Brexit: وزیر محیط زیست می گوید: انتخابات بایدن می تواند توافق تجاری انگلیس و ایالات متحده را مختل کند – سیاست انگلیس زندگی می کند | سیاست

[ad_1]

13:13

اولین وزیر ولز ، مارک دریکفورد، با احتیاط از گزارش Pfizer / BioNTech استقبال می کند که نامزد واکسن Covid-19 آنها بیش از 90٪ موثر است ، اما وی گفت:


وسوسه نخواهم شد که باور کنم این به نوعی به این معنی است که گلوله جادویی در افق وجود دارد و ویروس کرونا در شرف ناپدید شدن است.

وی همچنین گفت که “یک رویکرد مشترک به کریسمس” توسط کشورهای هیئت نمایندگی و دولت انگلیس در جلسه این هفته مورد بحث قرار خواهد گرفت.

دریکفورد گفت که امتحانات سال آینده و سایر مدارک فردا اعلام می شود.

13:10

مارک دریکفورد گفت که نرخ کاهش قیمت Covid در ولز پس از محاصره “امید” است

نخست وزیر ولز گفت که نشانه هایی وجود دارد که نرخ کووید -19 در ولز شروع به کاهش می کند ، زیرا کشورش اولین روز آزادی بیشتر پس از آتش سوزی 17 روزه را بدست آورد.

هنوز هم تأکید می کنم که طی چند هفته تصویر روشنی از تأثیر سلاح گرم وجود نخواهد داشت ، مارک دریکفورد گفت: “برخی علائم مثبت قبلی وجود دارد. این به ما امید می دهد.”

وی گفت كه میزان بروز در ولز از 250 در 100،000 به كمتر از 220 رسیده است. Drakeford گفت كه سطح یكی از مناطق آسیب دیده ، مرتر تیدفیل در جنوب ولز ، 700 در 100،000 است و در حال حاضر 520 است.

با این حال ، وی همچنین خاطرنشان کرد که “مرحله تاریک” 2000 مرگ ولزی سپری شده است و 1400 مورد مربوط به Covid در بیمارستان های ولز وجود دارد – بیش از آوریل.

مجموعه جدیدی از اقدامات ملی ولز امروز در حال اجرا است که طی دو هفته مورد بررسی قرار می گیرد ، اما وزیر اول گفت که دولت اعمال محدودیت های محلی اضافی در صورت لزوم را رد نکرده است.

دریکفورد گفت که از تصاویر خیابان های شلوغ خرید امروز صبح تعجب نکرده است ، اما او معتقد است که فروشگاه ها توسط مردم اداره می شود. او گفت:


راه خروج ما از اطفای حریق باید دقیق و محتاط باشد تا بتوانیم از آن نهایت استفاده را ببریم. موفقیت یا شکست ما به دست هر یک از ما بستگی دارد.

پس از رفع حصر ولز ، امروز صبح خریداران در ماتالان در خیابان کوئین ، کاردیف در صف ایستاده اند.

امروز پس از رفع حصر ولز ، خریداران در ماتالان در خیابان کوئین ، کاردیف در صف هستند. عکاسی: گرت اورت / هیو ایوانز / رکس / شاتر استوک

به روز شده

13:02

مجلس اعیان شنیده است که سیستم نرم افزاری Brexit که توسط HMRC در حال توسعه است “آماده نیست” ، “قابل اعتماد نیست” و “آزمایش نشده است”.

استیو بارتلت ، رئیس آانجمن فروشندگان نرم افزارهای حمل و نقل، به کمیته فرعی کالاهای اتحادیه اروپا گفت که عملکرد سرویس اظهار گمرکی را تا پایان ماه نوامبر یا دسامبر نمی بینند.

وی گفت که فقط 52 روز به معرفی Brexit باقی مانده بود که “غیر قابل قبول” بود.

Des Hiscock ، مدیر عامل شرکت گفت: تأخیر در استقرار این سیستم که قرار است جایگزین سیستم گمرکی HMRC موجود شود ، “فاجعه بار” بوده است. انجمن تجارت بین الملل انگلستان. وی گفت که موارد احتمالی واقع بینانه ای وجود ندارد و او از HMRC خواست تا از رویکرد “خرقه و خنجر” جلوگیری کند ، به شکست های آن اعتراف کند و فوراً روی گزینه های جایگزین کار کند.

کمیته همچنین شنیده است که در صورت توافق ، مشکل اظهارات گمرکی “بی ربط” خواهد بود زیرا 80٪ از کامیونداران قادر به صادرات نیستند زیرا از 11،500 مورد نیاز انگلیس فقط 2،088 گواهینامه رانندگی اعطا شده است.

به روز شده

12:56

مقامات فرودگاه از پیشنهاد وزیر حمل و نقل Grant Shaps استقبال می کنند که آزمایش سریع اسمیر Covid-19 ، که در لیورپول آغاز شده است ، می تواند منجر به خاتمه قرنطینه برای مسافران شود. (فصل 11.08.)

شپس گفت ، آزمایش های جریان جانبی لیورپول “امید به خوش بینی” را ایجاد کرده است. “در نهایت ، این می تواند زمینه را برای پروازهای قرنطینه فراهم کند.”

رهبران صنعت گفتند که آزمایش های قبل از عزیمت بهترین گزینه برای از سرگیری سفرهای گسترده بین المللی است.

هیترو جان هولند-کی ، با استقبال از پیشنهاد شپس برای یک رژیم آزمایشی جدید که می تواند قرنطینه 14 روزه را کاهش دهد. او ادامه داد:


اگرچه پیام بسیار استقبال شده است و من امیدوارم که معنی آن پنج روز باشد [of self-isolation, instead of the current 14]، اگر می خواهیم مردم دوباره پرواز کنند ، ما برای تبدیل شدن به یک استاندارد بین المللی واقعا به آزمایشات قبل از عزیمت نیاز داریم.

و گاتویکمدیر عامل شرکت استوارت وینگات گفت:


اولویت شماره یک ما این است که دولت انگلیس عالمانه از روزها و هفته های آینده برای همکاری با شرکای بین المللی استفاده کند تا با معرفی آزمایشات آنتی ژن قبل از پرواز نیاز به قرنطینه را برطرف کند.

به روز شده

12:44

به روز شده

12:29

12:24

به روز شده

12:05

12:04

12:02

در یک آزمایش اولیه ثابت شد که واکسن Pfizer / BioNTech 90٪ موثر است

11:47

هفته گذشته ، طبق داده ها ، تقریباً 10٪ از دانشجویان اسکاتلندی که به دلیل کوید مفقود شده اند

بر اساس آخرین آمار رسمی ، تعداد غیبت دانش آموزان مدارس مرتبط با Covid-19 در اسکاتلند به شدت افزایش یافته و به بیش از 23000 نفر رسیده است و بیش از 2000 کارمند در مدرسه تحصیل نمی کنند.

تعداد دانش آموزانی که در هفته گذشته حضور نداشتند بیشترین میزان از زمان وجود بیش از 25000 کودک در خانه در اواخر ماه اوت بود ، زمانی که مدارس در میان سردرگمی اولیه و احتیاط بیش از حد والدین و معلمان در مورد قوانین خود قرنطینه ای مجدداً باز شدند.

پس از عدم وجود این سردرگمی اولیه ، اما ارقام جمع آوری شده توسط اداره آموزش دولت اسکاتلند در ماه سپتامبر که پرونده های Covid در سراسر کشور رشد کرد ، دوباره شروع به افزایش کردند.

تعداد کل غیبت ها در اوایل ماه اکتبر قبل از تعطیلات مدرسه در ماه اکتبر به اوج اولیه 18،062 رسیده بود و با تعطیلی بیشتر مدارس تا سال 2086 این رقم کاهش یافت.

هفته گذشته ، میزان غیبت تقریباً 10٪ از کل دانشجویان بود. با این حال ، فقط 678 دانش آموز – یا 2.95٪ از 23،034 کودک که در مدرسه نگهداری نشده اند – غایب بودند زیرا آنها سه شنبه 3 نوامبر Covid-19 داشتند (آخرین تاریخ در صورت وجود اطلاعات).

تعداد کارمندان غایب مدارس ، از جمله معلمان و کارکنان غیر آموزشی ، از اواسط سپتامبر به طور مداوم در حال افزایش است – از کمترین میزان 1563 نفر به بالاترین میزان در هفته گذشته در سال 2206 ، به دلیل انزوای بیش از هزار معلم یا بیماری.

علیرغم این شاخص های خودبزرگ بینی و بیماری ، هفته گذشته تنها سه مدرسه دولتی محلی تعطیل شدند: مدرسه ابتدایی كونارد در غرب دونبرتونشایر ، مدرسه متوسطه كاردینال ویكتور در گلاسگو و دبستان Puleve در هایلندز.

به روز شده

11:28

به روز شده

[ad_2]