Cineworld با بسته شدن سینماها توسط Covid ، 560 میلیون پوند پس انداز نقدی فراهم می کند | کسب و کار

[ad_1]

Cineworld ، دومین اپراتور بزرگ شبکه فیلم در جهان ، 750 میلیون دلار (560 میلیون پوند) کمک مالی برای مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا فراهم کرده است.

Cineworld مستقر در لندن ، که در ماه اکتبر 660 سینمای ایالات متحده و انگلیس را تعطیل کرد ، گفت که توافق نامه های مالی به معنای نقدینگی کافی برای سال آینده است – تا زمانی که سینماها تا ماه مه افتتاح شوند.

این شرکت اقدامات مالی را با طلبکاران از جمله بدهی جدید 450 میلیون دلاری توافق کرده است. توافق نامه های دیگر شامل چشم پوشی از همه توافق نامه ها در مورد پرداخت بدهی آن است – به مبلغ 4.9 میلیارد دلار – تا ژوئن 2022 و تمدید سیستم اعتبار مجدد تا 111 میلیون دلار تا سال 2024. در اوایل سال آینده اجازه بازپرداخت مالیات 200 میلیون دلار را می دهد.

اخبار به تعویق انداختن بدهی سهام Cineworld را با 17٪ افزایش به 54 واحد افزایش داد.

موکی گرادینگر ، مدیر عامل شرکت Cineworld گفت: “اقداماتی که امروز اعلام کردیم نقدینگی اضافی بیش از 750 میلیون دلار برای حمایت از تجارت ما فراهم می کند.” “در طولانی مدت ، پیشرفتهای عملیاتی که از ابتدای شیوع همه گیر ارائه داده ایم ، سودآوری و پایداری Cineworld را بیشتر افزایش می دهد.”

این شرکت گفت که پس از توافق در مورد تخفیف و تعویق با مالکان اصلی ، توانسته هزینه های اجاره را کاهش دهد.

Cineworld گفت که وقتی سینما تا ماه مه بازگشایی شود ، می تواند تا سال 2021 زنده بماند.

مشترک پیام روزانه Business Today شوید یا در Guardian Business در Twitter با آدرس BusinessBesk @ مشترک شوید

انتظار می رود بوریس جانسون از 3 دسامبر اجازه راه اندازی سینماها در برخی از مناطق انگلیس را بدهد. با این حال ، نام های بزرگی که برای انتشار برنامه ریزی شده اند به اندازه کافی وجود ندارد و طرفداران با ادامه بیماری همه گیر از بازگشت بازگشت عصبی هستند.

با توجه به اینکه سینماها عمدتا تعطیل هستند ، استودیوها فیلم های پرمخاطبی را از سینما بیرون می کشند و معاملات انجام می دهند تا آنها را به عنوان ویدیوی اجاره ای در صورت تقاضا راه اندازی کنند.

آلاستر رید ، تحلیلگر Investec گفت: “با تولید واکسن ، این می تواند اطمینان بیشتری به سرمایه گذاران بدهد که Cineworld از بحران خارج می شود.” “اگرچه تغییرات اخیر در پنجره نمایش تئاتر عناوین مطبوعاتی را به خود جلب کرده است ، اما هنوز هم معتقدیم که تأثیر محدودی بر سود کلی گیشه در صنعت خواهد داشت.”

[ad_2]