PFA خواستار “مداخله فوری” برای قطع و کنترل دوره آموزشی است فوتبال

[ad_1]

انجمن فوتبالیست های حرفه ای خواستار “مداخله فوری” برای کاهش تعداد جلسات آموزشی در میان مشکلات فزاینده فوتبال و زوال عقل است.

مدیر اجرایی PFA ، گوردون تیلور گفت كه این ورزش “نمی تواند همانطور كه ​​هست ادامه یابد” زیرا تحقیقات در مورد ارتباط بین سر و بیماریهای تخریب عصبی ادامه دارد. جمعه شب اتحادیه بازیکنان با صدور بیانیه ای جسورانه خواستار اقدام فوری و مستقیم شد.

بن پورکیس ، رئیس PFA ، گفت: “علم در این زمینه به سرعت در حال پیشرفت است و ما باید براساس شواهد موجود در این زمینه مداخله فوری کنیم.” “کاهش دوره آموزشی یک مرحله عملی و قابل درک است.

“ما با اعضای ، اعضای سابق و خانواده های آنها کار خواهیم کرد تا در این منطقه به عنوان بخشی از یک گروه مشاوره جدید PFA ، که در آن تصمیمات براساس مشاوره تخصصی گرفته می شود ، در این زمینه کار کنیم.” پورکیس یک مدافع سابق است که در تیم های یورک سیتی ، والسال و پورت واله بازی می کرد.

در این هفته ، هم اتحادیه فوتبال و هم PFA به حمایت ناکافی از بازیکنان سابق یا حمایت از بازیکنان با اعمال محدودیت های بیشتر در تمرین سر متهم شدند. این مشکل پس از مرگ نوبی استایلس در ماه گذشته و اعلام اینکه سر بابی چارلتون ، هم تیمی منچستر یونایتد به بیماری زوال عقل مبتلا شد ، دوباره در کانون توجه قرار گرفت.

تیلور گفت: “موسسات خیریه PFA و PFA به تعهد ما ، همراه با FA ، برای تأمین بودجه تحقیقات در این زمینه ادامه خواهند داد.” “با این حال ، در کوتاه مدت ، فوتبال نمی تواند مانند گذشته ادامه یابد. در اینجا یک مشکل بزرگ وجود دارد ، و براساس شواهد موجود موجود ، مشخص است که ما باید به عنوان بخشی از آموزش ، اقدامات فوری را برای کنترل و کاهش دوره انجام دهیم. “

رئیس PFA بن پورکیس در مراسم اهدای جوایز سخنرانی می کند.رئیس PFA بن پورکیس خواستار اقدامات عملی برای کاهش دوره بود. عکس: استفان پستان / پنسیلوانیا

PFA همچنین خواستار حمایت از باشگاه ها ، لیگ ها و FA برای ایجاد یک استراتژی هماهنگ برای اندازه گیری ، نظارت و انطباق یادگیری است.

وکلا این اقدام را از طرف بازیکنان سابق مبتلا به زوال عقل آغاز کرده اند و قصد دارند از سازمانهایی که گمان می رود شامل FA باشند غرامت بپردازند. مارک بولینگام ، رئیس اتحادیه فوتبال گفت که اگرچه یک مطالعه با حمایت مالی FA و PFA نشان داد که خطر بیشتری برای بازیکنانی که مبتلا به زوال عقل هستند تشخیص داده شده است ، اما “کاملاً مشخص نیست” که چه عواملی باعث افزایش این خطر می شود.

روز جمعه ، چندین رهبر لیگ برتر نظرات خود را در این مورد ابراز کردند. دیوید مویز از وستهام و رالف هازنهوتل از ساوتهمپتون خواستار توپهای سبک تر تمرین شده اند.

مویز گفت: “من تعجب می کنم که افرادی مانند آدیداس یا نایک با یک توپ تمرین سر یا چیز دیگری روبرو نشده اند.” “این همان وزنی دارد که می توانیم برای تمرین حرکت استفاده کنیم. فکر نمی کنم اگر می توانیم کمک کنیم عنوان را از بازی خارج کنیم. “

هازنهوتل ، كه اتریش به عنوان مهاجم مركزی منصوب كرده است ، گفت: “من فقط از تجربه خودم می توانم صحبت كنم و قطعاً در دوران بازیگری خود ضربات سر زیادی داشته ام. “به خصوص برای کودکان کم سن و سال ، ما باید توجه داشته باشیم و در این زمینه کار زیادی انجام ندهیم. ما باید یک راه حل پیدا کنیم ، شاید با شمشیرهای مختلف ، که چندان دشوار نیست. “

[ad_2]