Covid UK به صورت زنده: گاوین ویلیامسون می گوید امیدوار است مدارس انگلیس قبل از عید پاک از سر گرفته شود | سیاست

صبح بخیر. چه زمانی بوریس جانسون او آخرین بلوک را در روز دوشنبه ، 4 ژانویه اعلام کرد ، وی پیشنهاد کرد که مدارس در انگلیس می توانند پس از نیمه سال فوریه شروع به کار کنند. وی در خطاب تلویزیونی خود به ملت گفت:


اگر گسترش برنامه واکسیناسیون همچنان موفقیت آمیز باشد ، اگر مرگ و میر با شروع واکسن شروع به سقوط کند ، و از همه مهمتر ، اگر همه با رعایت قوانین نقش خود را ایفا کنند ، امیدوارم پس از بازگشایی مدارس بتوانیم به طور مداوم محل را ترک کنیم فوریه و شروع به حرکت آرام مناطق بر حسب سطح می کند.

جانسون هرگز رسماً این اظهار نظر را پس نگرفت ، گرچه ممکن است نیازی به این کار نداشته باشد ، زیرا ظاهراً برای مردم بیشتر روشن می شود که احتمال بازگشت همه دانش آموزان به مدرسه در اواخر فوریه بسیار کم است. (یکی از ویژگیهای همه گیری این بود که انتظارات مردم در مورد سیاستهای جلوگیری از آینده راهنمای بهتری برای آنچه قرار بود اتفاق بیفتد نسبت به آنچه وزرا در آن زمان می گفتند باشد.) اکنون زمان آن کاهش یافته است و برنامه امروز در صبح گاوین ویلیامسون ، از دبیر آموزش و پرورش س wasال شد که آیا “چشم اندازی واقع بینانه” برای بازسازی مدارس قبل از عید پاک وجود دارد؟ ویلیامسون گفت که مدارس آخرین م institutionsسساتی هستند که تعطیل شدند و اولین م theسساتی هستند که افتتاح می شوند نیک رابینسون قبل از اینکه پاسخ قاطع بگیرد ، مجبور شد دو بار سوال خود را بپرسد. سرانجام ویلیامسون به او گفت:


مطمئنا امیدوارم [schools reopening] احتمالاً قبل از عید پاک باشد …

هر تصمیمی برای افتتاح مدرسه برای همه کودکان براساس بهترین توصیه های بهداشتی و بهترین توصیه های علمی است. دلیل اینکه ما توانستیم مدارس را به روی همه غیر از فرزندان کارگران حیاتی و کودکان آسیب پذیر تعطیل کنیم به دلیل افزایش فشار بر NHS بود.

امروز صبح ، ویلیامسون تور اطلاعاتی کاملی را انجام داد. بزودی مطالب بیشتری از مصاحبه وی ارسال خواهم کرد

در اینجا دستور کار است.

9.30: NHS انگلیس ارقام واکسیناسیون هفتگی را براساس مناطق منتشر می کند.

9.30: ONS اطلاعات مربوط به ویروس کرونا و اقتصاد و همچنین رفاه شخصی و اقتصادی را منتشر می کند.

10:00: جیم هارا ، مدیر عامل HM درآمد و گمرک ، در مورد ترتیبات مرزی پس از Brexit به کمیته حسابهای عمومی کمونز شهادت می دهد.

10.30: مت هنکوک ، وزیر بهداشت ، به یک سوال فوری در مورد شیوع واکسن پاسخ می دهد.

11:00: تست و ردیابی NHS معیارهای عملکرد هفتگی خود را منتشر می کند.

12:00: داونینگ استریت برای جلسات توجیهی روزانه در لابی است.

12.15: جان سویینی ، معاون اول وزیر اسکاتلند و جیسون لیچ ، مدیر کلینیک ملی ، هر روز جلسات توجیهی در مورد ویروس کرونا دارند.

14:00: بهداشت عمومی انگلستان گزارش مشاهده هفتگی Covid خود را منتشر می کند.

17:00: انتظار می رود وزیر انگلیس یک نشست خبری به شماره 10 برگزار کند.

با زنده ماندن وبلاگ ویروس کرونا در انگلیس ، سیاست زنده اکنون دو برابر شده است و با توجه به اینکه چگونه بحران کووید همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد ، برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد یافت. اما ما همچنین داستان های سیاسی را که مربوط به Covid نیستند ، پوشش خواهیم داد ، و اگر مهم تر یا جالب تر به نظر برسند ، یک مزیت خواهند داشت.

در اینجا وبلاگ جهانی ما در مورد ویروس کرونا وجود دارد.

سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را دنبال کنم ، اما خواندن همه چیز غیرممکن است. اگر س directال مستقیمی دارید ، “Andrew” را در جایی از آن وارد کنید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. سعی می کنم به س questionsالاتی پاسخ دهم ، و اگر مورد علاقه عمومی باشد ، یک س questionال و جواب بالای خط (ATL) ارسال می کنم ، اگرچه نمی توانم قول دهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید به سرعت توجه من را جلب کنید ، بهتر است از Twitter استفاده کنید. من ادامه میدهم AndrewSparrow.