Sainsbury از میان پنج شرکت انگلیسی کاهش کار در مجموع 7200 نفر را اعلام کرده است | جامعه

[ad_1]

بیش از 7200 کارگر به عنوان خرده فروشان Sainsbury ، John Lewis و Clarks و همچنین گروه بانکداری Lloyds و خدمات بریتیش ایرویز شغل خود را از دست خواهند داد که به تصویر تاریک آینده شغل در انگلیس افزوده اند.

به دنبال اقدامات مشابه تسکو و اسدا در حالی که فروشگاه های مواد غذایی سعی در کاهش هزینه ها و رقابت با رقبای تخفیف آلدی دارند ، انتظار می رود Sainsbury’s برنامه های کاهش حداقل 3000 شغل در شبکه Argos و همچنین قفسه های سبزیجات و ماهی و گوشت تازه در سوپرمارکت ها را تأیید کند. و لیدلام.

جان لوئیس گفت که دفتر مرکزی انتظار می رود 1500 شغل را کاهش دهد زیرا تلاش می کند 300 میلیون پوند در سال صرفه جویی کند و سودآوری را بازگرداند.

خرده فروش که 78000 نفر در فروشگاه های بزرگ ویتاروز و سوپرمارکت ها مشغول به کار است ، ماه گذشته زمینه را برای کاهش شغل بیشتر فراهم کرد و گفت که می خواهد 200 میلیون پوند اضافی در سال علاوه بر 100 میلیون پوند اعلام شده در یک سال پیش صرفه جویی کند. این مشاغل که متعلق به کارمندانش است و به عنوان شرکا شناخته می شوند ، قبلاً از برنامه های کاهش 1.300 شغل در ماه جولای رونمایی کرده است.

کاهش شغل اخیر بر استراتژی گروه ، توسعه تجاری و گروه های عملیاتی تأثیر خواهد گذاشت. مدیر مالی پاتریک لوئیس ، نوه بنیانگذار آن و تنها عضو خانواده ای که هنوز در این تجارت مشغول به کار است ، 26 سال بعد نیز به عنوان بخشی از این شرکت ، شرکت را ترک خواهد کرد.

کاهش در زنجیره خرده فروشی کفش های کلارکس و تهیه غذا از طریق شرکت & amp ؛ شرکت ارتباط مستقیمی با بیماری همه گیر ویروس کرونا داشت.

اقتصاددانان پیش از این نیز افزایش شدید بیکاری در زمستان را پیش بینی کرده بودند ، حتی قبل از تعطیلی برنامه ریزی شده مغازه ها و سایر مقاصد تعطیلات در روز پنجشنبه با پیوستن انگلیس به بلوک دوم. بیش از 670،000 نفر در طی همه گیری شغل خود را از دست دادند زیرا شرکت هایی که در سراسر اقتصاد درگیر بودند هزینه ها را کاهش دادند.

کلارکس قرار است به عنوان بخشی از تحریک مدیریت فروشگاه و دارایی فروشگاه ، حداقل 700 شغل را کاهش دهد. این گروه در حال رایزنی با کلیه 3969 کارمند 320 فروشگاه خود در انگلیس در مورد اخراج احتمالی است. انتظار می رود حدود دو کارمند هر فروشگاه را ترک کنند.

مشاغل بیشتری به عنوان بخشی از معامله نجات پیشنهاد شده به صاحبخانه که در آن کلارکس می خواهد اجاره 60 فروشگاه را به صفر برساند ، در معرض خطر است که می تواند منجر به تعطیلی شود.

کلارکس این تغییرات را تأیید کرد زیرا خانواده موسس با فروش عمده سهام شرکت خصوصی سرمایه گذاری LionRock Capital موافقت کردند. در ماه مه ، این شرکت قبلاً 900 از دست دادن شغل را اعلام کرده بود.

روز چهارشنبه پس از آنکه اتحادیه Unite اعلام کرد که پذیرایی Do & Co 1068 کارمند را کاهش می دهد آخرین ضربه به اشتغال بخش هواپیمایی آسیب دیده در هیترو رخ داده است. این شرکت حدود 500 کارمند در فرودگاه لندن خواهد داشت.

بیماری همه گیر منجر به از دست دادن شدید و کاهش شغل در خطوط هوایی جهانی و در زنجیره تأمین خدماتی آن شده است. شرکت های هواپیمایی مانند BA هزاران شغل را در انگلیس کاهش داده اند و در ماه سپتامبر رئیس هیترو هشدار داد که مناطق محلی می توانند به دلیل از دست دادن شغل ، شبیه “یک شهر استخراج معدن در دهه 1980” شوند.

این واحد گفت Do & Co برخلاف سایر سازمان های پذیرایی در هیترو ، مانند dnata و Gate Gourmet ، از درگیر کردن کارمندان خود در طرح دولت اخیراً گسترش یافته برای حفظ مشاغل به دلیل ویروس کرونا خودداری کرده است. طرح نگهداری شغل 80 درصد دستمزد کارگرانی را که از روز پنجشنبه شسته می شوند پشتیبانی خواهد کرد.

بزرگترین بانک خیابان های بزرگ انگلیس گفت: کوچک سازی گروه بانکی لویدز ارتباط مستقیمی با بیماری همه گیر ندارد ، اما اتحادیه ها همچنین از زمان اعلام این خبر انتقاد کردند که این امر کارگران را در میان محاصره پیچیده می کند.

لوید گفت ، علیرغم اینکه درآمد کمتر از حد انتظار کمتر از یک هفته پیش بود ، در میان رونق وام مسکن در انگلیس ، قصد دارد 1070 شغل دیگر را نیز کاهش دهد.

آكورد ، یك اتحادیه صنفی به نمایندگی از كارگران بانك ، گفت: “از دست دادن شغل ، ضربه واقعی است زیرا مردم همچنان با اثرات همه گیری و انسداد مبارزه می كنند ، و یافتن نقش های جایگزین برای افرادی كه در هنگام افزایش بیكاری با كاهش مواجه می شوند ، بسیار دشوار است.”

این بانک گفت: از دست دادن شغل بخشی از برنامه های تغییر ساختار با هدف ساده سازی تجارت است. Lloyd’s همچنین حدود 340 نقش ایجاد می کند ، اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که توسط کارکنان تحت تأثیر اخراج ها پر شود.

این کاهش به 865 لویدز ، که در سپتامبر اعلام شد ، افزایش یافت و پس از آن کاهش تعداد افراد در جریان موج اول بیماری همه گیر Covid-19 به حالت تعلیق درآمد.

بانک گفته است که بیشتر کارمندان متأثر از آخرین دور کاهش کار تا ژانویه کار را ترک نمی کنند.

[ad_2]