Tara LaRosa: پرونده ای مضطرب با MMA “دختر مغرور” | MMA

اوهدر 14 نوامبر سال 2020 ، هزاران نفر از طرفداران رئیس جمهور ترامپ برای حمایت از رئیس جمهور وقت و ادعاهای بی اساس وی در مورد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ، در “راهپیمایی میلیونی مجوس” در پایتخت این کشور جمع شدند. در میان جمع شده ها پسران مغرور بودند ، یک گروه نفرت گرای راست افراطی که به درگیری های شدید خود با معترضین چپ مشهور بود.

پسران مغرور با پیراهن های خاص چوگان فرد پری با ریش های هیپستر و موهای کوتاه کوتاه ، حضور خود را با درهم شکستن کلیساهای سیاه پوست و شکست Black Lives Matter Plaza به نمایش گذاشتند. تا عصر ، درگیری میان “پسران مغرور” و پروتستان ها در مرکز شهر کلمبیا آغاز شد ، در حالی که پلیس تلاش کرد دو طرف را از هم جدا کند.

از مشهورترین چهره ها در کنار پسران مغرور ، تارا لاروسا ، پیشگام هنرهای رزمی مختلط زنان بود. لاروزا که در یک ژاکت زرد با برچسب “پسران مغرور” و یک باندانای آبی رنگ بود ، در این ویدئو ظاهر شد و در حالیکه گروه افراطی به مرکز شهر می رفت ، انریکه تاریو ، رهبر “پسران مغرور” را در آغوش گرفت.

چند فیلم بعدا نمایش داده شد آنچه لاروسا تصور می کرد – لباس پوشیده در همان ژاکت زرد – در درگیری های پسران مغرور شرکت کنید. LaRosa انکار کرد که زن موجود در این ویدئو او است: “من موهایم را نمی کشم. من زنان ناآماده را نمی زنم. … و من جلیقه نمی پوشم ، “او در توییتر نوشت.

LaRosa بعداً عکس ها را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و با علامت “تأیید” چشمک زد – حرکتی که برخی برای نشان دادن قدرت سفید استفاده می کنند. در یکی از عکسها نوشته شده بود: “یو آنتیفا … من در بنای یادبود واشنگتن هستم … بیا مرا بیاور.” عکس دیگر نشان می داد که او دوباره در حالی که در کنار یکی از اعضای پسران مغرور ایستاده بود ، یک نشانه سفید از قدرت چشمک می زند.

لاروسا 43 ساله مدتهاست با پسران مغرور ارتباط دارد. برای سالها ، مبارز MMA ، که دارای تجربه حرفه ای 22-5 است ، در اعتراضاتی که ضد فاشیست ها و معترضین را مرعوب کرده است ، صحبت کرده است. پس از خروج از MMA در سال 2015 ، لاروسا در اعتراضات جناح راست شرکت کرد و در سال 2018 در برنامه #HimToo در پورتلند اجرا شد ، که توسط یکی از اعضای راست افراطی دعای پاتریوت برگزار شد. از آن زمان ، او به طور مداوم در رویدادهای جناح راست ، به ویژه در مورد پسران مغرور حضور داشت.

اندکی پس از روز سرباز کهنه سرباز در سال 2019 ، لاروسا هنگامی که یک معترض به ترامپ را به زمین دوخت ، خبرساز شد. این حادثه در جریان تظاهرات جناح راست در روگذر در پورتلند رخ داد ، جایی که چندین زن ناشناس مورد حمله چندین معترض راستگرای قرار گرفتند. لاروسا ، که از آن زمان ادعا کرده است که شاهد شروع درگیری نیست ، زن ناشناس را مقهور خود کرد و او را تا رسیدن پلیس به محل نگه داشت. وقتی زن سنجاق شده نفس نفس زد ، “من نمی توانم نفس بکشم” ، لاروسا پاسخ داد ، “من اهمیتی نمی دهم”. هیچ دستگیری در رابطه با این حادثه گزارش نشده است.

همچنین شناخته شده است که LaRosa اطلاعات غلط منتشر می کند ، تئوری های توطئه کوید -19 و تبلیغات طرفدار ترامپ در شبکه های اجتماعی. او یک بار یک لیست جعلی را توییت کرد فعالان و سازمان دهندگان ضد فاشیست پیش از راهپیمایی پسران مغرور در پورتلند. این لیست که در 8chan ، وب سایتی که برتری طلبان سفیدپوست و تروریست های داخلی را به هم پیوند می دهد و جایی که گزارش می شود چنین گروه هایی مانیفست های خود را بارگذاری می کنند ، تهیه شده است ، در واقع لیستی از افرادی است که دادخواست علیه ترامپ را امضا کرده اند. سپس ، پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، لاروسا شروع به تبلیغ نظریه های توطئه بی اساس در مورد تقلب در انتخابات کرد و ادعا کرد که انتخابات از ترامپ “به سرقت رفته” است. برخی از توییت های وی حتی اشاره به خشونت در آینده دارد.

روز انتخابات لاروسا در توییتر نوشت: “جنگ داخلی در جریان است.” “نمی دانم چه شکلی است ، اما آماده باشید تا از نظر جسمی ، مدنی و دیجیتالی از خود دفاع کنید.”

چند روز بعد ، لاروسا در توئیت خود نوشت كه مردم باید “حالا اسلحه بخرند” و سپس پیغام ترسناك خورخه ماسویدال مبارز UFC را به دفتر تحریریه ارسال كرد كه در آن یك طرفدار ترامپ پیشنهاد كرد كه “چند هم تیمی” خود را به راهپیمایی بیاورد.

علیرغم حمایت بلند پسران مغرور و ایدئولوژی راست افراطی آنها از طرف LaRosa ، این گروه چندان مشتاق استقبال از جنگنده نیست. در حالی که برخی دوست داشتند با مبارز بر سر MMA رابطه برقرار کنند ، برخی دیگر او را به عنوان یک زن جدا کردند و با اظهارات زن ستیز در اینترنت او را هدف قرار دادند. این امر به ویژه پس از تاسیس شعبه ای از گروه “دختران مغرور” فقط برای مردان مورد توجه قرار گرفت.

به جز نگاه پسران مغرور نمی خواهند زنان در اطرافشان باشند. پسران افتخار در چندین کانال رمزگذاری شده در شبکه های اجتماعی خود نوشت: “زنان … ما شما را دوست داریم ، اما شما نمی توانید پسران مغرور باشید.” “دختران پسر مغرور یا دختران مغرور ایده های خنده داری هستند. لعنتی سوار دم ما نشوید. می خواهید از ما حمایت کنید؟ ازدواج کنید ، بچه دار شوید و از خانواده خود مراقبت کنید. “

در حالی که به نظر می رسد پسران مغرور با لاروسا و به اصطلاح دختران مغرور اختلاف داشته اند ، لاروسا همچنان در اعتراضات مربوط به یک گروه نفرت شرکت می کند. قبل از حمله اوباش طرف حامی ترامپ به کپیتول ایالات متحده ، LaRosa در توییتر“فاک ، من به DC می روم. مشکلی وجود دارد؟ بیا مرا پیدا کن.” با این حال او بعداً گفت كه وارد نشده است کاپیتول

وابستگی شگفت انگیز لاروسا به “پسران مغرور” – گروهی با سابقه زن ستیزی – اولین بار نیست که با سازماندهی MMA و آموزش رزمی در ارتباط است. برای مدتی ، پسران مغرور دارای یک “بازوی دفاعی تاکتیکی” بودند که به عنوان اخوان آل شوالیه ها شناخته می شد ، و توسط کایل چپمن متهم محکوم شد. این گروه برای حمله به معترضین از جنگ تن به تن و همچنین سلاح هایی مانند چاقو استفاده می کردند. هدف این گروه “محافظت و دفاع از برادران راستگرای ما” از طریق “فعالیت خیابانی ، آموزش ، دفاع و رویارویی” بود. همچنین استدلال شد که خشونت تنها راه نجات تمدن غرب از “جهانی سازی ، اسلام رادیکال و کمونیسم” است.

در حالی که آینده LaRosa با “پسران مغرور” نامشخص است ، حضور او در چند سال گذشته گواه دیگری بر نقش موذی MMA در جنبش های راست افراطی است.