لالانا به برایتون نزدیک می شود ، اما VAR برای نجات فولام وارد می شود. | لیگ برتر

[ad_1]

این بحث مهمی برای کسانی بود که خیلی دوست دارند در بقیه سال 2020 به خواب بروند. هیچ یک از طرفین ، خصوصاً ناراضی از بن بست ، که حداقل اکنون هر دو منطقه فراتر از منطقه سقوط را فراهم می کند ، از آنجا جدا نمی شوند.

وقتی گل آدام لالانا اجازه VAR را نداد ، مرغ دریایی اگر پس از نیمه دوم خیلی شلوغ پیروز نشود ، شکست خورده است ، اما مجموع حوادث عصر یک امر آشفته بود که در پایان فصل اگر آن طرف ها نتوانند یک بالاترین امتیاز را جمع کنند ، می تواند بی نتیجه باشد. کیفیت از این

فولام روز یکشنبه با یک امتیاز کاملاً شایسته مقابل لیورپول به گل رسید ، اما سرنوشت اخیر بازدیدکنندگان آنها شواهد زیادی را نشان می دهد که حفظ قهرمانان یک تخته پرش قابل اعتماد نیست. شکست های پی در پی توسط ساوتهمپتون و لستر ، که آخرین آن به عنوان عدم حضور در “کینگ پاور” تلقی می شد ، جرقه تساوی دراماتیک توسط برایتون را با نتیجه 1 بر 1 با قهرمانان خفه کرد ، تصویر بزرگ نشان دهنده روند ناراضی یک پیروزی 10 است.

گراهام پاتر سعی کرد تا با شش شیفت کناری را بلند کند ، که قابل توجه ترین حالت رخ دادن یک ضربه جدید به درون دروازه است. رابرت سانچز ماه گذشته برای شکست در تاتنهام جایگزین مت رایان شد و برای بار دوم بازگشت که همکارش در هیچ کجا دیده نمی شد.

اندکی پس از شروع ، سانچز کمی خوش شانس بود که ایوان کاوالیرا ، با فشار به دهانه پرانرژی فولام ، نیمه پاس خود را از پشت قطع کرد. توپ از کنار دروازه خارج شد و این گفته می شود ، زیرا در همان هیاهوی جزئی در 25 دقیقه اول کمی مشاهده شد.

خواندن مطالب جدید
برنامه اولین موارد ثبت شده Covid در انگلیس سال گذشته ویروس کرونا

فولام می تواند به یک حمله حمله آشکار تر اشاره کند و این حرکت گسترده به آنتونی رابینسون اجازه داد ، با اشتباه در زمین ، یک ضربه کراس ارسال کند که نه چندان عقب از تیرک چپ سانچز.

آنها سریعتر ، فوری و تمیزتر از روشون با روش تر بودند ، هر کسی که به نظر می رسید به اندازه کافی ایمن به نظر می رسید. وقتی برایتون هنوز عواقب آن را ارسال می کرد ، اندکی قبل از نیم ساعت ، طارق لمپتی قبل از شکستن در مرکز پایین یک همپوشانی به سمت راست ایجاد کرد ، که دنی ولبک کاملا اشتباه بود.

اگر کاوالیرا با یک حرکت شدید از درون لبه سمت راست جعبه ، واژگون هوشمندانه سانچز را مجبور نمی کرد ، نیمه اول فقط با این وقایع اتفاق می افتاد. Tosin Adarabioyo اولین نفری بود که به ضربه کرنر رسید ، اما ضربه سر او توسط دروازهبان دفع شد. اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، ثبات خوش بینان حاضر را تشویق می کند که پس از یک دوره زمانی انتظار می رود بهبودی حاصل شود.

ایمان آنها به سرعت پاداش داده شد ، اگر نه مادی. برایتون از تله ها خلاص شد و وقتی لوئیس دانک به کرنر هجوم آورد ، نزدیک بود به گل برسد ، آلفونس آرئولا قبل از گرفتن دنباله بداهه خود ، سرش را محکم کرد.

سپس وقتی ولبک کنترل مرکز نمک را در دست گرفت ، شبکه را پیدا کردند و لالانا که از پشت وارد می شد ، به سمت خانه حرکت کرد. جشن آنها با یک بررسی VAR کوتاه شد که نشان می داد ولبک قبل از آنکه لالانا روز را تصرف کند ، خوب عمل کرده بود. گل از دست رفت ، درست به نظر می رسید ، و شروع مجدد فولام به یک ضربه آزاد در دروازه آنها تبدیل شد.

خواندن مطالب جدید
مسترز 2020: روز دوم - زنده! | ورزش ها

فولام امیدوار بود که وقتی آدام وبستر Ademole Luckman را به چالش کشید ، از پرتاب تاس VAR خود به نفع خود بهره مند شود ، اما این بازبینی هیچگونه تخلفی نداشت.

برایتون هنوز در حال شلیک بود و اندکی پس از هک تلاش بعدی دانک توسط یواخیم آندرسن ، آدام وبستر به گوشه لئاندرو تروسارد رعد و برق زد ، اما سر او به پایین میله برخورد کرد.

سپس الكساندر میتروویچ را برای آخرین ربع ساعت بیرون آوردند و با اولین لمس ، سرش را تکان داد. سانچز دوباره خوب عمل کرد که در یک زاویه مقابل لوکمان که مدبر به نظر می رسید اما تمام شب فاقد الهام واقعی بود ، متوقف شد.

[ad_2]