Peaky Blinders ، سازنده ، می گوید مداخله دولت “شکستن” BBC | بی بی سی

Peaky Blinders ، خالق گفت که مداخله دولت در BBC باعث “شکستن” یکی از معتبرترین مارک های انگلیس در جهان پس از Brexit می شود.

استفان نایت گفت که تلاش برای اصلاح صدا و سیما با مراحلی مانند جایگزینی هزینه مجوز با یک مدل اشتراک می تواند فاجعه بار باشد.

نایت گفت: “این کوکاکولای ماست ، با این تفاوت که مهم است و معنی دارد.”

“در این زمان Brexit ، اگر این دولت می خواهد انگلیس به دور دنیا بگردد ، و بر طبل بكشد ، و كاری برای خود انجام دهد ، بی بی سی اینجا است – این تلفن بزرگ شما است.

“این سیاست نیست ، بلکه داشتن یک مارک تجاری است که در سراسر جهان مورد احترام است و کانالی برای قدرت نرم است و بیایید با آن روبرو شویم ، قدرت نرم تمام آنچه در اختیار داریم است.”

نایت گفت که بی بی سی با تمرکز بر محتوای با کیفیت می تواند در جنگ های جریان دار رقابت کند ، گفت: نتفلیکس و آمازون با جذب استعدادهایی مانند فیبی والر-بریج در معاملات سودآور از دست رفته ، شرکت پخش را تضعیف می کنند.

وی گفت: “من برعکس فکر می کنم.” “در این مرحله برای بی بی سی ثابت شده است که هرگز اینقدر خوب نبوده است. و درام او هرگز به این خوبی نبوده است. آنها هرگز در رقابت های مالی حضور نداشته اند ، اما برای تعالی تلاش می کنند. همیشه همین طور بوده است. “

هفته گذشته ، نایت تأیید کرد که برنامه هفتمین برنامه حماسه گانگستری وی در بیرمنگام “Peaky Blinders” به دلیل جلوگیری از فیلمبرداری توسط بیماری همه گیر Covid-19 کوتاه شده بود.

اکنون فیلم داستانی را به اتمام می رساند که در سالهای اخیر به یکی از بزرگترین بازدیدهای صفحه کوچک بریتانیا تبدیل شده است ، و نایت اعتراف می کند که تصور نمی کرد “وسترن در بیرمنگام” به اوج خود برسد.

“این کاملا جدی است. هیچ شرمندگی در آن وجود ندارد ، هیچ خجالتی وجود ندارد ، این استکبار کامل است. “” او گفت: “شما فکر می کنید که نمی تواند در مقیاس حماسی باشد ، زیرا از [Birmingham] اما من فقط تصمیم گرفتم که به دنبالش بروم و این خیلی بهتر از آنچه تصور می کردم کار کرد. “

نایت همچنین در حال کار بر روی یک مرکز فیلم و تلویزیون در بیرمنگام ، لقب “Brummiewood” است – نامی که از او متنفر است.

این پروژه به دلیل همه گیری با تأخیرهایی روبرو شده است ، اما نایت گفت که او می خواهد فضا به یک پایگاه تولیدی مانند کاردیف و بریستول تبدیل شود تا با هجوم تولید تلویزیون و فیلم به انگلیس مقابله کند ، که توسط محتوای نتفلیکس و آمازون تقویت می شود.

وی گفت: “این شرط این است كه تقریباً دیگر رقابت نباشد ، تقریباً مثل همه دستها است.” “هیچ دلیلی وجود ندارد که بیرمنگام نتواند همان کاری را انجام دهد که بیرمنگام همیشه انجام داده است و مکانی برای انجام همه کارها باشد.”

نایت ، که اصالتاً اهل بیرمنگام است ، همچنین در مورد عدم تنوع دوربین قبل از فیلمبرداری در میدلندز اظهار نظر کرد. گزارش اخیر گاردین نشان داد که “خطوط نامرئی” در این منطقه وجود دارد که انواع پرسنل با استعداد را از مشاغل جدا می کند.

“این یکی از متنوع ترین شهرهای اروپا است و تکان دهنده است. این یکی از نیروهای محرک کاری است که می خواهیم انجام دهیم [with Brummiewood]، “او گفت.

“این عقل سلیم است. اگر در یک آمار جمعیتی چند ملیتی هستید ، چرا قرار نیست افرادی را در آستان استخدام کنید؟ “

نایت اظهار امیدواری کرد که پروژه 2 رنگ آینده او ، که به صحنه موسیقی متمرکز در کاونتری و بیرمنگام در اواخر دهه 1970 متمرکز شود ، “آن دوران را اسطوره می کند” دقیقاً مانند Peaky Blinders باعث ایجاد علاقه به پست جنگ جهانی اول بیرمنگام.

“ما در مورد افرادی صحبت می کنیم که موسیقی و تأثیر موسیقی بر آنها را دوست دارند. این واقعاً مردم را گرد هم آورد و این همان چیزی است که من می خواهم انجام دهم. “

“من تصور می کنم که شخصیت ها چه کسانی خواهند بود و چالش هایی که آنها با آن روبرو هستند و آنچه می خواهم انجام دهم به نوعی افسانه پردازی در آن دوران است.”