Cyberpunk 2077: سونی پس از شکایت بازی را از فروشگاه پلی استیشن بیرون می کشد بازی ها

[ad_1]

سونی پس از شکایت از اشکالات ، مشکلات سازگاری و حتی خطرات سلامتی ، اعلام کرده است که بی نظیرترین بازی ویدیویی Cyberpunk 2077 را از فروشگاه آنلاین PlayStation خود بیرون می کشد.

این شرکت در بیانیه ای که در سایت های بین المللی پلی استیشن در ایالات متحده ، استرالیا و ایالات متحده منتشر کرده است ، گفت: “SIE (Sony Interactive Entertainment) متعهد به ارائه سطح بالایی از رضایت مشتری است ، بنابراین ما شروع به بازپرداخت کامل به تمام گیمرهایی که Cyberpunk 2077 را از طریق فروشگاه PlayStation خریداری کرده اند می کنیم.” جای دیگر

“SIE همچنین Cyberpunk 2077 را تا اطلاع ثانوی از فروشگاه PlayStation حذف خواهد کرد.”

بسیار نادر است که یک بازی پس از تأیید برای انتشار از پلی استیشن از فروش خارج شود و چنین بازی پرمخاطبی قبلاً فیلمبرداری نشده است.

این بازی با الهام از یک موضوع dystopian الهام گرفته از Blade Runner ، هفته گذشته بیش از 8 میلیون پیش خرید در رایانه های شخصی و کنسول ها را به دست آورد. اما بازیکنان پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نسخه بسیار بدتری را خریداری کرده اند که از خطاهای فنی و مشکلات عملکردی رنج می برد که باعث قطع بازی می شود و باعث تهوع برخی از بازیکنان می شود.

روز دوشنبه ، سازندگان بازی در CD Projekt RED مستقر در ورشو ، عذرخواهی کردند و قول دادند در ژانویه و فوریه “رفع اشکالات و اشکالات” را برطرف کنند ، در حالی که برای جبران پولی که نمی خواهند منتظر بمانند ، جبران می کنند.

پس از آنکه یکی از بازرسان اظهار داشت که قوام در بازی باعث تشنج صرع می شود ، این شرکت همچنین مجبور به صدور اخطار بهداشتی شد.

هفته گذشته ، این شرکت گفت که به دنبال یک “راه حل فوری تر” برای مقابله با خطرات بهداشتی “در اسرع وقت” است.

انتشار بازی در سال جاری دو بار به تأخیر افتاده است زیرا توسعه دهندگان برای اضافه کردن آن به حالت عادی بیش از حد وقت اضافه کار کرده اند – روشی که به طور گسترده ای به عنوان “بحران” در صنعت بازی شناخته می شود و به دلیل تأثیر آن بر رفاه کارگران مورد انتقاد قرار می گیرد. .

Cyberpunk 2077 نظرات بسیار مثبتی را به دست آورد – سایت PC Metacritic ، که شامل بررسی ها است ، نمره کل 87 از 100 را نشان می دهد. قبل از انتشار ، منتقدان فقط نسخه پایدارتری برای رایانه های شخصی داشتند ، اما خیلی زود مشخص شد که PlayStation و Xbox بسیار بیشتری دارند مشکلات قابل توجه Metacritic نمره کل 54 و 55 از 100 را برای نسخه های کنسول ذکر کرده است.

به گفته تحلیلگران بانک BOS لهستان ، CD Projekt RED 1.2 میلیارد زلوتی (330 میلیون دلار) برای ایجاد Cyberpunk 2077 هزینه کرده است که این امر آن را به یکی از گران ترین بازی های ساخته شده در تاریخ تبدیل خواهد کرد.

این کمپانی پنج سال پیش به لطف فیلم بسیار موفق “The Witcher 3: Wild Hunt” ، خیالی وحشتناک درباره قاتلان هیولا در جهانی درگیر ، به شهرت جهانی رسید.

اما از زمان راه اندازی Cyberpunk 2077 در هفته گذشته میلیاردها ارزش از دست داده است.

[ad_2]