Ofcom شوک رادیکال رادیویی را در انگلستان ارائه می دهد صدا و سیمای عمومی

[ad_1]

سازمان تنظیم مقررات انگلستان گفت ، می توان خدمات متقاضی مانند Netflix و Now TV را به ارائه برنامه های دولتی تشویق كرد ، زیرا آنها در عصر دیجیتال به طور فزاینده ای تبدیل به بازیگران می شوند.

در گزارشی درباره چگونگی انطباق صدا و سیمای خدمات عمومی با سن تماشای آنلاین ، Ofcom گفت “بعید به نظر می رسد سیستم موجود زنده بماند” و گفت که سیستم عامل های جدید باید دارای خدمات پخش قابل توجه توسط پخش کنندگان سنتی باشند.

وی پیشنهاد کرد که قوانین حاکم بر خدمات عمومی برای پخش کنندگان ، از جمله بی بی سی ، باید به شدت تجدید نظر شود ، که به آنها امکان می دهد تعهدات خود را به صورت آنلاین و نه از طریق کانال های سنتی انجام دهند.

اگر پیشنهادهای Ofcom اجرا شود ، اساسی ترین بازنگری در قوانین حاکم بر پخش در انگلیس خواهد بود ، زیرا سرویس های پخش جریان های سنتی را به چالش می کشند.

در حالی که شرکت هایی از اپل تا دیزنی با خدمات پولی خود کار می کنند ، بی بی سی ، ITV و کانال 4 جایگاه نامشخصی در عادت مخاطبان جوان دارند. در حالی که 67 درصد از کل زمان مشاهده در سال 2019 قرار بود به پخش محتوا بپردازد ، این رقم در میان جوانان 16-34 ساله به 38 درصد کاهش یافت ، یک نظرسنجی از مخاطبان Ofcom نشان داد ، با آن دسته از بینندگان که “ارتباط بسیار کمتری با شرکت های تلویزیونی دولتی دارند” و گاهی اوقات و فقط از طریق خدمات پخش جریانی محتوای آنها را کشف کنید.

از هر پنج بیننده سرویس های پخش دو ، دو نفر می گویند می توانند تصور کنند که در عرض پنج سال دیگر به هیچ وجه تلویزیون تماشا نمی کنند.

تنظیم کننده تغییرات گسترده در چشم انداز از آخرین به روزرسانی های مهم نظارتی در سال 2003 را تشخیص می دهد ، که انتقال از “پخش دولتی” به “رسانه دولتی” را ایجاد می کند.

این گزارش می گوید اگر مشارکت طولانی مدت کانال ها در بالای فهرست برنامه ها به راهی کم اهمیت برای دستیابی به مخاطبان تبدیل شود ، به یک سیستم جدید “خنثی” نیاز است – به این معنی که پخش کنندگان می توانند خود تصمیم بگیرند که کدام مکان برای برنامه ریزی در خدمات کشوری بهترین است.

وی با اشاره به قانون کانادا و آلمان که بسترهای آنلاین را ملزم به در دسترس قرار دادن محتوای خدمات عمومی می کند ، به آشفتگی های مشابه در سراسر جهان برای تطبیق قوانین دوران جدید اشاره می کند.

در همان زمان ، این گزارش می گوید که تعداد جدیدی از شرکت های تجاری ارائه دهنده برنامه خدمات کشوری “می توانند با آوردن بینش ، تخصص و تخصص متفاوت به سیستم PSM ، نوآوری را تحریک کنند.”

“تشویق مارک های نوظهور یا نوظهور ، به طور بالقوه آنهایی که قبلاً مورد توجه مخاطبان جوان قرار گرفته اند ، باید به ایجاد فضایی کمک کنند که بتوانید با تهیه و پخش محتوا در انگلستان برای مخاطبان از هر سنی خطر ایجاد کنید.”

این گزارش می گوید چنین سیستمی می تواند از طریق محتوای کوتاه یا محتوای تولید شده توسط کاربر ، نسبت به پخش کننده های اصلی دولتی موجود ، بی بی سی ، ITV ، STV ، کانال 4 ، S4C و کانال 5 برای جلب مخاطبان جوان موثرتر باشد.

این همچنین استدلال می کند که سیستم عامل های جهانی مانند Netflix و Apple TV “ظرفیت را به عنوان یک نقطه دسترسی بین مخاطب و محتوا افزایش می دهند” و به این دلیل که آنها می توانند معاملات بین المللی انجام دهند. در این بیانیه آمده است: “خدماتی مانند Netflix می توانند توجه و توجه را در طیف گسترده ای از سیستم عامل های تلویزیونی تأمین كنند ، در حالی كه پخش كنندگان دولتی برای تهیه شرایط مساعد برای شهرت به طور فزاینده ای دشوار هستند.”

در این بیانیه آمده است که فقط بی بی سی در بین پخش کنندگان دولتی موجود “دارای ویژگی های” اجباری “مانند مقیاس و درگیری نام تجاری مورد نیاز برای تجارت با تجمع محتوا است.”

پیش از توصیه سال آینده به دولت ، Ofcom در مورد این گزارش مشورت خواهد کرد.

لیدی ملانی داوز ، مدیر عامل Ofcom ، گفت که پخش کنندگان با “کولاک تغییر و نوآوری مواجه می شوند ، مخاطبان با بودجه زیادی به خدمات آنلاین روی می آورند.

“به ازای هر آنچه به دست آورده ایم ، خطر از دست دادن محتوای برجسته انگلیس را که مردم واقعاً ارزش آن را دارند ، از دست می دهیم. بنابراین ، نیاز فوری به اصلاح قوانین و ایجاد یک سیستم قوی تر از رسانه های دولتی است که می تواند در عصر دیجیتال رشد کند.

“این می تواند به معنای تغییرات بزرگ باشد ، مانند طیف وسیع تری از شرکت ها که وظیفه ارائه نمایش با کیفیت بالا برای و اطراف انگلیس را دارند.”

به طور کلی بی بی سی و شبکه 4 از این گزارش استقبال کردند. سخنگوی بی بی سی نتیجه گیری “Ofcom” مبنی بر اینکه پخش کنندگان عمومی از نظر مخاطبان انگلستان بسیار ارزشمند هستند “را متذکر شد و اظهار داشت که” از دیدن درخواست Ofcom برای اصلاح مقررات مناسب برای بازار جهانی و دیجیتال خوشحال شد “.

الکس ماهون ، رئیس کانال 4 ، گفت که این شرکت “استقبال امروز Ofcom از نقش مهمی را که ما در حمایت از بینندگان انگلیسی و اقتصاد خلاق پیشرو در جهان داریم بازی می کند.”

وی افزود: برای پیشرفت و تأثیرگذاری در دنیایی کاملاً دیجیتالی ، به بینندگان نیاز داریم تا بتوانند به راحتی مطالب ما را پیدا کنند ، بنابراین ما مخصوصاً خوشحالیم که Ofcom را برای اصلاحات قانونی و قانونی فوری در زمینه آگاهی و دسترسی تماشا می کنیم.

[ad_2]