Kovid مشاور ، می گوید: اگر دوز دوم واکسن به اولین پست هدایت شود ، داده های بیشتری لازم است ویروس کرونا

[ad_1]

یک مشاور علمی ارشد دولت گفت که قبل از پذیرش پیشنهاد برای دادن مقدار بیشتر از دوز اولیه واکسن Covid نسبت به ذخیره ، داده های بیشتری مورد نیاز است ، بنابراین تزریق دوم کافی است.

نخست وزیر سابق تونی بلر و پروفسور دیوید سالزبری ، مدیر سابق ایمن سازی در وزارت بهداشت ، از این طرح حمایت کردند. هر فرد برای افزایش کارایی به دو دوز نیاز داشت ، اما آنها اظهار داشتند که از ذخایر موجود محدود برای استفاده فقط یک دوز تا دو برابر بیشتر استفاده شود ، تزریق دوم فقط در صورت موجودی سهام بیشتر انجام می شود.

اگرچه این پیشنهاد به این معنی است که از هر فرد آسیب پذیر دریافت کننده واکسن محافظت کمتری می شود ، تعداد افرادی که حداقل مقداری از محافظت دریافت می کنند دو برابر خواهد شد.

یک راهنمای کوتاه

واکسن Pfizer / BioNTech Covid-19 چگونه کار می کند؟

نشان دادن

Pfizer / BioNTech Covid یک واکسن mRNA است. در حقیقت ، mRNA مولکولی است که سلولهای زنده از آن برای تبدیل توالی ژنها به DNA به پروتئینهایی استفاده می کنند که عناصر سازنده کلیه ساختارهای اساسی آنها هستند. یک قطعه DNA کپی می شود (“رونویسی” می شود) در یک قطعه mRNA ، که به نوبه خود توسط ابزار سلول برای سنتز پروتئین “خوانده می شود”.

در مورد واکسن با mRNA ، mRNA ویروس به عضله تزریق می شود و سپس سلولهای خود ما آن را می خوانند و پروتئین ویروسی را سنتز می کنند. سیستم ایمنی بدن به این پروتئین ها پاسخ می دهد ، که به خودی خود نمی توانند باعث بیماری شوند ، درست مثل اینکه به کل ویروس منتقل شده باشند. این یک واکنش محافظتی ایجاد می کند که مطالعات نشان می دهد مدتی است ادامه دارد.

دو واکسن Covid-19 اول ، که نتایج فاز 3 را اعلام کرد ، بر اساس mRNA ساخته شده است. آنها برای اولین بار خاموش شدند زیرا به محض مشخص شدن کد ژنتیکی Sars-CoV-2 – که توسط ژاپنی ها در ژانویه 2020 منتشر شد – شرکت هایی که روی این فناوری کار می کنند توانستند تولید mRNA ویروس را شروع کنند. تولید واکسن های معمولی بسیار بیشتر طول می کشد.

آدام فین، استاد اطفال در مرکز واکسن کودکان بریستول ، دانشگاه بریستول

اما پروفسور وندی بارکلی ، عضو گروه مشاوره ای دولت در زمینه ظهور ویروس های تنفسی جدید و جدید (Nervtag) ، به کمیته علوم و فناوری کمون گفت: دوز و اثر بخشی به آن بستگی دارد.

“برای تغییر در این مرحله ، ما باید تجزیه و تحلیل بیشتری را از داده های آزمایش بالینی ببینیم.”

بارکلی با پیشنهادی از سوی گراهام استرینگر ، عضو کمیته کار ، موافقت کرد که هرگونه تغییر در سیاست واکسیناسیون “بسیار خطرناک” است.

صبح چهارشنبه ، بلر به رادیو 4 بی بی سی گفت که پیشنهاد توزیع دوز واکسن Pfizer ، که در حال حاضر در دولت است ، باید به طور گسترده تر و ظریف تری مورد بررسی قرار گیرد ، زیرا واقعیت این است که ما در یک انسداد جدی هستیم واکسیناسیون ».

وی گفت واکسن AstraZeneca که انتظار می رود در ماه جاری تصویب شود و ذخیره سازی و حمل و نقل آن آسان تر است ، پس از در دسترس قرار گرفتن می تواند به همان روش استفاده شود.

“آیا اولین دوز به شما ایمنی قابل توجهی می دهد و منظور من بیش از 50٪ اثر است؟ در این صورت ، بحث بسیار مهمی در مورد مهار نکردن دوز واکسن وجود دارد ، ”بلر گفت.

اگر AstraZeneca در ژانویه 10 میلیون یا 20 میلیون دوز واکسن برای شما فراهم کند ، 10 واکسن خواهید خورد [million] یا 20 میلیون نفر ، زیرا در این صورت باید واکسن بیشتری دریافت کنید تا زمانی که برای دوز دوم آماده شوید و این دوز اول می تواند مصونیت قابل توجهی برای شما ایجاد کند. “

نخست وزیر سابق همچنین “ساختار تا حدودی انعطاف ناپذیر” را از نظر سن ، که برای تعیین ضربه زدن استفاده می شود ، مورد انتقاد قرار داده است.

کارشناسان کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی لیستی از اولویت ها را بر اساس نیاز بالینی تهیه کرده اند. اما بلر ، که هیچ تحصیلات پزشکی ندارد ، گفت: “یک استدلال قوی وجود دارد که شما باید بر روی افرادی که این بیماری را گسترش می دهند ، و نه فقط افراد آسیب پذیر ، تمرکز کنید.”

وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

[ad_2]