Trackers Review – یک فیلم هیجان انگیز تمام سرعت در آفریقای جنوبی باعث افزایش تعلیق می شود تلویزیون و رادیو

[ad_1]

من هستمدر این هفته کم استرس ، چرا Trackers (Sky Atlantic) ، یک تریلر جاسوسی در آفریقای جنوبی که باعث تشدید فشار می شود را امتحان نمی کنید و باید ضربان قلب شما را حداقل در حد اخبار افزایش دهید. این اقتباس گره خورده از رمان Deon Meyer داستان سه شخصیت را که در ابتدا در میان جاسوسی ، تروریسم اسلامی و دسیسه های سیاسی در کیپ تاون و فراتر از آن از هم جدا شده اند ، در هم می آمیزد.

این کشور چیزی بیش از لمس سرزمین بومی دارد. در حومه لوکستون ، مردی با ظاهری هزاران متری و هوای فاسبندر ، به نام “لمر” ، گرچه ممکن است نام واقعی او نباشد ، تقریباً یک درگیری را شروع می کند تا اینکه زن و مرد مسنی او را به طرز مرموزی مهار می کنند. در حومه کیپ تاون ، میلا با پشت سر گذاشتن یک پسر و یک شوهر ، خانه خانواده را ترک می کند و روی بالش چیزی جز یک یادداشت وجود ندارد. در جای دیگر ، اداره اطلاعات ریاست جمهوری (PBI) در حال تحقیق درباره توطئه اسلام گرایان برای حمله به یک رویداد ورزشی است که یک خال ، اسماعیل ، با شواهد مخفی به سراغ آنها می آید.

از ابتدا ردیاب ها با سرعت کامل کار می کنند. کمیته تروریست ها این کمیته چندین ماه در رادار IBR بود ، هرچند که آنها از سمت داستان های علمی تخیلی برکنار شدند تا این که سوابق اسماعیل نشان داد درگیری رهبران عالی القاعده ، معروف به داود ، که فرم حملات ناپسند بین المللی را در اختیار دارد ، بود. اما PBI با نبردهای داخلی خود (یا نه همه ما) دست و پنجه نرم می کند و به دلیل تصادف کارگردان لنا ، که می تواند عواقب جدی سیاسی داشته باشد ، با تعطیلی روبرو است.

در همین حال ، میلا متقاضی کار برای حمایت از زندگی مستقل جدید است. او که روزنامه نگاری را آموخته است ، شانس خود را در روزنامه امتحان می کند ، جایی که توسط PBI با استفاده از تاکتیک های نه چندان پیچیده انتخاب می شود. “آیا می توانید یک راز نگه دارید؟” استخدام کننده می پرسد. میلا می گوید: “این تمام کاری است که من در 20 سال گذشته انجام داده ام” و بدون آنکه زحمت بکشم عقب می کشم و می فهمید چه چیزی ممکن است ، عقب برود. هر روزنامه نگاری که من می شناسم آنقدر دمدمی مزاج است که اگر به جای رفتن به آنجا برگردد تا بفهمد راز چیست ، می تواند فشار بیاورد. در کمال تعجب ، میلا یک کنسرت جاسوسی می گیرد و البته در این کنسرت کاملاً تبحر دارد.

این نوع نمایشها تا زمانی که کاملاً ضروری نباشد مانع از وارد کردن نام نمی شوید. من بیشتر قسمت اول را تماشا کردم ، تصور نمی کردم که کسی چه نامیده می شود. نه اینکه با توجه به تعهد ردیاب ها به دنباله ای متشنج از اقدامات مهم باشد. طبق برنامه ITV ، در قسمت اول تعقیب و گریز بیشتر از بعد از ظهر است: کسی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و از پشت بام ها فرار می کند ، مرد توسط یک عمه عصبانی و افسران مخفی تقریباً خروشان که سعی در نصب تجهیزات نظارت در خانه او دارند ، روگردانی می شود … روح ، و سپس لمر با یک طرح قاچاق که هنوز ارتباطی با هم ندارد و محموله ای کاملاً خطرناک را نشان می دهد ، مجدداً اقدام می کند.

ردیاب ها – یک هیجان خوب ، گاهی اوقات کمی آشنا ، اما با مهارت کافی ساخته شده تا ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. و بخشیدن تبادل شگفت انگیز پنیر آسان است – “به ما یادآوری کنید چرا این کار را می کنیم؟” “زیرا این مال ماست کار کردن”- اگر عمل خیلی خوب باشد. افتتاحیه نیاز به کمی حوصله و اطمینان دارد که در نهایت همه داستانها جمع می شوند. اما اگر در ابتدا شبیه اره برقی با 1000 قطعه باشد ، بسیار زیبا و هیجان انگیز است.

[ad_2]