Brexit: اتحادیه اروپا برنامه های احتمالی را منتشر نمی کند زیرا Raab ترس از کمبود را کاهش می دهد – به روز رسانی در زمان واقعی | سیاست

[ad_1]

صبح بخیر. اگر امروز صبح ، حوالی ساعت 6.40 صبح به برنامه “امروز” گوش می دادید ، می شنیدید که آنها “دیروز در مجلس” به اشتباه بازی کردند. این حدود پنج دقیقه طول کشید ، زیرا به نظر نمی رسید کسی متوجه آن شود. وزیر در مورد واکسن صحبت می کند ، نمایندگان مخالف دولت را بی فایده محکوم می کنند – غالباً مجلس همان صدا را دارد.

و با Brexit. بوریس جانسون و اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا ، شب گذشته ناهار را در بروکسل صرف کردند. این تصمیم برای تصمیم گیری در مورد امکان معامله تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا بود. اما در عوض ، آنچه که ما بدست آورده ایم توافق برای ادامه مذاکرات است و امروز یکشنبه به عنوان روز تصمیم گیری مشخص تعیین شده است. از نظر محافظه کاری ، این حداقل چهارمین دوره از این دست است. این داستان ما برای شب است.

اما حتی مهلت یکشنبه هم کاملا مشخص نیست. دومینیک راآب ، وزیر امور خارجه امروز صبح مصاحبه می کرد و تأیید کرد که ممکن است از بین برود. وی در پاسخ به این سال که آیا مذاکرات می توانند بعد از یکشنبه نیز ادامه داشته باشند ، گفت: شما به لحظه ای از مذاکرات نهایی نیاز دارید. اما بعد اضافه کرد:


من فکر می کنم بعید است ، اما نمی توانم آن را کاملاً رد کنم.

راآب همچنین گفت که برای وقوع معامله ، باید “جنبش اساسی” از طرف اتحادیه اروپا وجود داشته باشد. وی با اشاره به شام ​​شب گذشته گفت:


منصفانه است که بگوییم حتی اگر شب گذشته گفتگوی خوبی بود و صریح و صادقانه بود ، اما اختلافات قابل توجهی همچنان وجود دارد.

فکر نمی کنم بدون پیشرفت و مقداری انعطاف پذیری بتوانیم با آن سرعت حرکت کنیم.

به طور خاص ، از طرف انگلستان ، ما در حال بررسی تفاوت در نقاط اصلی هستیم – از نظر دامنه کاملاً باریک ، ما در مورد ماهیگیری ، تعهدات با شرایط برابر ، تلاش اتحادیه اروپا برای پیوند دادن ما با قوانین خود صحبت می کنیم – ما باید شاهد تحولات قابل توجهی باشیم.

در اینجا دستور کار است.

9.30: ONS گزارشی منظم درباره تأثیر ویروس کرونا در اقتصاد منتشر می کند.

9.30: NHS انگلیس ارقام آماده به کار ماهانه خود را منتشر می کند.

10.30: وزیر کابینه پنی ماردونت در حال پاسخ به س urgentال فوری درباره مذاکرات تجاری Brexit است.

11:00: تست و ردیابی NHS معیارهای عملکرد هفتگی خود را منتشر می کند.

12:00: انتظار می رود داونینگ استریت روزانه جلسات توجیهی را در لابی برگزار کند.

12.20: Nicola Sturgeon ، اولین وزیر اسکاتلند ، س theالاتی را در پارلمان اسکاتلند مطرح می کند.

بعد از ساعت 13:00: نمایندگان در حال بحث درباره اصلاحات لردها در لایحه بازار داخلی هستند.

14:00: NHS انگلیس گزارش مشاهده ای هفتگی درباره کوید را منتشر می کند.

14:00: مایکل گوو ، وزیر کابینه ، به کمیته عوام اداره عمومی و امور قانون اساسی شهادت می دهد.

من بر Brexit و سیاستهایی که بخشی از Covid نیستند تمرکز خواهم کرد. ما به طور عمده در وبلاگ زنده خود در مورد ویروس کرونا در جهان به رویدادهای مربوط به ویروس کرونا در انگلیس خواهیم پرداخت. اینجاست.

سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را دنبال کنم ، اما خواندن همه چیز غیرممکن است. اگر س directال مستقیمی دارید ، “Andrew” را در جایی از آن وارد کنید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. سعی می کنم به س questionsالاتی پاسخ دهم ، و اگر مورد علاقه عمومی باشد ، یک س questionال و جواب بالای خط (ATL) ارسال می کنم ، اگرچه نمی توانم قول دهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید به سرعت توجه من را جلب کنید ، بهتر است از Twitter استفاده کنید. من ادامه میدهم AndrewSparrow.[ad_2]