“Iron Giant” ، Shipwreck و Selfridges در فهرست میراث انگلیسی گنجانده شده است میراث

[ad_1]

یک پل عابر پیاده ساده آهنی ، ساخته شده توسط فعالان برای حق تقدم قرن نوزدهم ، به برخی از بزرگترین بناها و بناهای تاریخی انگلستان در فهرست میراث ملی پیوست.

پل اسکس یکی از 423 مورد اضافه شده به لیست در سال 2020 همراه با یک کشتی غرق شده در قرن 18 در کنت بود. ایستگاه قطار ویلا به سبک ایتالیایی در ناتینگهام شایر ؛ یک برج آبی در غرب یورکشایر که می توان آن را کیلومترها دور دید. و فروشگاه بزرگ Selfridges در لندن.

تاریخچه انگلیس روز چهارشنبه لیستی از “هیجان انگیزترین” سایت های لیست شده در سال جاری را منتشر کرد.

برج آب Gauthorp در Chickenley ، Kirklis ، یورکشایر غربی
برج آب Gauthorp در Chickenley ، Kirklis ، غرب یورکشایر دارای روکش هایی است که باعث زیبایی آن می شود. عکس: آلون گاو / بایگانی های تاریخی انگلیس

دانکن ویلسون ، مدیر اجرایی نهاد دولتی ، گفت که با وجود چالش هایی که بخش میراث فرهنگی در سال 2020 با آن روبرو بوده است ، این لیست “بسیاری از موارد درخشان” را به همراه داشته است. “از پل زیبا در اسکس گرفته تا ایستگاه راه آهن میدلند که به خوبی حفظ شده است ، ما می خواهیم از میراث فرهنگی غنی و متنوع انگلستان محافظت کنیم تا عموم مردم بتوانند از میراثی که مکان های محلی آنها را بسیار مهم می کند قدردانی کنند.”

پل Nanna در Koggeshal ، Essex
پل Nanna در Koggeshal ، Essex. وی که در اصل صورتی بود ، لیستی از درجه 2 دریافت کرد. عکس: پاتریشیا پین / بایگانی های تاریخی انگلیس

این پل عابر پیاده ، پل Nanna نام دارد و از رودخانه Blackwater در نزدیکی Kojeshal عبور می کند. این بنا در سال 1892 توسط آهنگر و فعال عمومی هنری “دیک” نان ساخته شد که سالها خواستار تعویض پل چوبی قبلی بود که خراب شده و فرسایش یافته بود.

انگلیس تاریخی اظهار داشته است که این پل از نظر طراحی ، ساخت و نصب بی نظیر است که توسط خود نان تأمین اعتبار و ساخته شده است.

نون از نظر محلی بسیار شناخته شده بود: مردمی ، عجیب و غریب و مشاجره کننده ، او برای رفاه حال مردم و حیوانات فعالیت می کرد و در اوایل مدافع حقوق جاده ای در مناطق روستایی بود. فعالیت وی قبل از ایجاد اعتماد ملی در سال 1895 و انجمن رمبلر در سال 1935 بود.

در ابتدا ، پل صورتی لیستی از درجه II ، یکی از 371 ورودی جدید در ثبت را دریافت کرد.

در مجموع از 27 مکان جدید به عنوان بناهای یادبود برنامه ریزی شده محافظت شده است ، از جمله غرق کشتی Old Brig در سیزالتر ، کنت ، که صدها سال در لجن تیمز قرار داشت در معرض جزر و مد قرار گرفت.

باستان شناسان بر این باورند که احتمالاً توسط قاچاقچیانی که در این منطقه فعالیت می کردند از آن استفاده شده است: ساحل دریا به عنوان جایی که قاچاق کالا مانند الکل به ساحل منتقل شده است شناخته می شود.

بقایای بدنه ، از جمله قاب و تخته های چوب ، مورد کاوش قرار گرفته است ، و وجود پتانسیل وجود دارد ، – گفت تاریخی انگلستان ، – “برای حفظ یافته های جذاب تر … که می تواند نشان دهد که دریانوردان در کشتی چگونه زندگی می کنند و کشتی چه کالاهایی را حمل می کند.”

داخلی Selfridges
فروشگاه بزرگ Selfridges در لندن یک لیست به روز شده دارد. عکس: انگلیس تاریخی

Selfridges در خیابان آکسفورد ، لندن ، از درجه II به درجه II ارتقا یافته است. طبق انگلیس تاریخی ، این فروشگاه بزرگ “کلید تحول خیابان اصلی انگلیس در آغاز قرن بیستم” بود.

ایستگاه قطار ، که انگلیس تاریخی را از هم جدا می کند ، در Retford در ناتینگهام شایر واقع شده است. این ایستگاه بین سالهای 1891 و 1892 توسط راه آهن بزرگ شمال ساخته شد و جایگاه ایستگاه کوچکتری را گرفت که قادر به تحمل تعداد روزافزون مسافران نبود. یکی از ویژگی های بارز قابل توجه کاشی غنی است که اخیراً در غذاخوری ها و میان وعده های آن کشف شده است بیشتر این نمونه ها زنده نمانده اند.

غذاخوری در ایستگاه راه آهن Retford.
غذاخوری در ایستگاه راه آهن Retford. عکس: بایگانی تاریخی انگلستان / پنسیلوانیا

این برج در فهرست درجه دوم قرار گرفت ، همچنین برج آب Gauthorp در غرب یورکشایر که بین سالهای 1922 تا 1928 ساخته شده بود و برای ذخیره آب آشامیدنی روستا استفاده می شد.

مردم محلی آن را به عنوان “غول آهنی” می شناسند ، به گفته کارشناسان ، بسیار جالب تر از یک برج آب معمولی است ، با روکش هایی که آن را از لحاظ زیبایی و زیبایی عمل می کند.

[ad_2]