Talking Horses: جوی برای سفر “پوچ” به سفرهای جهانی 8 هفته محروم شد | اداره سوارکاری انگلیس

[ad_1]

توی برای کامیابی به کلام مک کینز هشت هفته رد صلاحیت شد که طبق قوانینی غیر برابری برای سفری که هیئت انتظامی آن را “پوچ” خواند. 23 ساله گفت ماه گذشته وقتی World Travel باعث “شستشوی گلو” در هنگام سقوط شد وحشت کرد و یک خط واقعی را در راه رسیدن به مقام پنجم با مانع برای تازه کار Hereford ماه گذشته آویزان کرد ، اما اعتراف کرد که دروغگویی به مهمانداران ادعا کرده است که تعدادی ناپایدار هستند حرکاتی که در زین انجام داد تنها بخشی از سبک سواری معمول او بود.

تیم چارلتون ، رئیس کمیسیون ، گفت: “به ویژه بعد از آخرین مانع ، ما می توانیم برخی از اقدامات او را پوچ توصیف کنیم.” سوارکاری McKeans مدتهاست توسط بخش سوارکاری انگلیس لوئی وستون مورد انتقاد قرار گرفته است که در طی تکرار مراحل آخر گفت: “او شروع به انجام حرکات نامنظم دست می کند ، نه اینکه با ریتم اسب هماهنگ شود. چه کاری انجام می دهد؟

“او تکان می خورد ، می رقصد. اسب او به دلایلی واضح نسبت به این واکنش بد نشان می دهد. این راهی برای سوار شدن بر اسب نیست. و سپس ، به محض رسیدن به خط ، دوباره به طور معمول سوار می شود. “

مک کینز ، یک سوارکار بی تجربه پس از فقط 81 سفر ، گفت World Travel سر و صدا می کند گویی که در تنفس مشکل دارد ، اما گفت که نمی خواهد او را بالا بکشد زیرا احساس می کند هنوز واکنش نشان می دهد. هیئت با توجه به گزارش دامپزشک مبنی بر تنفس وی برای چند روز پس از مسابقه ، این قسمت از شهادت وی را پذیرفت ، اما اظهارات وی مبنی بر اینکه او به پهلو آویزان است ، کمتر تحت تأثیر قرار گرفت و “کمترین” شواهد را در فیلم یافت.

مک کینز اعتراف کرد: “این مانند سبک معمول سواری من نیست ، اما من هرگز در شرایطی نبوده ام که اسبی با من آویزان شود و سر و صدا کند. تقریباً می توانید بگویید که من کمی وحشت کردم. “

به س Westال وستون ، “آیا تا به حال دیده اید کسی اینطور در پیست اتومبیلرانی سوار شود؟” جوکی پاسخ منفی داد وکیل دادگستری فشار داد ، “آرنجهای شما بیرون می آیند انگار که در حال شنا هستید ، هدف ممکن چیست؟ ما اسکیت معمولی را می بینیم ، و سپس ناگهان پرش می کند ، می پرد ، می پرد. شما با سر خود چه کار می کنید؟”

مک کینز پاسخ داد: “من سرم را تکان می دهم.”

“چرا سرت را تکان می دهی؟”

جوکی پاسخ داد: “مطمئن نیستم ،” بیشتر و بیشتر به نظر می رسد. وی سواری خود را در این مسابقه به عنوان “این سبک شگفت انگیز توصیف کرد ، که من مطمئن نیستم از کجا آمده است”.

کلوم مک کینز
کلام مک کینز برای پیروزی در لودلو در ژانویه به فورت گابریل سفر می کند. در طول زندگی حرفه ای خود ، 23 ساله فقط 81 سفر انجام داده است. عکاسی: دیوید دیویس / پنسیلوانیا

BHA همچنین به طور ناموفقی علیه اولی مورفی ، مربی World Trip شکایت کرد ، اما توضیح نداد که چه انگیزه ای ممکن است مورفی بوده است که مایل است اسب اینگونه سوار شود. وکیل مربی ، گراهام مک فرسون CC ، استدلال کرد که هیچ مزایایی برای معلولان وجود ندارد زیرا جوکی مشکل تنفس “سفر جهانی” را به مقامات کنوانسیون گزارش داد ، و در نتیجه فرد معلول دویدن Hereford را نادیده گرفت.

مورفی به هیئت مدیره گفت که در آن زمان او به جوك های نوجوان خود تأكید می كرد كه پس از حادثه ای در هانتینگدون كه او و سواركار فرگوس گرگوری به دلیل شناخته شدن به عنوان “مدرسه” مجازات شدند ، باید هر كوه را به خط منتقل كنند. راک روی تامی.

هنگامی که مورفی مسابقه در Hereford را از اصطبل خود در Warwickshire تماشا کرد ، در مسابقه توسط مدیر مسابقه خود Camilla Cotton نشان داده شد ، که انتقادات وستون را به دلیل گمراه کردن مهمانداران نشان داد. او موافقت کرد که به آنها بگوید از این سفر راضی است و وقتی از او سوال شد که آیا مک کینز سوار است ، مخالف بود.

قبل از میزگرد ، پنبه اعتراف کرد که در واقع اسکیت مک کینز پس از مانع نهایی کاملاً از بین رفته است. وی در توضیح شهادت خود در آن روز گفت: «من خودم را در موقعیتی بسیار ناجور دیدم. من روزانه با او کار می کنم. ما دوستیم. ما با هم به مسابقات می رفتیم. من باید حقیقت داشته باشم. “

مورفی گفت که پس از پایان لغو سوارکار ، از مک کینز استفاده خواهد کرد. “این شرایطی بود که کلام خود را در سمت عقب دید. او هیچ تجربه ای ندارد و این فقط یکی از آن اشتباهاتی بود که او بدون داشتن تجربه مرتکب شد. او بسیار بسیار ناراحت است. “

بهترین شرط بندی در روز جمعه

Music Slave (2.25) ارزیابی فصل گذشته کمی دشوار بود ، مهمترین دلیل آن این بود که تنها پیروزی او در زیر پتوی غلیظ مه در اکستر برای سال جدید حاصل شد. اما ، با پیروزی یا باخت ، او معمولاً به ظاهر اسبی ظاهر می شد که پس از موفقیت بدون مانع در جشنواره Pancevo 2019 ، می توانست در رده بندی خود در اولین فصل از حصارها بهتر باشد.

با اعتصاب مداوم خود ، او می تواند تلاش خوبی در نیوبری داشته باشد ، هرچند در برخی از موارد می توان انتظار داشت او را بیشتر ببینیم. در بهار او به خوبی در سنگین زندگی می کرد ، اما لزوماً محل دفن زباله ندارد. 14-1 عالی به نظر می رسد.

پارک Paisley (3.00) 9-4 ، در مکانهای حتی 5-2 است ، برای یک مانع از راه دور که به نظر می رسد واکنش بیش از حد نسبت به یک مسافت پیموده شده ضعیف است. اگر ضربان قلب اشتباه ، فلاپ او را در چلتنهام توضیح دهد ، اکنون می توانیم بازگشت اسبی را که هفت اسب قبلی خود را بر پشت او برنده شد ، مشاهده کنیم. مک فابولوس یک استعداد هیجان انگیز است ، اما او حق ندارد با این شرایط پیسلی پارک را شکست دهد.

یک راهنمای کوتاه

نکات مسابقه در روز جمعه

نشان دادن

ساوت ول

11.35 ارزاق 12.05 انزو 12.35 تعیین 1.05 ریموند توسک 1.40 Rekinta Dawn 2.10 لو ریور 2.45 بزرگنمایی 3.20 خارق العاده

دونکستر

11.55
Yccs Portacherva 25/12 پارادوکس فرانسه 12.55 خب خب 1.25 دکتر سندرسون 2.00 مالیانا 2.35 طلوع اشلی 3.10 سان جیووانی

نیوبری

12.15
Flinter Sacre 12.45 ویرایشگر Gite 1.15 بازی Bravemansgame 1.50 فرار ترامپ 2.25 Music Slave (nb) 3.00 پارک پیسلی 3.35 Hill Sixteen (چرت)

چلمزفورد

3.45 جنگجوی کایافا 4.15 فرشته آرتور 4.45 اهلوی 5.15 قهرمانی 5.45 شعر و هنر 6.15 دختر ترینیتی 6.45 آب یخ زده 7.15 تانکب 7.45 لارنس

با این حال مانع نهایی باید رقابتی باشد هیل شانزدهم (3.35) به نظر می رسد رها شده ، با توجه به پیگیری او برای پیروزی هفته گذشته در اولین شروع به یک ثبات جدید ، بنابراین 7-4 بسیار خوب است.

[ad_2]