Coronavirus News Live: بایدن هشدار می دهد 600،000 مرگ قبل از اینکه ایالات متحده تغییر کند | اخبار جهان

00:37

صبح روز کریسمس ، سوزی وایلز از پدرشوهرش تماس گرفت. وی پس از حضور در این مراسم که چند روز قبل از آن برگزار شده بود احساس دود کرد.

در حالی که مشغول صحبت بود ، وایلز به تلفن نزدیکترین مرکز آزمایش Covid-19 خود نگاه کرد. وی به او گفت: “من توصیه می كنم با آنها تماس بگیرم ، زیرا شما به شام ​​كریسمس نخواهید آمد.

پدرش آمد تا ژامبون را بیاورد. کریسمس ، اگر دقیقاً لغو نشود ، به روز بعد از Boxing Day موکول شد که آزمون Wile در آزمون منفی شد.

این بدون شک برای برخی واکنش بیش از حد به نظر می رسید. وایلز و خانواده اش در اوکلند زندگی می کنند ، جایی که انتقال محلی ویروس کرونا از ماه نوامبر ثبت نشده است. از آن زمان به بعد ، زندگی در نیوزیلند فریبکارانه طبیعی به نظر می رسید.

این در مورد Wiles است. در ژانویه گذشته ، وی میکروبیولوژیست در دانشگاه اوکلند بود که درگیر امکانات علمی زیست لومینسانس بود و یک مفسر رسانه ای بود که جوایز زیادی دریافت کرد.

دوازده ماه بعد ، وایلز شناخته شده ترین دانشمند در نیوزلند است (حداقل قابل توجه ترین مارک صورتی رنگ) و پایه موفقیت همه گیر خود ، خستگی ناپذیر و ثابت در تلاش برای توضیح چگونگی انتشار ویروس است:

00:19

سازمان بهداشت جهانی هشدار می دهد که واکسن های غنی و فقیر در این وخامت مشترک هستند

00:19

مدرنا می گوید ضربه آن بر خلاف گزینه های جدید است

00:17

کالیفرنیا محاصره را تسهیل می کند

00:01

بایدن هشدار می دهد قبل از اینکه ایالات متحده برگردد ، تعداد کشته شدگان 600000 نفر خواهد بود

به روز شده

23:54

خلاصه