Rampant Racing 92 در شکست جام قهرمانان به هارلکین بازگشت ورزش ها

[ad_1]

امیدهای هارلکین برای تحت تأثیر قرار دادن جام قهرمانان نزدیک شد ، زیرا روسیه 92 آنها را با نتیجه 49 بر 7 شکست داد.

یک هفته پس از ناکامی ها در مونستر ، شاگردان پل گوستارد در سراسر زمین غلبه کردند و پس از دو سفر به استخر ، او هنوز در بازی های گروهی نهایی مقابل ریس و مونستر امتیازی ندارد.

در حالی که دوئل نیمه قانونی اسکات استیل حرکتی کاملاً سازمان یافته را به پایان رساند که مارکوس اسمیت به طور فعال در آن شرکت داشت ، 60 دقیقه طول کشید تا یک امتیاز ثبت شود ، اما در آن زمان برندگان فصل گذشته امتیاز پاداش را دوخته بودند.

فین راسل هنگامی که در حیله گری خود فرو رفت بی مهار بود تا میزبانان را حدس نزند اما لحظات شگفت انگیز تلاش های تدی توماس و سیمون زب را تسخیر کرد.

کوئینز در هر مرحله شکست می خورد ، و غیر از تلاش استیل ، آنها هرگز مخالف پاریس را تهدید نمی کنند ، که اکنون یک مرحله را در مرحله یک چهارم نهایی گرفته است ، و بنابراین شواهد در پایان مسابقات کسب و کار مشکل است.

این مسابقه فقط در دقیقه 3 یک پایان باشکوه را برای توماس به ارمغان آورد ، اما دفاع فرانسه از جناح فرانسه کمک کرد و او را به لبه دروازه دعوت کرد.

توماس هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داشت ، اما خم شدن در اطراف خط ثابت ایستادن کوئینز قرار گرفت ، که قادر به تحمیل بازوی او نبود.

این مسابقات هنگامی که به راحتی به سمت روسپیگری کوین لو گوئن سوار می شدند ، از نیروی بی رحم استفاده می کردند و همراه با ماکسیم ماشنو از روی نوک پا ، هدف او را ناخوشایند می دیدند.

راسل قبلاً یک ضربه ضرباتی زده بود تا کوینز عقب نشینی کند و در پایان سه ماهه اول برتری به 20 امتیاز هیجان انگیز افزایش یابد.

این حرکت یک طرفه متوقف شد وقتی که یک تبادل شسته و رفته بین جو مارلر و دومینیک برد جو مارچانت را از بین برد اما این ضربه وقتی حرکت را متوقف کرد و جادوی امیدوار کننده پایان یافت وقتی دنی کر برای این انتقال مجازات شد.

این مسابقه بر بقیه نیمه اول حاکم بود و هیچ تاثیری بیشتر بر روی تابلوی امتیازات نداشت ، اما این تنها 37 ثانیه پس از فاصله زمانی تغییر یافت که پرده های محافظت نشده بی رحمانه استفاده می شدند.

ضربه آزاد کر ، زبو را گرفت و مدافع ایرلندی با عجله بالا آمد ، بال دوناوان تائوفیفنو را تعویض کرد و با یک تلاش آسان دیگر ، در بزرگراه سفید قدم زد.

وقتی جورجس-هانری کلومب وقتی راننده مول از ترکیب زمین به زمین شلیک کرد ، یک بار دیگر نتیجه فعلی با یک جهش سریع همراه شد.

شکست: مشترک شدن و دریافت نامه الکترونیکی هفتگی اتحادیه راگبی ما.

برای تشدید بدبختی کوئینز ، استیل به جرم گناه محکوم شد و اندکی پس از آن تائوفیفنو پاهای راسل را گرفت تا اصلاح کند.

با دفع توپ از سوی چپ ، استیل یک حمله سریع از سمت چپ را به اتمام رساند ، اما این فقط یک وقفه کوتاه در بازی بود که تدی بابینی و فرانسوا ترین-دوک موفق به گلزنی شدند تا شکست را تکمیل کنند.

[ad_2]