“Rum Tum Tagger – سکسی ترین”: گربه های مجرد پنجه های خود را از طریق فیلم نشان می دهند | تئاتر

[ad_1]

آشب گذشته تئاترهای لندن برای بسته شدن سطح سوم آماده شدند ، برخی از ما آخرین شب سال خود را در سالن تماشاخانه گذراندیم و مردی را با لباس گربه تماشا کردیم که پاورپوینت مربوط به فاجعه معروف CGI هالیوود را ارائه داد.

نمایش شخصی لینوس کارپ “چگونه زندگی کنیم” که در شیر و تئاتر اسب شاخدار در شمال لندن برگزار شد ، تقلید مسخره آمیز و ادای احترام به فالوپ فوق العاده 2019 است. این نمایش نه بر روی مجموعه اصلی TS Elliott ، کتاب گربه های عملی Old Possum ، بلکه بر روی خلاقیت های سلولوییدی از Grizzly جنیفر هادسون گرفته تا Gus Jan Jan McKellen و اینکه ما انسان ها می توانیم چه حکمتی را از آنها یاد بگیریم.

اگر به نظر می رسد این طاقچه ای باشد ، برای دوستداران گربه هایی که تصادفاً این فیلم را دوست دارند یک پیش فرض امیدوار کننده است اما نمایشگاه کپور مخصوص دوستداران گربه های آبی واقعی نیست و با کنایه تجارت می کند. او قبل از شروع نمایش سمینار خود در مورد چگونگی گربه شدن بیشتر – و به ویژه گربه “Jellicle ، با یک کلاه کرکی ، یک جوراب چاپی حیوانی و یک قلاده قلمی روی صحنه می رود تا از یک جعبه شیر (به طرز مشکوکی غیر لبنی) چسب خارج کند. “

لینوس کپور ، چگونه زندگی ژلیکل را زندگی کنیم
زبان در گونه ای کرکی … Linus Carp. عکس: دیو برد

ما یک فیلم ، گربه بعد از گربه ، همراه با ارزیابی انتقادی از بازیگرانی که هر یک از آنها را بازی می کردند ، اجرا کردیم. گربه سفید ویکتوریا (فرانچسکو هایوارد) “زیبا ، اما نوعی بالرین نرم” است و مونگوژری و رامپلتزر را با جادوارد دو بازیه مقایسه می کنند. چند شوخی خوب وجود دارد – تمایل ماكاویت به دروغ در بیانیه توییتر روی صفحه نمایش خلاصه می شود كه می گوید: “ماكاویت توپ جلیكول را به دست آورد – خیلی زیاد” و كراپ درباره اخبار جعلی در مورد بازبینی های بی رحمانه فیلم صحبت می كند: ” حقیقت … شما تصمیم گرفتید باور کنید که اکثر مردم می گفتند این کار بد است. “

“خرد” او کاملاً به زبان آورده شده است: “سکسی باشید” ، “آرام باشید” و احساس فشار نکنید که همیشه مرکز اصلی باشید ، گرچه مطمئن نیستم گربه با آخرین نکته موافق باشد.

“گربه” کریسمس گذشته در سینماها اکران شد

کمک های زیادی در اردوگاه وجود دارد: از میانگره تا “دیسکو همجنسگرایان” هنگام رقصیدن کارپ (با لطف بسیار کمی گربه سانان) ، تا نظرات وی در مورد اینکه کدام یک از گربه ها بیشترین جذابیت جنسی را دارد: “من شرط می بندم که او جنسیت ترین فرد باشد “او در مورد Rum Tum Tuger صحبت می کند ، گرچه ممکن است منظور او خواننده رقصنده باشد که نقش او را بازی می کند (جیسون درولا). برخی از آنها پاهای سنگینی دارند: او هشدار می دهد که این نمایش شامل برهنگی کامل است ، و اضافه می کند که “گربه نیست” و چند جوک خیلی بزرگ از آلت تناسلی مرد را بیان می کند.

عمل او اثبات این است که برخی از فیلم ها ، هر چقدر هم مورد تمسخر قرار گیرند ، می توانند خرده فرهنگ های كیتچی خود را تخم ریزی كنند ، و این زیبا و غریب است ، اما بیشتر از اینکه بخندیم ، لبخند می زند و کنایه از آن کم است.

از برخی جهات ، سوددهی این ماده کمتر از مفهوم است ، اگرچه تازگی آن ما را پشتیبانی می کند. ممکن است تلاش برای ارزیابی نمایش بسیار دشوار باشد ، اما اگر لازم بود یک حکم “چگونه زندگی جلیکول را زندگی کنیم” صادر شود ، “موی غم” نیست ، که این روزنامه آن را فیلم می داند و مطمئناً یادآوری خنده دار حاشیه های نزدیک تئاتر زنده است.

[ad_2]