وکلای دادگستری گفتند که جیسلین مکسول می خواست شوهرش را “برای محافظت از او” طلاق دهد جیسلین ماکسول

[ad_1]

طبق آخرین پرونده دادگاه فدرال منهتن که در دادگاه فدرال منهتن تشکیل شد ، آخرین استدلال گیسلین مکسول سوسیالیست انگلیسی با وثیقه در پرونده قاچاق انسان ادعا کرد که او و همسرش در مورد طلاق گفتگو کردند تا “از او محافظت کنند … از عواقب وحشتناک مرتبط با آن”. . .

ماکسول از زمان دستگیری در تاریخ 2 ژوئیه به اتهام دست داشتن در قاچاق دختران کم سن و سال توسط جفری اپستین ، سرمایه دار بی آبرو ، در زندان بود. ماکسول هنگامی که حلقه دوستان و همکاران قدرتمند خود را در سراسر جهان تربیت کرد ، از نزدیکان اپشتین بود.

همسر ماکسول ، تاجر اسکات بورگرسون ، بارها در جلسات دادرسی صحبت کرده است و وکلا و دادستان ها از ازدواج برای بحث در مورد شخصیت او استفاده کرده اند.

در 14 دسامبر ، وکلای ماکسول از قاضی آلیسون ناتان خواستند تا وی را با قرار منع تعقیب 28.5 میلیون دلار آزاد کند و بازداشت اجباری با نظارت الکترونیکی فراهم شد. در این درخواست ، وکلای ماکسول به دلیل عدم فرار وی در صورت آزادی ، به ازدواج وی اشاره کردند.

وکلا در بیانیه ای نوشتند: “برای فرار خانم ماکسول ، او مجبور است شوهرش را ترک کند.” “در حقیقت ، تمام اقداماتی که خانم ماکسول از زمان دستگیری اپشتین و قبل از اولین جلسه دادرسی وثیقه انجام داده است ، برای محافظت از شوهرش در برابر آزار و اذیت ، آسیب اقتصادی و خطر جسمی طراحی شده است.”

چند روز بعد ، دادستان ها در دادخواست ها گفتند که صحبت از طلاق است ، با این استدلال که این ازدواج برای نگه داشتن ماکسول در ایالات متحده کافی نیست.

خواندن مطالب جدید
دونالد ترامپ می گوید اگر دانشکده انتخاب به جو بایدن رأی دهد کاخ سفید را ترک می کند | دونالد ترامپ

پس از دستگیری ، ماکسول به مقامات گفت که “شوهرش را طلاق می دهد” ، دادستان گفت ، با این استدلال که “اظهارات ضد و نقیض متهم در مورد وضعیت روابطشان ، ادعای وی مبنی بر اینکه رابطه ازدواج او را تضعیف می کند ، خدشه دار می کند.

در دادخواست جدید چهارشنبه ، وکلای ماکسول با ارائه اطلاعات به روز در مورد بحث طلاق ، سعی در تقبیح خواسته های دادستان داشتند.

آنها نوشتند: “قبل از دستگیری ، خانم ماکسول و همسرش در مورد ایده طلاق به عنوان راهی دیگر برای ایجاد فاصله بین خانم ماکسول و همسر و همسرش برای محافظت از وی در برابر عواقب وحشتناک مرتبط با آن بحث کردند”

آنها افزودند: “با این حال ، برای چندین هفته پس از دادرسی اولیه وثیقه ، او و همسرش هیچ دلیلی برای ادامه بحث در مورد طلاق نداشتند ، که در وهله اول هیچ یک از آنها نمی خواستند.”

پس از دستگیری اپستین و متعاقب آن مرگ در زندان در آگوست 2019 ، کانون توجه رسانه ها ، ماکسول 58 ساله شد که با مشاهدات ادعایی در سراسر ایالات متحده و جهان ، محل سکونت وی مورد حدس و گمان قرار گرفت. این معما وقتی آشکار شد که در اوایل سال جاری نیروی انتظامی به یك خانه بزرگ در روستاهای نیوهمپشایر یورش برد و وی را دستگیر كرد.

[ad_2]