Arcadia در آستان ماه رکوردی برای بازارهای سهام – تجارت زنده کسب و کار

[ad_1]

شب گذشته شعبه Topshop در لیدز ، غرب یورکشایر

شعبه Topshop در لیدز ، یورکشایر غربی ، شب گذشته عکس: کریستوفر تاموند / گاردین

صبح بخیر ، و به پوشش مستمر اقتصاد جهانی ، بازارهای مالی ، منطقه یورو و تجارت خوش آمدید.
Arcadia در آستانه تبدیل شدن به بزرگترین قربانی شرکت بحران Covid-19 انگلیس است. انتظار می رود امروز تیم خرده فروشی سر فیلیپ گرین به دلیل عدم توافق در مورد معامله نجات برای زنده ماندن شرکت ، به اداره ارسال شود.

این اقدام باعث به خطر افتادن 13000 کارمند در 500 فروشگاه Arcadia ، Topshop ، Burton و Dorothy Perkins می شود و احتمالاً به پایان کار Green به عنوان یک مغازه خرده فروشی منجر خواهد شد.

Covid-19 ضربه جدی به Arcadia بود. این فرصت برای استفاده از قابلیت های تحویل آنلاین وجود ندارد ، در حال حاضر با رقبای سریعتر و چابک تری مانند Asos و Boohoo.com دست و پنجه نرم کرده است.

بیماری همه گیر که امسال فروشگاه های خود را مجبور به تعطیلی دو بار کرد ، وضعیت را بدتر کرده است.

همانطور که یکی از خودی های بی بی سی گفت:


بدیهی است که یک روز ناراحت کننده بود که ما سعی کردیم او را نجات دهیم یک سال پیش که 200 میلیون پوند در تجارت و صندوق بازنشستگی سرمایه گذاری شد ، اما اکنون کار کردن غیرممکن است.

“شما نمی دانید چه زمانی قصد کار دارید ، نمی دانید کدام سهام را بخرید.”

کارمندان فعلی و سابق Arcadia نیز با عدم اطمینان روبرو هستند – صندوق بازنشستگی آن تا 350 میلیون پوند سیاهچاله دارد. صورت حساب ها را به گردن تأمین کنندگان بیفزایید ، و سقوط Arcadia می تواند به خرده فروشی گسترده انگلستان آسیب جدی برساند.

بازارها در حال تکمیل یک ماه رکورد هستند

دردسر Arcadia اوج یک ماه نوامبر چشمگیر است. اخبار بد بسیاری در این ماه منتشر شده است: تعداد مرگ و میرهای Covid-19 به 1.5 میلیون نفر رسیده است و شیوع آن در آمریکا به شدت افزایش یافته است.

در اروپا ، سری دوم محاصره تهدید می کند که منطقه یورو و انگلیس را به یک رکود مضاعف سوق دهد.

اما نوامبر اخبار به روز را نیز به ارمغان آورد – نتایج آزمایش واکسن را تشویق می کند و احتمال دارد که رئیس جمهور منتخب بایدن ضمن تبلیغ بسته محرک جدید ، سعی در مبارزه با بیماری همه گیر داشته باشد.

به همین دلایل ، ماه بسیار حیرت انگیزی برای قیمت سهام موفق بوده است.

شاخص سهام MSCI در سراسر کشور در این ماه با بیش از 13٪ افزایش ، در همه زمان ها به بالاترین سطح رسیده و به بهترین ماه از آغاز فعالیت خود در سال 1990 رسیده است.

آنالیز ACEMAXX
(acemaxx)

(سهام جهانی) شاخص MSCI در همه کشورها در مسیر بزرگترین افزایش ماهانه از اوایل دهه 1990 است ، نمودار BloombergTV https://t.co/hUImQCXNSm pic.twitter.com/t3q0FnVXDL


27 نوامبر 2020

بریتانیای کبیر FTSE 100 همچنین یک ماه ستاره ای را سپری کرد و در بیشتر سال نتایج ضعیفی داشت. در یک روز ، در ماه نوامبر بیش از 14 درصد افزایش یافت ، نزدیک به ماه رکورد – ژانویه 1989 ، که جهش 14.4 درصدی داشت.

کریس وستون از پپرستون می گوید نوامبر “یک ماه هیجان انگیز برای سهام و ماه بدی برای دلار و طلا بود.”

چرا؟ زیرا سرمایه گذاران با معرفی واکسن ها انتظار بازگشت به حالت عادی در سال 2021 را دارند و – مهمتر از همه – بانک های مرکزی همچنان به پشتیبانی بی سابقه خود (از طریق نرخ بهره کم سابقه ، تخفیف کمی و وام های ارزان) ادامه می دهند.

انتظار می رود بازارهای اروپا از صبح امروز روند نزولی خود را آغاز کنند.

IGSquawk
(IGSquawk)

تماس های مقدماتی اروپا:# FTSE 6330 -0.60٪#DAX 13251 -0.64٪# CAC 5567 -0.56#AEX 608 -0.62#MIB 22230 -0.55٪#IBEX 8144 -0.57٪#OMX 1921 -0.84٪# STOXX 3502 -0.73# تماس تلفنی


30 نوامبر 2020

دستور جلسه

  • 9:30 صبح به وقت گرینویچ: داده های تطبیق رهن انگلیس برای ماه اکتبر
  • 13:00 به وقت گرینویچ: آمار تورم در ماه نوامبر در آلمان
  • 14:30 به وقت گرینویچ: سیاست بانک انگلیس سیلوانو تنیرا در یک رویداد صندوق حل و فصل صحبت می کند
  • 15:00 به وقت گرینویچ: ایالات متحده انتظار می رود ارقام فروش مسکن در ماه اکتبر[ad_2]