Tin Star: Liverpool Review – قتل و قانون گریزی در مرسی ساید | نمایش

[ad_1]

آپس از چند فصل دیوانه وار ، “تین استار” (“آسمان آتلانتیک”) از کانادا به لیورپول نقل مکان کرد و به آنجا بازگشت که در نهایت همه چیز پایان یافت. من گمان می کنم این آخرین فصل باشد و با توجه به تعهد او به تعداد بسیار بالای بدن و دردناک ، به نظر می رسد تلفات زیادی خواهد بود.

جک ورث (تیم روت) سرانجام از زندگی جدید و جدید خود در کوههای راکی ​​کانادا درگذشت ، روحی به سختی زنده مانده و بقیه اعضای خانواده اش ، همسر آنجلا و دخترش آنا را در جهات مختلف پراکنده کرد این خبر را منتشر کرد که در واقع او پدر بیولوژیکی آنا نبود. این اقدام با بازگشت خانواده به لیورپول آغاز می شود و آنها برای اولین بار پس از 20 سال به خانه می آورند ، جایی که آنها قصد دارند با یکدیگر دیدار کنند و لیست طولانی از اسامی را که باعث رنجش آنها شده است ، راه دهند. جک توضیح می دهد ، “ما همه کسانی که در این لیست هستند را می کشیم” ، همیشه در جایی بین خجالت زده و شوکه شده از خشونت پیش روی خود حرکت می کند.

تاسیس آن در لیورپول باعث می شود که نسبت به فصل قبل غیر واقعی و کذایی باشد. هنگامی که Trinity دوباره ملاقات می کند ، در یک میخانه است و هر کسی که روزهای بی خیال نوشیدن بدون تخم مرغ اسکاچ را برای شرکت از دست بدهد ، می تواند رنج غیرقابل تحمل نوستالژی را پیدا کند. جک مجبور می شود در بار منتظر بماند تا آنجلا و آنا او را در آنجا پیدا کنند و ظاهراً بسیاری از شب ها شاهد هستیم که جمعیتی در مسابقات فوتبال فریاد می کشند ، پارکینگ را نادیده می گیرند ، مرغ را تشویق می کنند و در نهایت به یک نزاع کامل منتقل می شوند. (آن را نادیده بگیرید – وقتی کارائوکه شاد و شاد را دیدیم ، تقریباً مجبور شدم نگاهم را دور کنم.) به اعتبار من ، مبارزه به عنوان زمینه ای برای بازگشت آنجلا انجام می شود و این لحظات کوچک خنده دار سرگرم کننده هستند.

با این حال ، این همیشه یک سریال شگفت انگیز بوده است. ملایم با رنگ پوچی قبل از اینکه شما را با یک اقدام خشونت بار یا بی رحمانه واقعاً ناخوشایند و وحشتناک ، یا هر دو برخورد کند. لیستی از افرادی که قصد دارند انتقام آنها را بگیرند طولانی است و تا قلب شهر می رسد. زندگی باستانی جک به عنوان یک افسر پلیس مخفی ، او را دشمنان بسیاری کرده است ، خطرناک ترین آنها تبدیل شدن به یک مشکل خانوادگی بیش از آنچه که به نظر می رسد. لیست مرگ یک مرحله معقول است زیرا مانند نوعی تنظیم مجدد عمل می کند. اگر جامعه آمونیت ، کارتل و روغن بزرگ را از دست داده اید ، دیدن این به عنوان یک هیجان مستقل بسیار عالی است.

ایان هارت در نقش مایکل رایان ، رئیس جنایی که به عنوان سازنده املاک و مستغلات در زیر جامه اعتماد پنهان می شود ، یک شخصیت شرور شرور می سازد. هنگامی که او از برنامه های خود برای آپارتمان های لوکس در اسکله ، “سبک زندگی مدرن برای شهر مدرن” ، که مملو از بارها ، کلوپ ها ، مغازه ها و شاید حتی یک کازینو بود ، رونمایی کرد ، من قبل از اینکه حتی به روند کشتار اشاره کند ، او را به عنوان یک دزد تنظیم کردم. هر شخصیت تلویزیونی که قول ساخت آپارتمانهای لوکس را بدهد تضمین شده است که شرور را در پشت این مدل های معماری پنهان می کند. در حالی که سریال هر از گاهی عجیب است ، بنابراین رایان یک معامله واقعی ، خنک کننده و تهدیدآمیز است ، تهدیدی که شایسته نمی تواند آن را دفع کند.

رایان شهر را تنها اداره نمی کند. این فصل همچنین تانیا مودی را به عنوان سرباز پاسبان کاترین مکنزی ، که جک به اندازه کافی می شناسد و او را کتی صدا می کند ، به ارمغان می آورد. او یکی از بهترین مبادلات اپیزود اول را بدست آورد ، افسر مخفی سابق را به عنوان “یک راز کوچک کثیف از گذشته ما قبل تاریخ” و “آخرین گونه بدنام و افسرده شما” اخراج کرد. این نمایش تئاتری و غنی است ، اما سرگرم کننده و مهیج است ، به این معنی که اغلب با قابل قبول بودن کشش به نمایش در می آید. به عنوان مثال ، Worth در خیابان ها می دود ، آزادانه سلاح های خود را بالا می آورد ، آنها را تکان می دهد انگار که آنها چسبنده فوتبال هستند و هیچ کس پلک های آنها را نمی زند.

این نمایش چیزی برای لذت بردن دارد ، حتی اگر احمقانه ترین باشد. او هنوز چه در یک اتاق نشیمن شلوغ در یک خانه سالمندان و چه در یک راه پله چند رنگی با رنگ روشن در هنگام تیراندازی ، بسیار عالی به نظر می رسد. خانواده وورث با تخمین هزینه های اخلاقی و عاطفی قتل در ساحل ، هنگامی که آنا می گوید محرومیت از زندگی باعث ایجاد احساس در او شده است ، یک خانواده قاتل لذت بخش ایجاد می کند … جک پیشنهاد می کند. آنجلا پیشنهاد می کند: “توانا”. با چنین والدینی او هرگز امید نداشت. تلاش آنها برای انتقام به نظر می رسد که حتی اگر در دید ساده پنهان شوند ، تهدید به مرگ در تلویزیون شوند ، یا در یک انبوه خونین در وسط زمین رقص سالن رقص بیایند هیجان انگیز خواهد بود.

ستاره قلع با جک شروع به جستجوی زندگی آرام برای خانواده اش کرد و به نظر می رسد با شعله نابودی بسیار بلند و بسیار درخشانی پایان یابد.

[ad_2]