المپیک پس از گنجاندن رقص های استراحت در بازی های پاریس ، آن را “تمسخر” خواند بازی های المپیک

[ad_1]

میشل مارتین ، اسکواش بزرگ استرالیایی می گوید که پس از اضافه شدن رقص استراحت به برنامه پاریس 2024 ، المپیک به “مسخره” تبدیل شده است.

واکنش فوری قهرمان سه بار جهان در استرالیا به تمرین اسکواش بار دیگر از دست رفت ، این بار به نفع استراحت رقص “خدای من” بود.

“شما فقط به همه چیز نگاه می کنید و فقط می روید” کجا المپیک می رود؟ مارتین AAP گفت: “من می دانم که برخی می گویند رقص بریک یک ورزش است ، اما … من نمی فهمم.”

“المپیک تقریباً کشته شد ، یا این مسابقه فعلی بود. در ورزش پاسخ و نتایج روشنی وجود داشت. شما همه این موارد قضاوت را به خود جلب می کنید ، و این فقط خراب می شود و از کنترل خارج می شود. من فقط دیگر نمی فهمم. “

اسکواش برای چندین دهه ناموفق ، ناموفق ، برای بازی های المپیک لابی کرد. اما حتی حمایت راجر فدرر از ستاره تنیس هم نتوانست با اسکواش آشنا شود.

قبل از استراحت رقص ، که به طور رسمی “شکستن” نامیده می شود ، اسکواش ورزش هایی از جمله اسکیت بورد ، سنگ نوردی ، BMX ، موج سواری ، گلف و ووشو را از دست داد ، که در سال 2008 در پکن آزمایش شد.

مارتین ، که همچنین شش کشف انگلیس ، ویمبلدون اسکواش را به دست آورد ، دیگر متعجب نیست.

دنیای دیرینه سابق گفت: “بعد از مورد دوم ، به نقطه ای می رسید که تقریباً انتظار می رود.” چرا؟ من نمی دانم به دلیل تلاش بازیکنان برای انجام اسکواش.

خواندن مطالب جدید
سیروس استارمر از کارگر خواست تا در "ائتلاف گسترده" جو بایدن تحصیل کند | سیروس استارمر

“من می دانم که چگونه بود ، آموزش برای این ورزش. این یکی از سخت ترین ورزش هایی است که شما باید برای آن تمرین کنید و بازی کنید. آنها به وضوح چیزی در مورد کدو حلوایی دارند زیرا در گذشته رد شده است و فقط مورد توجه قرار نمی گیرد. نمی دانم ، نمی دانم چه بگویم. “

این بازیکن 53 ساله امید به اسکواش را از دست داده است ، که روزی وضعیت المپیک را دریافت می کند ، به خصوص اگر IOC برای این مراسم رقص بریک انتخاب کند.

مارتین گفت: “این یک نوع تمسخر است که المپیک چیست.” “اگر نگاه کنید که در المپیک قبلاً چگونه بود ، قطعاً در این گروه قرار می گیرد. معنای این روزهای المپیک چیست ، من واقعاً نمی دانم.

وی افزود: “آنها باید یا به آنچه در المپیک بود برگردند و اجازه دهند سایر ورزشها از آن دور بمانند ، زیرا مشکل این است که این ورزش چنان تأثیر می گذارد که اکنون به المپیک نمی رسد.

“المپیک آنچه را که داشتند از دست داد. بله ، آنها تلاش می کنند تا با زمان مطابقت داشته باشند ، اما این موضوع را به سخره می گیرد. “

[ad_2]