Rock Kasbah: فضای داخلی با الهام از زبان مراکشی داخلی

[ad_1]

مشناخته شده است که خانه Aura McLaughlin – یک آجر قرمز زیبا ، که در دوبلین جدا می شود ، عابران را در مسیر متوقف می کند. او می گوید: “گاهی اوقات وقتی به خانه و بیرون از خانه می دوم ، وسایل را از ماشین تخلیه می کنم و درب ورودی را باز می گذارم ، می بینم که مردم از آنجا رد می شوند و سپس به عقب برمی گردند تا دوباره نگاه کنند.”

آنها قادر خواهند بود راهرو بنفش تیره و عمیق مک لاولین را که با کاشی های هندسی و یک لوستر بزرگ ستاره ای آویزان شده است و بر روی یک وان قرار دارد و دارای یک نیمکت مجلل است ، ببینید. شاید آنها نیز متوجه شده باشند که پله های پله ها با کاغذ دیواری گلدار پوشانده شده است. مک لاولین به یاد می آورد: “آن لحظه” واو “من بود – وقتی بعد از رنگ آمیزی راهرو وارد خانه شدم.

مک لاولین پس از سالها جستجو در سال 2018 این خانه را خریداری کرد. وی اذعان می کند: “من در این باره کمی حفار طلا بودم.” “من می خواستم جایی جادار باشد ، اما قرار نبود که چیز زیادی برای خودم باشد.” سرانجام خانه ای ادواردی یافت که دارای “جریان دایره ای طبیعی” بود. خانه ای که می توان در آن به طور نامحدود اقامت گزید. او سپس به یک طراح داخلی حرفه ای کمک کرد تا “درست” شود.

و همینطور به رختخواب: دو اتاق از پنج اتاق خواب برای ایجاد اتاق خواب اصلی مشت شده اند.
و همینطور به رختخواب: دو اتاق از پنج اتاق خواب برای ایجاد اتاق خواب اصلی مشت شده اند. عکس: باربارا کورسیکا / livinginside.it

مک لاولین ، شریک یک شرکت حقوقی بین المللی ، با روسین لافرتی (بنیانگذار Kingston Lafferty Designand و یکی از برجسته ترین طراحان داخلی ایرلند) برخورد کرد. برای اولین بار با دیدن نمونه کارهای خود ، با خیالی آسوده آهی کشید: “دیدم که آنها ایده های عالی و رنگ های جسورانه می ساختند ، اما خانه های آنها کاملاً مناسب زندگی بود.”

حمام آبی-سبز.
حمام آبی-سبز. عکس: باربارا کورسیکا / livinginside.it

وقتی مک لاولین نقل مکان کرد ، خانه از وضعیت خوبی برخوردار بود ، اما ، او گفت ، “این خانه تقریباً در یک رنگ تزئین شده بود – و آن رنگ کرم بود”. پیام کوتاه او به لافرتی از سفر به مراکش الهام گرفت. “من دید روشنی داشتم که می خواهم چیزی پر زرق و برق ، رنگارنگ ، گرم و خوشامدگو داشته باشم. روتنی ها کار خارق العاده ای کردند که همه را به تخته ای برای روحیه تبدیل کردند و در نهایت به خانه تبدیل شدند. “

کار بر روی خانه از سال 2019 آغاز شد و سال به پایان رسیده است و مک لاولین از آنچه لافرتی و تیمش به دست آورده اند خوشحال است. از لحاظ ساختاری طبقه همکف بدون تغییر بود. آنها در طبقه بالا به پنج اتاق خواب دو مشت دادند تا مجموعه اصلی را ایجاد کنند. “حالا من یک اتاق خواب زیبا با یک کمد لباس رویایی و یک حمام با یک حمام مستقل دارم. مک لاولین ادامه می دهد ، چیزی که راسین در مورد آن قاطع بود این بود که فضا باید نه برای فروش مجدد ، بلکه برای نحوه استفاده من از آن طراحی شود. ” دو اتاق خواب مهمان و یک اتاق چهارم وجود دارد که به یک دفتر کار خانگی تبدیل شده است.

حریم خصوصی آشپزخانه: کابینت های سفارشی با بادمجان عمیق در آشپزخانه.
حریم خصوصی آشپزخانه: کابینت های سفارشی با بادمجان عمیق در آشپزخانه. عکس: باربارا کورسیکا / livinginside.it

در طبقه همکف ، آشپزخانه که فضای باریکی در پشت ساختمان را اشغال می کند ، به یک کابینت سفارشی مجهز شده و در بادمجان عمیق رنگ آمیزی شده است. ویترین های برنج و شیشه در سطح کار قرار می گیرند ، و منطقه توسط تابلو از کاشی در سایه جواهرات محافظت می شود. یک خنک کننده شراب توکار ، شومینه نامناسب را اشغال می کند و باعث افزایش ثروت می شود. مک لاولین می گوید: “به نظر می رسد این یک جزئیات پیش پا افتاده است ، اما کل آشپزخانه از کشوهای بلند و نه کابینت تشکیل شده است ، که این باعث می شود آن فوق العاده کاربردی باشد ، نه فقط جذاب.”

قسمت آخر اتاق با الهام از باغ ماژورل در مراکش مشرف به باغ پشتی است. مک لاولین می گوید: “در ابتدا به عنوان یک اتاق ناهار خوری غیر رسمی راه اندازی شده بود ، اما یک اتاق ناهار خوری دیگر نیز در این نزدیکی وجود داشت ، بنابراین تصمیم گرفتیم آن را به یک مکان نشیمن آرام تبدیل کنیم.”

کف مرمر منبت کاری شده گرد باعث ایجاد تمرکز می شود و قسمت خمیده مبل آبی طاووس از احساس فضا به عنوان بزرگراه باریک جلوگیری می کند. مک لاولین می گوید: “این افراد را ترغیب می کند فضا را احساس کنند ، نه اینکه فقط از آن در جاده عبور کنند.” “این یکی از مواردی است که من را در خانه بسیار خوشحال می کند. احساس می کنم هر کجا که بروید ، یک جزئیات وجود دارد ، جالب یا غیر از این. به شما این امکان را می دهد که به طرق مختلف در فضا درگیر شوید. “

در اتاق ناهار خوری رسمی ، لافرتی تابلو سفارشی را با رنگ آبی براق طراحی و نصب کرد. شومینه و میز ناهار خوری با رنگ قرمز روشن و کف آن کاشی کاری شده است که زیبایی هوشمندانه مراکشی / ادواردی را از بین می برد. جزئیات خمیده در یک پوشش در منطقه توکار یک میله پیش می رود و در ویترین برنجی پاسخ می دهد. مک لاولین می گوید: “این احتمالاً اتاق مورد علاقه من در خانه است.” “نشستن در اینجا در یک عصر تابستان با درب باغ باز و تابش نور به دور دیوارها فقط یک مکان عالی برای زندگی است. این تقریبا آشپزخانه من را پر زرق و برق می کند …”

لرزش های مراکشی-ادواردی: اتاق غذاخوری رسمی با شومینه قرمز و کف کاشی کاری شده.
لرزش های مراکشی-ادواردی: یک اتاق غذاخوری رسمی با شومینه قرمز و کف کاشی کاری شده. عکس: باربارا کورسیکا / livinginside.it

ترکیب اصلی اتاق نشیمن از مبلمان خیابان و عتیقه این احساس را به خانه می دهد که با گذشت زمان وقتی مک لاولین با “40 جعبه کتاب ، تعداد زیادی نقاشی و چاپ و یک صندلی” به آنجا نقل مکان کرد ، تغییر کرده است.

مک لاولین به یاد می آورد: “خیلی زود بعد از اینکه من نقل مکان کردم ، من کل تیم کار را برای نوشیدنی در اختیار داشتم.” “شخصی اظهار نظر کرد که حتی اگر فضای داخلی کاملاً جدید و کاملاً تزئین شده باشد ، به نظر می رسد که من سالها در اینجا زندگی می کنم. برای من ، این نتیجه همان چیزی بود که احساس کردم یک همکاری واقعاً موفق است. ”

[ad_2]