مجری فاکس ، ماریا بارتیروما ، فعالان گروه حقوق بشر را “مجازات” کرد اخبار فاکس

[ad_1]

ماریا بارتیروما ، مجری برنامه فاکس بیزینس ، پس از آخرین اتفاق ناخوشایند در شبکه محافظه کار گفت: “به نظر می رسد که مجازات شده ایم.”

در بخشی که چهارشنبه شب پخش شد ، ظاهراً باریروما معتقد بود مصاحبه با دنیس ارگان ، رئیس جمهور و مدیرعامل غول گوشت خوک Smithfield Foods. در حقیقت ، او با مت جانسون از گروه حقوق بشر اقدام مستقیم در همه جا مصاحبه کرد.

مصاحبه شش دقیقه ای با پرسیدن بارتیرومو در مورد شیوع Covid-19 در کارخانه ای در اسمیت فیلد ، داکوتای جنوبی و برنامه های شرکت برای توزیع واکسن آغاز شد. در پاسخ ، جانسون در مورد کارکنان “متعهد و انعطاف پذیر” و تعهد شرکت در ارائه “تجهیزات گسترده محافظت شخصی” به کارمندان بحث کرد.

همانطور که جانسون “شخصاً وعده داد ، به زودی منشور جلسه تغییر کرد[d] که ما بهتر عمل خواهیم کرد و اولین تغییر تحت رهبری من شفافیت و در بعضی مواقع صداقت دقیق است. “

با این کار او یک دستورالعمل درباره صنعت غذا و اینکه چگونه می تواند به یک بیماری همه گیر دیگر کمک کند را شروع کرد. وی گفت كه مزارع “ظروف پتری” برای بیماریهای عفونی بودند ، قبل از اینكه بارتیروما مصاحبه كند ، به سمت لبخندهای نمایشی و وقفه ها متوقف شد.

سخنگوی فاکس نیوز در پاسخ به درخواست نظر ، توجه خود را به اصلاحیه مربوط به هوا در بارتیرومو جلب کرد.

بارتیروما گفت: “ما می خواهیم از دنیس ارگان ، اسمیتفیلد فودز و مخاطبان خود عذرخواهی کنیم.” “ما مطمئناً هوشیارتر خواهیم بود.”

خواندن مطالب جدید
تجمع پوند در حالی که امیدهای ایالات متحده را تحریک می کند بازارها را به سمت رشد سوق می دهد - زندگی تجاری | کسب و کار

سیروس لمبارد مدیر عامل اسمیت فیلد گفت: “جستجوی ساده عکس در گوگل از مدیر عامل شرکت ما اجازه چنین اتفاقی را نمی دهد. اجازه انتشار اطلاعات نادرست را داد و فاکس برای این کار تمام وقت عذرخواهی کرد.

جانسون به وراپ گفت که به دلیل این ترفند “گناه وجدان بیش از حد” ندارد ، که به گفته وی تا حدودی از ادعای اخیر بررسی واقعیت در مورد تقلب در رای گیری الهام گرفته شده و شامل “آدرس های ایمیل جعلی و شماره های جعلی تلفن و مقدار زیادی قطران. “

منتقدان فاکس نیوز و فاکس بیزینس خاطرنشان کرده اند که این اولین برخورد بارتیرومو با اطلاعات نادرست نیست ، و دلیل این امر چیزی بیش از تأیید مستقیم ادعاها علیه Smartmatic ، شرکتی که دستگاه های رای گیری می سازد ، است.

در ماه نوامبر ، بارتیروما مصاحبه ای با دونالد ترامپ منتشر کرد ، این اولین مصاحبه پس از شکست انتخاباتی توسط جو بایدن است. در طول آن جلسه ، مجری برنامه به گفته های بی اساس ترامپ “بارها و بارها مبنی بر تقلب در این انتخابات ، جعل و واقعیت های زیادی از طرف شما وجود داشت” اشاره کرد و سپس از رئیس جمهور حمایت کرد.

وی گفت: “سپس آنها محل دفن زباله ایجاد کردند.” آمریکا ویران شده است. “

میزبان بعداً گفت كه “منبع اطلاعاتی” ناشناخته “به من می گوید كه رئیس جمهور ترامپ در انتخابات پیروز شد.” در واقع ، شبکه خودش ، مانند دیگران ، انتخابات بایدن را صدا زد و نمایندگان وزارت دادگستری و وزارت امنیت ملی گفتند که هیچ تقلبی صورت نگرفته است.

خواندن مطالب جدید
ترامپ قصد دارد با نزدیک شدن به دادگاه سنا انتقام جمهوری خواهانی را بگیرد که به وی خیانت کردند استیضاح ترامپ (2021)

جو لاکهارت ، سخنگوی پیشین کاخ سفید ، به واشنگتن پست گفت: “باریروما” قبلاً در دنیای تجارت لری کینگ بود. “اما من فکر می کنم او رده بندی مانند تاکر کارلسون و شان هانیتی و حتی لو دابز را دیده است و او راهی برای زنده ماندن در فاکس دیده است – شامل” دونالد ترامپ “در کل”.

بارتیرومو همچنان که دیگر خبرنگاران در حاشیه بودند با مصاحبه با رئیس جمهور دسترسی خود را حفظ کرد. وی به پست گفت: “از زمانی که من شروع به پوشش پرزیدنت ترامپ و پوشش کودتا و تلاش برای سرنگونی او کردم ، من دشمن رسانه ها ، فعالان و جمعیت شده ام. من یک مزیت دارم. منظور من این است که به سلاح خود پایبندم و من فقط دور نمی شوم. “

در نقش قبلی خود به عنوان خبرنگار CNBC در زمان رونق dot.com ، بارتیرومو فرقه ای را به خود جلب کرد و برای برخی متفاوت شناخته شد به عنوان “پول عسل” یا حتی “سوفیا لورن از روزنامه نگاری مالی”. سپس در میان طرفداران او Joey Ramone ، تکنواز Ramones بود که برای مشاوره در مورد تبلیغات با او تماس گرفت.

بارتیرومو در سال 2006 در گفتگو با گاردین گفت: “من شروع به دریافت نامه های الکترونیکی از او کردم و او گفت ،” ماریا ، نظر شما درباره اینتل چیست یا نظر شما در مورد AOL چیست؟ “و من فکر کردم ،” این شخص کیست که برای من ایمیل می نویسد؟ ” دیوانه است ، او خودش را جوی رامون صدا می کند.

خواندن مطالب جدید
امسال ، برای اولین بار در کریسمس ، من به خانه نمی روم. آیا روابط خانوادگی من برای همیشه ضعیف می شود؟ | خانواده

“مطمئناً او بود و ما دوستی برقرار کردیم. و او را برای بازارها آماده کردند. او واقعاً نمونه کارهای سرمایه گذاری خود را درک می کرد. جوی رامون یک سرمایه گذار خارق العاده بود. “

جبهه مقدم ، که در سال 2001 درگذشت ، بعداً با بارتیرومو تماس گرفت و گفت كه او ترانه ای در مورد او نوشته است و او را به CBGB دعوت كرد تا او را بشنود. بارتیرومو در این کنسرت شرکت نکرد – او قرار بود ساعت 6 صبح باشد – اما یک گروه فیلمبرداری را فرستاد.

“البته ، فیلمبردار با نوار برگشت و او و گروهش با این آهنگ از ماریا بارتیرومو و من آن را خیلی دوست دارم. این یک ادای احترام بزرگ است. من فقط آن را دوست دارم این عالی است ، فقط عالی است. “

این آهنگ در آلبوم آخر Ramone ظاهر شد.

[ad_2]