Covid-19 از انگلستان خواستار مرخصی استحقاقی با حقوق می شود زندگی و سبک

[ad_1]

موسسه خیریه Sue Ryder گفت ، افرادی که خویشاوند نزدیک یا شریک زندگی خود را از دست می دهند باید برای دو هفته مقرر در قانون از مرخصی استحقاقی برخوردار شوند.

ویروس کرونا ویروس کرونا را بر قوانین فعلی متمرکز کرده است ، که طبق آن کارفرمایان موظف هستند فقط با کمک والدین فرزند خود را از دست بدهند. سو رایدر می گوید که گسترش این نیاز به مردم امکان تجربه و کاهش فشارهایی را که احساس می کنند ، خصوصاً به نفع مشاغل کم درآمد است.

به افراد کم درآمد بیشتر اجازه مرخصی داده می شود و تحقیقات نشان داده است که به دلیل تأثیر نسبی بیشتر خسارات مالی و اینکه با موانع بیشتری در دسترسی به خدمات کمک مواجه هستند ، در معرض خطر غم و اندوه مداوم قرار دارند. آنها کنار می آیند

تحقیقات اقتصادی به سفارش سو رایدر تخمین می زند که غم و اندوه کارکنان از دست رفته یکی از عزیزان خود با کاهش بهره وری سالانه 23 میلیارد پوند به اقتصاد انگلیس و خزانه داری خزانه – تقریبا 8 میلیارد پوند در نتیجه کاهش درآمد مالیاتی و افزایش استفاده از NHS و کمک های اجتماعی. منابع مراقبت


این موسسه خیریه معتقد است که هزینه های اولیه کوتاه مدت بسیار بیشتر از پس انداز طولانی مدت است و از مردم می خواهد با نماینده محلی خود تماس بگیرند تا دولت در لایحه اشتغال آینده از مرخصی استحقاقی قانونی در رابطه با حقوق استفاده کند.

هایدی تراویس ، رئیس سو رایدر ، گفت: “این اجازه می دهد تا افراد در یک دوره زمانی حساس شروع به پردازش غم و اندوه خود کنند. این نه تنها باعث می شود که ما به عنوان یک جامعه به یک مشکل نزدیک شویم که تقریبا همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد ، بلکه به پیامدهای مالی نیز خواهد پرداخت. غم حل نشده و هزینه آن برای اقتصاد. “

وی گفت بسیاری از کارفرمایان سه تا پنج روز مرخصی اجباری را ارائه می دهند ، اما این اغلب در مورد کارگران کم درآمد که در مشاغل کم امنیت کار می کنند صدق نمی کند.

در موارد شدید ، بیماری بری ممکن است منجر به شرایط بهداشت روانی از جمله افسردگی ، اختلالات خوردن ، اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) شود.


دبی آبراهامز ، نماینده اولدهام در شرق و سدلوورث ، عضو کمیته انتخاب کار و بازنشستگی ، گفت: “بیماری همه گیر ویروس کرونا ، نیاز فوری به حمایت موثرتر از افرادی را که با غم و اندوه مواجه هستند ، برجسته کرده است. معرفی حق قانونی پرداخت مرخصی دو هفته ای گامی مهم به جلو خواهد بود. “

سخنگوی دولت گفت: “بدبختی خانوادگی یک مسئله فوق العاده شخصی و پیچیده است که مردم به طرق مختلف با آن روبرو می شوند. ما کارفرمایان را تشویق می کنیم که نسبت به کارگرانی که با این مصیبت روبرو هستند ، دلسوزی و انعطاف نشان دهند.

“ما افتخار می کنیم که انگلستان تنها کشوری در جهان است که حق مرخصی را به طور خاص برای از دست دادن کودک معرفی کرده است.”

[ad_2]