Breeders Cup 2020: روز دو – زنده! | ورزش ها

[ad_1]

سلام به طرفداران مسابقه ، سلام بر همه معلولین و بونجورها چمن. Breeders Cup زمان بلاگ نویسی زنده: اولین مسابقه از 9 مسابقه موجود در نقشه اصلی شنبه اکنون کمتر از یک ساعت است و اگر یکی از ناراضی ترین افراد برای دریافت پاس نیستید کینلند، این بار همه ما از راه دور تجربه های خود را به اشتراک خواهیم گذاشت.

کارت روز جمعه از نظر برگزاری یکی از بزرگترین روزهای مسابقات آمریکایی با توجه به قوانین سختگیرانه فاصله اجتماعی و عدم حضور کسی در جایگاه برای ایجاد جو ، به چیزی خشک تبدیل شده است. همانطور که ما در انگلیس در طی Royal Ascot در ماه ژوئن کشف کردیم ، چنین است. شاید ب لازم و با. کاملاً خوب ، در عین حال د. کاری باشید که فقط یک بار دوست دارید انجام دهید. اگر قرار است دو سال بعد ، طبق برنامه ، جلسه به کینلند برگردد ، باید هواداران در جایگاه حضور داشته باشند ، در غیر این صورت کل بازی به پایان می رسد.

هنگامی که اسب ها قطعاً نقش خود را در ستاره های آینده جمعه بازی خواهند کرد طلا رفیق سرعت رعد و برق در کودکان دو سرعت سریع بود اپریتیف برای سال آینده Royal Ascot ، جایی که احتمالاً هدف آن باشد شرط بندی پادشاه. خاله مروارید همچنین یک پیروز جذاب ، پیشرو در زمین مادیان نوجوان بود و اگرچه با داشتن یک کلاه اروپایی بیرون کشیدن یک چمن خالی از سه مسابقه ناخوشایند بود ، اما امروز شانس های زیادی در چهار مسابقه وجود دارد.

اگر شما می خواهید برای مسابقات چمن و دونده از اروپا ثبت نام کنید ، مهمترین ساعات غیر کاری (GMT): 17:29 برای Sprint در چمنشیشه دمپایی، متساوی الاضلاع) 18.57 برای Turly Filly & Mare (فلفل قرمز فلفل، مسالمت آمیز، سراب، حضار) 20.15 مایل (سیرک ماکسیموس، کامکا، Lope Y Fernandez، Siskin، Safe Voyage، سفارش استرالیا) و 21.33 بعد از ظهر برای چمن (Magical، Tarnow، Mahaeich، Donja، Lord North، Mughal).

در همین حال ، نکات برجسته در پایان دادگاه ، جایی که “کلاسیک ها” در ساعت 22.13 قبل از اولین دیدار (و احتمالاً آخرین) طولانی مدت منتظر زنان زیبا برگزار می شود. سوئیس چترباز و مانومای دختر در جام پرورش دهندگان. سوئیس چترباز برای اولین بار در برابر اسبهای قدیمی قرار می گیرد – آنچه مربی وی ، کن مک پیک ، در مقایسه با یک ورزشکار دانشگاهی که مقابل یک حرفه ای قرار گرفت – پس از یک دوره استثنایی سه ساله که شامل یک پیروزی نادر برای یک مادیان در پروکرن بود. مانومای دختر، در همین حال ، ابتدا این پست را در 13 شروع از 14 آغاز کرد ، از جمله کنتاکی اوکس 2018 ، به دلیل آسیب دیدگی 2019 را از دست داد و احتمالاً استعفا داد ، اما سپس در سن 5 سالگی به برد کاکس بازگشت. یک شرکت شکست ناپذیر

کلاسیک با همه اینها فوق العاده باز به نظر می رسد باب بوفرت از هر 10 دونده سه نفر دارد و هزینه هر سه 6-1 یا کمتر است. قانون تیز همچنین یک انتخاب محبوب برای افراد 82 ساله خواهد بود برچسب بارکلی، که مسابقه را به عنوان جهنده پرش آغاز کرد ، یک مسابقه کار افسانه ای بود رافیان و خودش از سال 1970 سوار برندگان شده است.

یک فرم ویدئویی برای مدعیان اصلی در آستانه هر مسابقه ، همراه با نتایج به محض رسمی شدن ، و اخبار مربوط به آینده برندگان و همچنین مسابقات در اینجا قرار می گیرد. خوش بینان ممکن است بخواهند بدانند گزینه های من برای مسابقات امروز چیست ، حداقل آنها را از محاسبات محروم کنید. این یکی از بهترین روزها در مسابقه است ، بیایید کار کنیم …

[ad_2]