FCA شریک زندگی سابق خود ، گاوین وودهاوس را در دادگاه عالی تحت پیگرد قانونی قرار داد کسب و کار

[ad_1]

شریک تجاری سابق کارآفرین ننگین گاوین وودهاوس به دلیل ادعای ارتباط با سرمایه گذاری در خانه هایی که سرمایه گذاران “حداقل 30 میلیون پوند از دست داده اند” توسط دادگاه عالی مالی در دیوان عالی کشور تحت پیگرد قانونی است.

رابین فورستر ، پیش از روی کار آمدن شرکت ها در سال جاری ، Qualia Care Developments (QCD) و Qualia Care Properties (QCP) را اداره می کرد ، به طرح های سرمایه گذاری جمعی “غیرمجاز” متهم است که طبق گفته های تنظیم کننده ، “طرح های Ponzi” شباهت دارد. .

FCA گفت: “تعدادی اظهارات و یا برداشت های غلط انجام شده است [Qualia] سرمایه گذاران در مورد پایداری مالی طرح ها. این شامل نرخ بازده غیر واقعی 8 تا 10 درصد در سال است.

“چنین پرداخت هایی فقط در نتیجه دریافت پول از سرمایه گذاران بعدی برای پرداخت سرمایه گذاران قبلی – ویژگی های ناپایدار موجود در طرح های Ponzi امکان پذیر بود.”

این اعلامیه پس از انتشار سال گذشته تحقیقات مخفی گاردین و ITV News منتشر شد که س questionsالات مشابهی را در مورد منافع شریک تجاری سابق Forster Woodhouse ، که بیش از 80 میلیون پوند از سرمایه گذاران خصوصی برای ساخت خانه های مراقبت و خرید هتل جمع کرده بود ، ایجاد کرد ، اما شرکت های آنها یک “سیاهچاله” چند میلیون دلاری کشف شد.

گاوین وودهاوسگاوین وودهاوس عکس: Stada Photo / Facebook

در جلسات دادگاه در مورد تعدادی از مشاغل وودهاوس که سال گذشته مجبور به اداره شدند ، قاضی سالی باربر امپراتوری خود را “یک مدل کاملاً غیر صادقانه تجاری” توصیف کرد و اعتقاد بر این است که سرویس تقلب جدی این پرونده را اداره می کند.

وودهاوس و فورستر در ابتدا تجارت را با هم اداره می كردند ، اما آنها می گویند اوایل سال 2016 از زندگی خارج شدند و سپس منافع خود را با هم تقسیم كردند.

با وجود این ، ظاهراً حدود 16 میلیون پوند از وودهاوس و فورستر به MBI Consulting (انگلیس) تعلق گرفت که 60٪ متعلق به وودهاوس و 30٪ متعلق به فورستر بود که در آگوست 2018 به دولت پیوست. سال

گزارش یک مدیر در MBI Consulting نشان داد که حساب بانکی شرکت هنگام فروپاشی 988 پوند داشته است و هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای پول نقد افتاده است.

درباره Qualia FCA افزود: “اندکی قبل از معرفی QCD و CCP ، آقای فورستر 1.8 میلیون پوند … به یک حساب بانکی تازه ایجاد شده منتقل کرد … QCD و CCP را بدون بودجه ترک کرد.”


تنظیم کننده گفته است که هیچ وقت برای دادرسی نیست ، اما به دنبال اعلام این است که رفتار Qualia “یک فعالیت غیر مجاز” و همچنین “دستور بازپرداخت” برای بازگرداندن وجوه به مصرف کنندگان متضرر است.

فورستر ادعاهای FCA را رد می کند و می گوید که او با رگولاتور همکاری می کند. وکلای وی گفتند: “مشکل اصلی آقای فورستر این است که در این زمان بسیار دشوار هیچ گونه وقفه ای در مراقبت های پزشکی وجود ندارد.”

[ad_2]