We Can Be Heroes – یک بررسی ابرقهرمان بدون نیاز به خرید | فیلم

[ad_1]

Fیا فیلم های کودکان ، رابرت رودریگز مدت طولانی است که سبک گرافیکی خود را در قالب کارتون های نواری ، طرح های رنگی روشن و جلوه های دیجیتالی مقرون به صرفه ایجاد کرده است – به خصوص با سنگ قیمتی بسیار زیبا و تقریباً 20 ساله “جاسوسی بچه ها” با بازی آنتونیو باندراس و کارل گوگینو. اما از آن زمان خط وی در فیلم های خانوادگی از نظر بصری قانع کننده ، عجیب و غریب و نسبتاً یکنواخت احساس می شود ، و مانع کمی برای فیلمنامه خنده دار است. این جدید به اندازه یک حباب روز نازک ظاهر می شود ، با همان کمبود هر چیز راضی کننده و مقوی.

این دنباله ای برای فیلم کودکانه “ماجراهای کوسه و لاواگیر” در سال 2005 در یک تصویر سه بعدی است که به نظر می رسید او را برای یک ماه در تحریریه خود ناکام می گذارد. تحمل این مورد بعدی چندان دشوار نیست ، اما همان تمایل برای اشتباه گرفتن بیش فعالی و انرژی را دارد و اشاره به عنوان دیوید بووی در عنوان حاصل نمی شود مگر اینکه در مورد تبدیل شدن به یک نوع مجموعه شکلات صحبت کنیم.

تیلور دولی در نقش لاواگیرل بازگشت ، اما تیلور لاوتنر ، کوسه اصلی ، ظاهراً برای فیلم در دسترس نبود ، بنابراین شخصیت او اکنون پشت نقاب است. این شخصیت ها در هر صورت فقط پرفروش هستند. اکنون همه چیز در مورد نسل جدید بچه های ابرقهرمان عجیب و غریب ، دمدمی مزاج است ، به ویژه میسی مورنو (YA Gasselin) ، که دختر مارکوس مورنو است (پدرو پاسکال ، ماندالایی که در “معجزه پتی جنکینز” زن 1984 نیز فوق العاده است). او و گروهی دیگر از هم نسلان ژنرال Z خود را در کلاس مدرسه به سبک مهد کودک در مقر ابرقهرمانان بزرگسال به سرپرستی خانم گرانادای سختگیر (پریانکا چوپرا) یافتند تا اینکه فهمیدند که برای نجات جهان از حمله بیگانگان به آنها احتیاج دارند.

این چیزهای بسیار هام هام است ، اما برای کودکان بسیار جوان می تواند به آنها در حوالی کریسمس آرامش خاطر دهد.

• “ما می توانیم قهرمان باشیم” 25 دسامبر از Netflix پخش می شود.

[ad_2]