Covid Super League را مجبور به کوچک شدن و تغییر مجیک ویکند می کند | سوپرلیگ

فصل سوپرلیگ 2021 با یک برنامه کاهش یافته ادامه خواهد یافت و “آخر هفته جادویی” و دربی های سنتی عید پاک در پاسخ به بحران کووید لغو می شوند.

تیم ها به دلیل تاخیر در شروع بازی و به رسمیت شناختن اینکه جمع شدن بازیکنان در صورت انتظار برای انجام چندین مسابقه در اواسط هفته ، بسیار زیاد خواهد بود ، احتمالاً بازی های کمتری انجام می دهند. در ابتدا برنامه ریزی شده بود که یک فصل 29 مسابقه باشد ، اکنون این فصل می تواند به 25 یا حتی 23 دور در طول فصل عادی کاهش یابد.

سوپرلیگ هفته گذشته تأیید کرد که تاریخ شروع به 25 مارس موکول می شود و اگر قرار است جام جهانی از اواخر اکتبر آغاز شود ، قدرت مانور این رقابت ها نسبت به سال 2020 کمتر است. رودری جونز ، مدیر ارشد بازرگانی رقابت ، گفت: “27 بازی از نظر بار بازیکن غیرواقعی است و 23 نفر از نظر بازگشت هواداران کمی آسان هستند ، بنابراین به طور طبیعی 25 بازی دیگر برای ما باقی مانده است.”

جونز اصرار داشت که تاریخ شروع 25 مارس پس از بحث و گفتگو با Sky Sports سنگ بنای خود تعیین می شود ، اما یکی از جنبه های اصلی برنامه های سوپرلیگ “آخر هفته جادویی” است که در ماه مه در پارک جیمز برگزار می شود و مسابقه معمولاً بسیار سودآور می تواند ادامه یابد. از نیوکاسل یونایتد س askingال کنید که آیا برای به حداکثر رساندن شانس حضور هواداران در تأخیر در تابستان فکر می کنید؟

جونز گفت: “ما تلاش می کنیم با پرداختن به موضوعات بهداشت عمومی از معامله Magic بهترین استفاده را ببریم.” “ما در حال گفتگو با نیوکاسل هستیم و از آنها خواسته ایم که آن را رد کنند.” نکته دیگر برای دور انداختن دربی های عید پاک سنتی است ، از جمله ویگان در مقابل سنت هلن و هال در مقابل هال KR. این اولین باری است که از سال 1989 که دربی Wigan Saints در عید پاک برگزار نشد.

در عوض ، افتتاحیه این فصل دو هفته ای پشت درهای بسته انجام می شود قبل از اینکه سوپرلیگ امیدوار باشد در ماه آوریل با هواداران دیدار کند و منتظر اعلامیه های دولت در مورد پایان حصر ملی باشد. جونز اذعان داشت که مسابقات اواسط هفته باید به یک شکل یا شکل دیگر باقی بمانند ، اگرچه سازمان دهندگان مسابقات از تأثیری که بازی اغلب می تواند روی بازیکنان در سال جام جهانی داشته باشد آگاه هستند.

وی اذعان داشت: “فصل 27 دور در این بازه زمانی دشوار است ، برای بازیکنان واقعا سخت است.” “به همین دلیل است که گروه کاری ما با 25 دوره تمرکز خود را روی فصل قرار داده است. اگر چهارشنبه بازی نکنید ، دو هفته از دست می دهید. درسی که در سال 2020 آموختیم این بود که اگر بیش از حد خیلی سریع بازی کنید ، ممکن است در مسابقات آینده شکست بخورید. ما سعی کردیم آنها را پست کنیم. “