با “مرسدس” مهر و موم شد.

پنجشنبه شب ، تیم توئیتی منتشر کرد که در آن نوشت همه چیز به جز تأیید که معامله با قهرمان جهان کامل است و اکنون فقط در انتظار اعلام رسمی است. همیلتون در این فصل هفتمین جام جهانی را از آن خود کرده و انتظار می رود قراردادش را با مرسدس تمدید کند.

با این حال ، به دلیل ویروس کرونا ، مذاکرات به حالت تعلیق درآمده است ، اما همیلتون و هم تیم گفته اند که امیدوارند این قرارداد تا کریسمس امضا شود و به نظر می رسد که آنها به زودی به توافق رسیده اند.

مرسدس با استفاده از هشتگ “اعلام” یک توییت ارسال کرد و سپس به سرعت شکلک هایی با قلم ارسال کرد. همچنین به اظهارات همیلتون پس از پایان فصل در ابوظبی اشاره می کند ، در حالی که قهرمان جهان اصرار داشت که قصد دارد در این تیم بماند. “من قصد دارم سال آینده اینجا باشم. من می خواهم سال آینده اینجا باشم. ” “ما به عنوان یک تیم باید کارهای بیشتری را با هم انجام دهیم ، هم در ورزش و هم فراتر از آن به موفقیت بیشتری دست پیدا کنیم.”

انتظار می رود همیلتون قرارداد خود را حداقل برای یک سال تمدید کند. نام وی به عنوان راننده مرسدس پیش از این توسط FIA در لیست شرکت کنندگان برای سال 2021 منتشر شده است. وی گفت که احساس توانایی می کند و انگیزه حضور برای سه سال دیگر را دارد.

همچنین گزارش هایی مبنی بر لغو الکس آلبون از ردبول در فصل آینده برای واگذاری سرخیو پرز به سمت هم تیمی به مکس ورستاپن داده شده است. ردبول هنوز به طور رسمی توضیحی نداده است. فصل بعد با رایس پوینت سباستین وتل جایگزین پریس شد.

سوخت پایدار می تواند به F1 در رسیدن به هدف کربن صفر کمک کند

در همین حال ، FIA 100٪ سوخت پایدار تولید کرده و آن را به فرمول 1 معرفی کرده است تا به ورزش کمک کند تا کربن صفر تا سال 2030 برسد. قرار است F1 قوانین جدید موتور را در سال 2026 معرفی کند و اکنون در حال بحث و بررسی است. سال آینده ، تیم ها باید از 10٪ سوخت پایدار استفاده کنند تا در سال 2026 به 100٪ اجباری برسند.

این مرحله گامی مهم در جهت پیشرفت آینده این ورزش است که امید می رود به ترکیبی از برق و موتور احتراق داخلی تبدیل شود که کاملاً با سوخت پایدار کار می کند. سوخت زیستی FIA که به تمام تولیدکنندگان موتور معرفی شد ، کاملاً از باطله های زیستی که برای مصرف انسان و حیوان در نظر گرفته نشده بود ، بازیافت شد. هدف این است که اثبات کنیم این فناوری کار می کند و به تیم ها کمک می کند تا در تهیه نسخه های خود با تأمین کنندگان سوخت فعلی خود کار کنند.

راس براون ، مدیر موتور F1 ، از این حرکت استقبال کرد. وی گفت: “ما از شتاب سوخت پایدار که کاملاً مطابق با برنامه ما تا سال 2030 است برای تبدیل شدن به کربن صفر به عنوان یک ورزش هیجان زده هستیم.” “مهمترین اولویت ما در حال حاضر برای توسعه پایدار ایجاد نقشه راه برای یک موتور هیبریدی است که باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و مزایای واقعی برای خودروهای جاده ای شود. ما معتقدیم که توانایی انجام این کار را با موتور نسل بعدی داریم که ترکیبی از فناوری هیبریدی و سوخت پایدار است. “

F1 ، FIA و خودروسازان قبلاً یک گروه کاری در زمینه تنظیم موتور ایجاد کرده اند که براساس فناوری پایدار هیبریدی سوخت – الکتریکی باشد. به طور گسترده اعتقاد بر این است که سوخت های پایدار برای کاهش انتشار کربن جهانی حیاتی هستند و می توانند یک راه حل کوتاه مدت و بالقوه بلند مدت برای صنعت خودرو باشند.

Toto Wolf ، رهبر تیم مرسدس اخیراً متذکر شده است که استفاده از یک موتور احتراق داخلی در ترکیب با سوخت پایدار ، ردپای کربن کوچکتری را نسبت به اتومبیل های الکتریکی تحمیل می کند ، جایی که انرژی آنها در اصل از ذغال سنگ یا گاز حاصل می شد.

FIA همچنین با تعهد F1 به پایداری مطابقت دارد و این سازمان می گوید متعهد است که در سال 2021 خنثی کننده کربن باشد و تا سال 2030 کربن صفر شود.[ad_2]