CDC ماسکهای “جهانی” را در داخل خانه توصیه می کند ، زیرا مرگ Covid در ایالات متحده دوباره رکوردها را می شکند ویروس کرونا

[ad_1]

مرکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) دستورالعمل های جدیدی را برای مبارزه با ویروس کرونا صادر کرده است ، از جمله درخواست “استفاده از ماسک صورت جهانی” پس از تنظیم مجدد رکورد بیشترین تعداد مرگ ویروس کرونا در روز در ایالات متحده.

براساس دانشگاه جان هاپکینز ، روز پنجشنبه 2 هزار و 879 نفر بر اثر ویروس کرونا مردند ، در حالی که 217 هزار و 664 مورد گزارش شده است که همچنین یک رکورد است. همانطور که دکتر آنتونی فاوشی ، رئیس بیماریهای عفونی هشدار داد ، تعداد افراد بستری شده در Covid برای دومین روز متوالی از 100000 نفر فراتر رفت ، “ژانویه وحشتناک خواهد بود.”

روز جمعه ، CDC در یک گزارش هفتگی توصیه های تازه بهداشتی را صادر کرد. وی توصیه کرد آژانس های ایالتی یا محلی “سیاست ها یا رهنمودهایی را که نیاز به استفاده جهانی از ماسک های صورت در داخل خانه (غیر خانگی)” دارند ، صادر کنند – توصیه های وزین تر از آنچه قبلاً صادر شده بود.

CDC همچنین توصیه می کند از “فضاهای داخلی ناچیز” خودداری کنید و سفر را به تعویق بیندازید.

بسیاری از ایالت ها هشدار داده اند که تخت های مراقبت های ویژه آنها تمام شده است و در حال حاضر 100،667 نفر در بیمارستان با Covid بستری هستند.

کالیفرنیا قصد دارد اقامت گسترده ای در خانه را انجام دهد و تلاش ناامیدانه ای برای کنترل کنترل عفونت داشته باشد. در همین حال جو بایدن گفت که از همه آمریکایی ها می خواهد که برای 100 روز نخست کار خود ماسک بزنند و بعد از ظهر پنجشنبه در یک اظهار نظر مطبوعاتی درباره “زمستان بسیار تاریک” هشدار داد.

به گفته بایدن ، آمریکایی ها “بدون هیچ تقصیری به خودی خود دچار مشکل می شوند. آنچه را که آنها نیاز دارند ، باید درک کنیم ، ما در بحران هستیم. ما به کنگره نیاز داریم تا فعلاً اقدام و عمل کند.”

بایدن همچنین درباره واکسن ها و برنامه های توزیع آنها صحبت کرد و به دولت ترامپ گفت: “آنها ما را به برنامه ریزی خود ، چگونگی برنامه ریزی برای توزیع واکسن واقعی در ایالات نشان دادند ، اما هیچ برنامه مفصلی وجود ندارد – که ما” من هنوز دیدم – چگونه واکسن دریافت می کنید از یک ظرف به داخل سرنگ تزریق و به دست کسی “.

بایدن درباره مراسم تحلیف خود در واشنگتن در 20 ژانویه گفت: “بعید است که یک میلیون نفر در بازار به پایین بنای یادبود بیایند.”

در عوض ، وی رویدادی را با عناصر مجازی مشابه کنگره حزب دموکرات در ماه آگوست پیش بینی کرد.

بایدن گفت: “اولین و مهمترین چیز این است که آمریکا را ایمن نگه داریم ، اما جشن بگیریم و ببینیم که آنها چگونه یکدیگر را جشن می گیرند.”

دونالد ترامپ روز پنجشنبه در مورد بحران سکوت کرد زیرا شمار کشته شدگان در ایالات متحده به 276،366 نفر رسید. روز شنبه ، رئیس جمهور قرار است در جورجیا راهپیمایی برگزار کند ، جایی که بیشترین موارد آلودگی به ویروس کرونا از ماه اوت ثبت شده است. دو سناتور جمهوری خواه در ژانویه با دور دوم انتخابات در این ایالت روبرو شدند که این امر برای کنترل اتاق مهم است.

فاوسی در مصاحبه ای با نیوزویک هشدار داد که هنوز بدترین وضعیت در انتظار نیست.

فوچی گفت: “من فکر می کنم ژانویه وحشتناک خواهد بود زیرا در کریسمس از شما قدردانی خواهد کرد.” “بنابراین ممکن است ژانویه بدترین ماه باشد.”

فاوسی ، که پیشنهاد بایدن را برای تبدیل شدن به مشاور اصلی پزشکی پذیرفت ، گفت که انتظار دارد این داده ها بیشتر در موارد و مرگ و میر در اواسط دسامبر نشان دهند ، که بیشتر به دلیل شکرگذاری است.

فاوسی گفت: “اگر ما با شما همراه شویم و سپس به خانه برویم و شام های خانوادگی بخوریم ، در طی دو یا سه هفته شاهد عفونت خواهید بود و در طی یک هفته بستری های بیشتر در بیمارستان و در طی دو هفته مرگ و میر بیشتری خواهید دید.”

با وجود هشدارها ، میلیون ها نفر از آنها به شکرگذاری سفر کردند. چهارشنبه ، در آستانه تعطیلات ، از اواسط ماه مارس شلوغ ترین روز ترافیک هوایی بود که نزدیک به 1.1 میلیون نفر امنیت فرودگاه را آزاد کردند.

روز جمعه ، آسوشیتدپرس گزارش داد که اگرچه ترافیک وسایل نقلیه در اوایل نوامبر 20 درصد کمتر از سال گذشته بود ، اما در حوالی تعطیلات افزایش یافته است. در روز شکرگذاری ، فقط 5 درصد کمتر از سال 2019 سفر با ماشین بود.

استفان هان ، کمیسر سازمان غذا و دارو ، گفت واکسیناسیون 20 میلیون آمریکایی قبل از سال جدید واقع بینانه است. با توجه به معرفی واکسن تولید شده توسط Pfizer و BioNTech ، FDA قرار است جلسه عمومی خود را برگزار کند. انگلیس این هفته آن را تصویب کرد.

خان پس از جلسه 10 دسامبر به رویترز گفت: “ما انتظار داریم که به سرعت حرکت کنیم.” برخی از مقامات تصمیم را ظرف چند روز پیش بینی می کنند.

کالیفرنیا به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از ایالات متضرر در این کشور است و فرماندار آن گاوین نیوز تعداد محدودیت های جدید را در روز پنجشنبه اعلام کرد.

دستورات سختگیرانه تر برای اقامت در منازل در مناطقی از ایالت اجرا می شود که انتظار نمی رود بخش مراقبت های ویژه به 15 درصد کاهش یابد – با اکثریت قریب به اتفاق ایالت ها باید این معیار را در چند روز آینده برآورده کنند.

نیوزوم گفت: “نتیجه نهایی این است که اگر اکنون اقدام نکنیم ، سیستم بیمارستان ما بیش از حد بار خواهد شد.” “اگر اکنون اقدام نکنیم ، میزان مرگ و میر افزایش می یابد.”

پنج شهرستان از خلیج فارس روز یکشنبه تصویب احتیاطی روش اقامت در منزل را در منطقه انجام می دهند که حدود 6 میلیون نفر از ساکنان کالیفرنیا را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

این سفارش ، بزرگترین سفارش از ابتدای شیوع همه گیر ، شامل محدودیت در مکان های تجاری و ملاقات ها – بدون سالن ، سالن ورزشی ، عبادت در محیط داخلی ، زمین بازی نیست. فقط تحویل غذا یا تحویل در رستوران ها مجاز است. خرده فروشی که در حال حاضر به 20٪ ظرفیت مشتری محدود شده است ، ممکن است باز بماند ، اما همه سفرهای اختیاری محدود هستند.

در میان خبرهایی مبنی بر اینکه در ماه نوامبر ، جنبش در بازار کار ایالات متحده فروپاشیده است ، تعداد بسیار بالایی از موارد رخ داده است. ایالات متحده فقط 245،000 شغل جدید اضافه کرده است ، کمتر از 638،000 در اکتبر ، 672،000 در سپتامبر و 1.4 میلیون در آگوست. نرخ بیکاری به 6.7٪ کاهش یافت.

گزارش اضافی توسط دومینیک روشه

[ad_2]