Dua Lipa: بررسی پخش مستقیم Studio 2054 – پاپ فرار کامل | دعا لیپا

[ad_1]

اوهاز بین پخش های زنده و پرمخاطب که به جای کنسرت های واقعی در ماه های اخیر ظاهر شده اند ، Dua Lipa با فاصله قابل توجه ، عالی ترین است. لیست مهمانان ویژه همه را شامل می شود – از التون جان گرفته تا شعبات FCA گرفته تا کایلی مینوگ: در صورت نیاز به اثبات سلطه ای که خواننده 25 ساله در حال حاضر بر پاپ دارد.

با رضایت مشترک ، سال 2020 به لطف دومین آلبوم “Future Nostalgia” ، که شش نامزدی گرمی دریافت کرد و تعداد زیادی از بازدیدهای جهانی را ایجاد کرد ، سال او شد. چنین موفقیتی ، که حتی مدونا می خواهد در آن شرکت کند ، ظاهر شدن در ریمیکس تک آهنگ “Levitation” .

او موسیقی پاپ وارونه ای را به یاد می آورد که یادآور دیسکو ، بوگی دهه 80 و خانه Daft Punk –ish است: یک ایده ساده که به یک فشار استادانه تبدیل می شود و به آلبوم انسجام و مفهوم هدفی را می دهد که آلبوم های غالب پاپ معمولاً ندارند – با ناامیدی همانطور که آنها شرط می بندند ، و به نوبه خود هر صدای هیپ ، از r’n’b گرفته تا retro soul گرفته تا موسیقی پاپ دهه 80 را رفع می کنند – و ناخواسته دقیقاً موسیقی متن فرار را که مردم در زمان های کاملاً آزمایشی به دنبال آن بودند ، ارائه می دهند.

اما تبدیل محتوای آن به یک رویداد آنلاین پرداخت به ازای هر بازدید که به گفته خود هنرمند “تا جایی که ممکن است به عملکردی که اکنون می توانیم داشته باشیم نزدیک است” ، نظر ظریف تری را اثبات می کند. با شروع این عنوان ، استودیو 2054 نشان می دهد که ریشه در فرهنگ باشگاهی دارد ، اما قبل از آن تبلیغات موریسونز انجام می شود ، تبلیغاتی که – با بهترین اراده در جهان – واقعاً با زباله های رو به کاهش دیسکوهای دهه 70 منهتن مطابقت ندارد. عنوان نمایش بر اساس این عنوان است.

دوآ لیپا در جشنواره گال amfAR کن 2019 در هتل du Cap-Eden-Roc در Cap d'Antibes ، فرانسه اجرا می کند.
عالی به نظر می رسد … دعا لیپا به عنوان بخشی از کنفرانس جشن amfAR کن 2019 در فرانسه. عکس: جیزلا شوبر / گتی ایماژ برای amFAR

وقتی اجرای زنده با تیتراژ آلبوم آغاز می شود ، کاملاً واضح است که شبیه پخش زنده Top Of The Pops است: مجموعه ای با چراغ های نئون و ساختارهای فلزی جعبه ای ، یخ خشک ، رقصنده هایی که به عنوان تماشاچی مشتاق کار می کنند و در طول آهنگ صدا می کنند و تحسین می کنند. این اقدام به یک کلوپ شبانه با کمترین جمعیت اما پر مارک در جهان منتقل می شود.

DJ The Blessed Madonna یکی از تعدادی ریمیکس هایی است که به طرز درخشان تهیه شده و برای کار روی نسخه بزرگتری از Future Nostalgia ، Club Future Nostalgia ، که در طبقه رقص بیرون می آید ، طراحی شده است. او این موسیقی را درک می کند: یا احساس می کند که او را به رقصیدن در گروه تنش آور دهه 80 فیزیکال سوق داده است ، یا نگران است که اگر مدت طولانی بایستد ، کسی آرم ویسکی جانی واکر را به او بچسباند.

بازدید از اجراها کمی کاشی مرطوب است ، گرچه ارتباط آن با خود مهمانان کمتر از مشکلات مرتبط با گردهم آوردن مردم تحت محدودیت های فعلی است. آیا شعبات Kylie Minogue و FCA هستند. اولی به دلیل مصلحت ساده نمایش را می دزد تا کمتر به نظر برسد که هر حرکت او بیش از هر کس در اتاق طراحی رقصیده باشد ، اما معلوم می شود مایلی سایرس ، بازیگر مشهور ، ویدیویی از دوئت خود را با دوآ لیپا ، زندانی نشان می دهد. التون جان قبل از اینکه ناگهان خاموش شود شعر Rocket Man را روی صفحه بالای صحنه اجرا می کند.

و با این وجود ، با وجود تمام کاستی ها ، Studio 2054 به طرز شگفت انگیزی جالب است. نمی توانید موسیقی را که به خوبی موسیقی پاپ در سال 2020 است ، مملو از قلاب و اشارات وسواس آلود به گذشته ، سرزنش کنید: Break My Heart بخشی مساوی از Feel Love و INXS ’Need You Tonight Donna Summer II است.

اگر او دقیقاً منبع کاریزما نیست ، Dua Lipa در مجموعه ای از لباس های شیک فوق العاده به نظر می رسد ، نشانه های او را می گیرد و بسیار عالی به نظر می رسد. تا آنجا که می توان فهمید ، آواز زنده است و او هرگز یادداشت ها را از دست نمی دهد و نفس نفس نمی زند: با توجه به میزان تنظیم رقص ، هیچ شاهکاری متوسط ​​انجام نمی شود. اگر همه اینها در صحنه صحنه اتفاق می افتاد و شما در میان فریاد طرفداران زیادی تماشا می کردید ، فوق العاده بود. اما این طور نیست: تلاش برای تکرار تجربه زندگی ادامه دارد.

[ad_2]