“طوفانی بود.”: استرس کوید -19 به معلمان انگلیس آسیب می رساند تحصیلات

[ad_1]

معلمان در انگلیس یک اصطلاح کابوس را در مدارس توصیف کردند که در آن کوید باعث ایجاد سطح بالایی از اضطراب ، خستگی و ترس می شود و بسیاری را مجبور می کند که به فکر انصراف و حتی آسیب رساندن به خود باشند.

در حالی که مدارس قبل از کریسمس لنگ می زنند ، با اشاره به حضور و افزایش موارد در برخی مناطق ، معلمان می گویند که آنها در ترس دائمی از ابتلا به ویروس در مدرسه زندگی می کنند ، و بیش از حد کار می کنند و ناکافی هستند. آنها شکایت داشتند که احساس می کنند توسط دولت رها شده اند و توسط برخی از رسانه ها به طور ناعادلانه تحقیر شده اند.

بسیاری از 200 معلمی که به درخواست گاردین برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود پاسخ دادند ، ابراز خشم و ناامیدی کردند. یکی از معلمان مدرسه ابتدایی که در سوال ، کنت ، یکی از مناطق آسیب دیده کشور کار می کند ، گفت: “ما واقعاً به روی شیرها انداخته شدیم.”

همچنین از تماس اتحادیه ها به مدارس در انگلیس برای تقلید از رهبری ولز و به تعویق انداختن یادگیری آنلاین به هفته آخر مهلت قانونی برای جلوگیری از افزایش سطح عفونت و جلوگیری از نیاز کارمندان و دانش آموزان برای جدا شدن از خانواده در خانواده در کریسمس پشتیبانی کرد.

رئیس علوم دینی ، همچنین در کنت ، گفت: “من خسته ، فرسوده و پر از ترس هستم.”

یک معلم کلاس ششم لندن گفت: “پیاده روی آهسته تا جنون یا مرگ.”

یکی از رهبران چستر نتیجه گیری کرد: “من احساس می کردم مثل یک همستر روی چرخ هستم که یک توپ تیز بالای سرم قرار گرفته است.”

بسیاری گزارش کردند که والدین ترس و سرخوردگی والدین و همچنین اضطراب و ناامیدی دانش آموزان را تجربه می کنند. افزایش تعداد دانش آموزان دارای مشکلات بهداشت روانی برای معالجه اعزام شدند و یک کارگر مراقبت از خانواده از گلوسترشایر گفت که مصرف بیش از حد دانش آموزان در محل حادثه وجود دارد.

این اصطلاح “جنون” ، “آشفته” ، “بیرحمانه” ، “کابوس” بود. آنها برای تدریس هم در کلاس و هم از راه دور تلاش می کردند. رفتار بدتر شد و معلمان به دلیل محدودیت های Covid مداخله کمتری داشتند.

خواندن مطالب جدید
انتظار می رود که صدراعظم کار خود را پس از ماه دسامبر تمدید کند کسب و کار

تعداد دانش آموزان بیشتر بود – شش نفر در یک روز در یک مدرسه. یک مدیر مدرسه گفت که در فرهنگ باند ، که در اولین محاصره هنگامی که مدارس برای اکثر دانش آموزان بسته بود ، شکوفا شد ، و از آن زمان به مدارها ریخته شد.

در حالی که مدارس سعی دارند با باز کردن پنجره ها هوا را تهویه کنند ، کلاس ها در حال یخ زدن است. یکی از معلمان محافظت نشده از نظر بالینی در لنکاوی گفت: “دستان من آبی و دردناک در بیشتر روز است.” “روحیه بیشتر همکاران من بسیار پایین است و بسیاری از کارمندان ، از جمله من ، در فکر انتقال پیام ما هستند. احساس می کنیم این دولت کاملاً ما را ترک کرده است. “

یکی دیگر از معلمان لنکاوی گفت: “احساس می کنم نادیده گرفته شده و بی صدا هستم.” “مسائل امنیتی و کاری من در حال کاهش است ، پاسخ نامه های الکترونیکی از دست رفته است ، اضطراب در حال افزایش است ، و من انتظار می رود که به کار عادی خود ادامه دهم. من نبرد برای مثبت ماندن را از دست خواهم داد. “

موارد Cavid

بسیاری از معلمان به شدت به بیماری کوید مبتلا هستند و آنها دولت را به عدم شناخت خطرات بهداشتی برای معلمان متهم کرده اند. آنها توصیف کردند که یکی از همکارانش را به یک آمبولانس فرستاده اند ، دیگری هفته ها از بیمارستان بیرون رانده ، دو سنگین وزن از دست داده ، بقیه با کوید طولانی مدت بیمار را برای شش هفته یا بیشتر مرخص کرده اند.

معلمان باردار گفتند که آنها از به خطر انداختن فرزندان متولد شده خود ترسیده اند و این تجربه به ویژه برای معلمان جدید (NQT) در اوایل کار آنها ناامید کننده است. یکی از نیروهای استخدام شده TeachFirst گفت: “به عنوان مثال من خسته شده ام و فقط 12 هفته تدریس می کنم.”

خواندن مطالب جدید
یک زوج بین 14 تا 19 سال به علت مرگ پسری در لینکلن شایر دستگیر شده اند اخبار انگلستان

یکی از 26 ساله NQT گفت: “این برای سلامت روان من یک فاجعه بود. به جای شروع سرگرم کننده و شاداب که در حرفه تدریس خود امیدوار بودم ، خسته ، بی انگیزه و ناامید ذهنی شدم.

“به جایی رسیده است که افسردگی و اضطراب ناشی از کار ، به ویژه در یکشنبه شب ، منجر به خودزنی و تمایل به تحمیل درد کافی به خود می شود تا از ورود با دلیل معتبر جلوگیری کند.” پزشک آنها افسردگی را تشخیص داد و آنها از کار مرخص شدند.

دیوید مورثهد ، معلم انگلیسی و رسانه ای در لخورث ، بازنشستگی خود را جلو آورده و هفته آینده آنجا را ترک خواهد کرد. وی گفت: “این بی رحمانه بود.” “مدرسه من اینجا شرور نیست ، اما پروتکل های معرفی شده توسط دولت مشکلات واقعی ایجاد می کند. روزی سه معلم جوان شگفت انگیز به من گفتند که سال آینده آنجا را ترک می کنند. “

سوزی بوردین یک سال پیش پس از تصدی سمت مدیر عامل املاک فولستون در سیتینگبورن ، کنت ، در جنگ غسل تعمید یافت. پس از شروع نسبتاً آزاد سقوط Covid ، از زمان هالووین ، با توجه به کارمندان و دانشجویان ، مانند مورد Covid ، دائماً دست به دستکاری می شود.

در یک زمان بیش از 50 کارمند در دسترس نبودند و مدرسه مجبور شد دو هفته تعطیل شود. بعضی از والدین از اینکه مدرسه کاملاً افتتاح شده بود عصبانی بودند. دیگران از تعطیلی عصبانی بودند. وی گفت: “مدارس در وسط گیر کرده اند.”

طبق آخرین برآورد بوردین ، ​​بیش از 20 معلم و هشت پرسنل غیر آموزشی قادر به حضور در صبح جمعه نبودند. بیش از 220 کودک مجبور شدند در خانه منزوی شوند و هنوز منتظر آزمایش هستند. بوردن گفت: “این یک اصطلاح آشفته بود.” “این مسئولیت بزرگی برای کارکنان شما ، دانشجویان ، خانواده های آنها است. سخت است. فقط می توانم امیدوارم که برای همه اینها او تمام تلاش خود را انجام داد. “

خواندن مطالب جدید
آزمایش های مربوط به آنتی بادی های خریداری شده توسط دولت انگلستان "از ادعاهای سازندگان دقیق تر نیستند" | اخبار جهان

یک هفته به پایان دوره تحصیل باقی مانده است ، معلمان فرسوده ، نگران و روحیه دارند و حضور دانش آموزان به سرعت در حال کاهش است. اول بروکس ، مدیر اجرایی فولستون ، گفت: “این توهم وجود دارد که مدارس کار می کنند ، اما آنها بیرون می آیند. این بیشتر شبیه تربیت کودکان است.”

یکی از معلمان دبستان ساندرلند ، تنهایی کارمندانی را توصیف کرد که برای جلوگیری از عفونت حبابهای کلاس خود را جدا کرده و ناهار را در ماشین خود می خوردند. پسران خودش اکنون در حال انزوا هستند ، بنابراین او سعی می کند در خانه تدریس کند. “ذهنم به نیمه تبدیل شده و در حالی که برای فرزندان خودم می جنگم ، برای کارم درسهای” مفیدی “آماده می کند.”

مدیر 37 ساله دبیرستان در میدلندز که داروهای ضد افسردگی مصرف می کند ، نگران سلامت روان همکاران است. “حتی اگر مدرسه من سخت تلاش می کند ، من هرگز چنین استرسی را احساس نکرده ام. مدارس توسط کوید محافظت نمی شوند. رفتار دانش آموزان بد است. بسیاری از آنها ماسک نمی زنند ، هیچ فاصله اجتماعی وجود ندارد. ما در این مدت بیش از گذشته درگیری داشته ایم – شش مورد در یک روز. “

در زوم ، جلسات چالش برانگیزی با والدین کودکانی برگزار می شود که از آمدن به مدرسه برای بحث در مورد بهداشت روان ، خودزنی و خودکشی خودداری می کنند. “آیا من کار را با میل خود انجام می دهم؟” یکی از معلمان بولتون گفت. “بله ، من کارم را دوست دارم. اما اجازه ندهید کسی به من بگوید که من در امان هستم ، زیرا نه ، و من دوست دارم آنها اعتراف کنند. “

سخنگوی اداره آموزش و پرورش در پاسخ به اظهارات معلمان گفت: “ما چالش های پیش روی مدارس را می شناسیم و از معلمان و سایر کارکنان مدرسه به دلیل مقاومت و تعهدی که در حمایت از کودکان از طریق همه گیری نشان داده اند ، بسیار سپاسگزاریم.”

[ad_2]