ATP برنامه مسابقات اوپن استرالیا را در سال 2021 اعلام می کند ، از 8 فوریه | اوپن استرالیا

[ad_1]

هیئت حاکم بر تنیس مردان اعلام کرده است که مسابقات آزاد استرالیا در 8 فوریه ، سه هفته دیرتر از زمان برنامه ریزی شده ، آغاز می شود. تنیس استرالیا و دولت های ویکتوریا و استرالیا هنوز تأیید نشده اند ، اما روز پنجشنبه ATP از تقویم اصلاح شده برای سال 2021 با جلوی گرند اسلم در پارک ملبورن و مرکز همه گیری اجباری رونمایی کرد.

ATP گفت که انتخابی مردان برای اولین بار در این فصل از 10 تا 13 ژانویه به دوحه قطر منتقل می شود. به دنبال آن حدود دو هفته و نیم اختصاص داده شده برای سفر به ملبورن و یک قرنطینه 14 روزه برای بازیکنان و مربیان آنها یا سایر کادرهای پشتیبانی خواهد بود.

ملبورن میزبان جام ATP 12 تیمی خواهد بود ، به آدلاید اینترنشنال و یک تورنمنت اضافی مردان منتقل می شود تا به بازیکنان این فرصت را بدهد تا برای مسابقات اوپن آماده شوند.

ATP گفته است که این فصل با یک تورنمنت آغاز می شود که از هفته اول ژانویه در Delray Beach ، فلوریدا آغاز می شود. این رویداد در فوریه سال جاری ، کمی قبل از ایجاد بیماری همه گیر ویروس کرونا به چالش کشیده شد. همچنین در اوایل ژانویه ، مسابقات در آنتالیا ، ترکیه برگزار می شود.

براساس ATP ، بیش از 2021 برنامه تقویم برای هفته های آینده به طور جداگانه اعلام می شود. مسابقات دیگری که سال آینده برگزار نخواهد شد شامل مسابقات نیویورک اوپن و رویداد در اوکلند ، نیوزیلند است.

ATP در جستجوی تاریخ های جدیدی برای مسابقات آزاد ریو است که قرار بود از 17 فوریه آغاز شود ، اما اکنون با قرعه کشی اصلی مسابقات استرالیا آزاد که دو هفته دیگر برگزار می شود در تضاد است.

مانند سایر ورزش ها ، امسال نیز تنیس به دلیل شیوع Covid-19 مختل شد ، از جمله چندین ماه بدون مسابقه ، به تعویق انداختن شروع مسابقات آزاد فرانسه از ماه مه به سپتامبر و لغو ویمبلدون برای اولین بار از جنگ جهانی دوم.

پس از ماه ها گفتگوی ظریف با مقامات بهداشتی ، تنیس استرالیا گفت امیدوار است که تاریخ شروع مسابقه آزاد بعد از پنجشنبه رسمیت یابد.

[ad_2]