Covid UK به صورت زنده: مردانی که به کار کم مهارت مشغول هستند و یا به کارهای مراقبتی مشغول هستند ، با توجه به ONS سه برابر بیشتر از افراد حرفه ای در اثر Covid می میرند | سیاست

صبح بخیر. فقط هفت روز پیش ، بوریس جانسون به نمایندگان پارلمان دستور داد كه در انتخابات پارلمانی رای ممتنع بگیرند و گفت كه افزایش اعتبار جهانی 20 پوند در هفته ، كه به عنوان اقدام موقت در زمان محاصره معرفی شده بود ، باید تا مارس تمدید شود. در این بحث ، ویل کوئینز ، وزیر تأمین اجتماعی ، خطاب به دولت گفت که گرچه دولت به هیچ وجه حفظ روند صعودی را منتفی نمی داند ، اما دولت قبل از تصمیم گیری باید منتظر “وضوح بیشتر تصویر ملی اقتصادی و اجتماعی” باشد.

یک هفته بعد ، به نظر می رسد دولت اکنون تمام وضوح لازم را دارد زیرا قهوه ترزا، وزیر کار و بازنشستگی ، امروز صبح مصاحبه ای انجام داد و او امیدوار است که به زودی تصمیم برای گسترش حمایت از افرادی که هفته ای 20 پوند دریافت می کنند اعلام شود.

کوفی در برنامه امروز گفت که وام جهانی در طول یک سال گذشته “راه نجات برای افرادی بوده است که قبلاً مزایایی دریافت نکرده اند” و او از کمکی که می تواند “بسیار خوشحال” است.

وی در پاسخ به این س whetherال که آیا “کاملاً واضح است” که چنین حمایتی در حال حاضر ، مانند افزایش 20 پوندی در هفته یا موارد مشابه ، تا پایان سال باقی خواهد ماند ، وی پاسخ داد:


من به طور فعال در حال بحث و گفتگو با رئیس دانشگاه و البته با نخست وزیر در مورد چگونگی ادامه حمایت از خانواده ها در این شرایط دشوار هستیم. ما به عنوان یک دولت کارهای مختلفی انجام داده ایم – اعم از اینکه کار کند ، خود اشتغالی باشد ، موردی برای افرادی که کار نمی کنند یا ساعات قابل توجهی کاهش یافته اند و اعتبار جهانی نیز دارند – و می توانم اطمینان دهم که این موضوع بسیار فعال است.

دولت در ابتدا اعلام كرد كه در ماه مارس منتظر بودجه خواهد ماند ، قبل از اينكه اعلام كند افزايش هفتهي 20 پوند در هفته ادامه دارد يا چه چيزي مي تواند جايگزين آن شود. اما کوفی به بی بی سی نیوز گفت که امیدوار است تصمیم “به زودی” اعلام شود. او گفت:


من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال بررسی گزینه هایی برای چگونگی حمایت از مردم در این زمان هستیم و امیدوارم به زودی بتوانیم تصمیم گیری کنیم. ما در حال کار بسیار نزدیک با خزانه داری هستیم تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که بهترین راه حل را داریم که امیدوارم نخست وزیر بتواند به زودی آن را اعلام کند.

ریشی سوناک ، رئیس وزیر ، نمی خواست روند صعودی را ادامه دهد زیرا هزینه آن در حدود 6 میلیارد پوند در سال است و او نمی خواهد که این یک مکمل سالانه دائمی در بودجه رفاه باشد. دیروز ساندی تلگراف گزارش داد که پیشنهاد جایگزین آن این است که متقاضیان وام جهانی مبلغی معادل 1000 پوند (که هزینه آن تقریباً همان مبلغی است که برای یک سال افزایش می یابد) ، دریافت کنند اما این افزایش مداوم نخواهد بود) . یک منبع دولتی به ساندی تلگراف گفت: “یکی از انگیزه های خزانه داری این است که آنها فکر می کنند مردم به خیابان ها می آیند ، آن را خرج می کنند و به تحریک اقتصاد کمک می کنند.”

در اینجا دستور کار است.

9.30: ONS گزارشی درباره مرگ کوید در نتیجه کلاسها منتشر کرد.

12:00: انتظار می رود داونینگ استریت روزانه جلسات توجیهی را در لابی برگزار کند.

ساعت 12.15: نیکولا استورجون ، اولین وزیر اسکاتلند ، جلسه توجیهی در مورد ویروس کرونا برگزار خواهد کرد.

12.15: دولت ولز جلسه مختصری درباره ویروس کرونا برگزار می کند.

14:30: ترزا کوفی ، وزیر کار و بازنشستگی ، از عوام سوال می کند.

اکنون با زنده ماندن وبلاگ انگلیس در مورد ویروس کرونا ، سیاست زنده به نصف کاهش یافته و با توجه به اینکه چگونه بحران کووید همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد ، برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد یافت. اما ما همچنین داستان های سیاسی را که مربوط به کوید نیستند ، پوشش خواهیم داد ، و اگر مهم تر یا جالب تر به نظر برسند ، یک مزیت خواهند داشت.

در اینجا وبلاگ جهانی ما در مورد ویروس کرونا وجود دارد.

سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را دنبال کنم ، اما خواندن همه چیز غیرممکن است. اگر س directال مستقیمی دارید ، “Andrew” را در جایی از آن وارد کنید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به س questionsالاتی پاسخ دهم ، و اگر مورد علاقه مشترک باشد ، س questionال و جواب را بالاتر از خط (ATL) ارسال می کنم ، اگرچه نمی توانم قول دهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید به سرعت توجه من را جلب کنید ، بهتر است از Twitter استفاده کنید. من ادامه میدهم AndrewSparrow.