10 بهترین آهنگ کریسمس (نه ماریا کری) موسیقی

[ad_1]

جبا طفره رفتن از تعداد درختان و چراغ های در حال آتش سوزی ، انگلیس بدترین سال را به پایان می رساند و کریسمس 2020 را به یک جشن شش هفته ای از آزمایش های موفق واکسن تبدیل کرده است. بدون شک میزان فروش و پخش آهنگ های تعطیلات در مقایسه با هفته مشابه سال گذشته 50٪ افزایش یافته است. ماریا کری پیشتاز است و احتمالاً امروز وارد 40 تیم برتر می شود. اما برای جلوگیری از یک بیماری عمیق در همه چیزهایی که برای کریسمس می خواهم قبل از اینکه تقویم Advent را باز کنید ، به این فکر کنید که این آهنگ های کمتر شناخته شده را به لیست پخش خود اضافه کنید.

Luther Vandros – Jamle Mistetoe (همه کسی را می بوسند)

به آهنگ گوش دهید

Vandros به شدت گرما و صداقت کریسمس را تابش می کند – این یک همراهی مناسب برای یک سبک چهار طبقه با حرارت کامل است. در آلبوم 1995 او “کریسمس است” یک ایده عالی “Make your a Merry Christmas” وجود دارد – او با جودی گارلند و فرانک سیناترا برای عنوان آخرین نسخه و همچنین نسخه های اصلی عالی مانند تصنیف پیانو با قلب کریسمس و Jam Jamletoe Jam می جنگد. یک عدد تیز با فانک: “خوشحالم که پاهای بزرگی داری / چون وقتی عاشق می شویم بسیار خوب هستند.”

بریتنی اسپیرز تنها آرزوی من است (امسال)

به آهنگ گوش دهید

در مورد حجم کلاسیک دوران glam rock پیش از این ، دشوار است که با یک آهنگ جدید کریسمس شکوفا شوید ، اما تلاش های Spears سرسختانه به کانون راه یافته است. در آن او از سانتا دوست پسر می خواهد. که مطمئناً یک تغییر جزئی وترکننده در آواز او را ترغیب می کند سنگ را روی دودکش پراکنده کند.

کلی کلارکسون زیر یک درخت است

به آهنگ گوش دهید

X Factor عرفی سازی وحشیانه را در نمودارهای کریسمس تقویت کرد ، قدرت تقریباً تزلزل ناپذیر در کریسمس 1 پوند بین سال های 2005 و 2015 اجازه نمی داد آهنگ های شگفت انگیز تعطیلات مانند این توجه مورد توجه خود را جلب کنند. خوشبختانه ، آهنگ Clarkson’s 2013 در حال تبدیل شدن به چند ساله است. او مانند یک کودک پنج ساله ، ساعت 5 صبح صبح کریسمس بر روی تخت والدینش بر می خیزد – اگر سعی کنید با او زنگ بزنید ، به یک پروتئین لرزش نیاز دارید تا به بهبود عضلات سه سر شما کمک کند.

جان فهی خیالی از مقدسین خدا ، خدا است

به آهنگ گوش دهید

اگر شما فردی هستید که از کریسمس لذت می برید ، اما نه 2000 کالری – تا ساعت 11 صبح – پس از آن – یک سیاست مهاجرت زیرکانه با یک نامادری ، این مراقبه 10 دقیقه ای گیتار انفرادی لوکس ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد: کاملاً زیبا مانند ردپای رابین صبح زمستان

Kanye West – Christmas in Harlem (با حضور Thean Taylor و Saihi Prince)

به آهنگ گوش دهید

بزرگترین قسمت رپ کریسمس می بیند که غرب در تعطیلات در حال استراحت است ، در آخرین لحظه خرید می کند و تبدیل به یک سانتا زیبا و زیبا می شود که با یک دختر تخم مرغ به هم می زند. گروه کر متعالی تیلور هرگز قلبش را به لرزه در نمی آورد.

لروی کار – کریسمس در زندان – آیا درد نیست؟

به آهنگ گوش دهید

اگر به قوانین جلوگیری از کریسمس بوریس جانسون با تبدیل خانه یکی از بستگان خود به مرکز اهدای خون فکر می کنید ، حداقل می توانید از اینکه قهرمان این آهنگ Carr نیستید تشکر کنید. در یک ضبط بلوز ، در سال 1929 ، او را می بیند که به طرف بوقلمون و درخت کریسمس در سلول می رود و پول را به عنوان هدیه تحویل می دهد ، اما خوش آهنگی ناله او حتی نشان می دهد که او با درخشش کریسمس می درخشد.

Jesus – Christmas (Mass of Life)

به آهنگ گوش دهید

کریسمس ، یک نمایش نابودی توسط جاستین برودریک در سال 2010 تحت عنوان او از عیسی ، در این نسخه زنده 2018 برای رژه در کلیسای پاریس متعالی می شود: نوعی آواز که در آن 12 دقیقه به زیبایی آواز می زند و گیتارها را خرد می کند.

خوانندگان پنبه مقدس در کوهستان – مسیح در صبح کریسمس متولد شد

به آهنگ گوش دهید

این کراس اوور جاز-انجیلی که در سال 1929 به کارگردانی کمدی وودویل ، فرانکی “Half a Pint” توسط جکسون ضبط شده است ، به نظر می رسد به نظر می رسد که در انتهای صفحه شماره گیری AM ضبط شده است ، اما ملودی شگفت آور جذاب آن از طریق خراش ها و خراش ها می سوزد.

کورتنی بارنت – بوکس بلوز (بازبینی شده)

به آهنگ گوش دهید

نوای دیوانه وار ، خالی از نشاط کریسمس اما هنوز کمی بهار دارد. ستاره مستقل استرالیایی روابط وحشتناکی ناهمواری را می خواند که در آن یک نفر بیش از حد به آن اهمیت می دهد و دیگری به هیچ وجه اهمیتی نمی دهد: “مانند یک درخت کریسمس در روز بوکس که دور ریخته می شود / چرا دیگر احساس نمی کنید؟” اگر به هر کجا بروید ، منافذ حبابی وجود دارد که در طی فاصله اجتماعی از بین می روند ، این یکی قرار دادن هدفون و لگد زدن برگهای مرده است.

کم – چند قلب (برای کریسمس)

به آهنگ گوش دهید

ستایش برای ساختن بهترین آهنگ کریسمس در 20 سال گذشته؛ ایجاد بزرگترین دوم فقط یک نمایش است. شاهکار گروه “Duluth” ، مینه سوتا ، “مانند کریسمس” به درستی شناخته شده است و با یک فصل سرگرم کننده توسعه یافته است. عاقبت این سال 2016 کاملاً متفاوت است: تصنیف بدون کوبه ای با آواز میمی پارکر ، گویی دستی آرامش دهنده شماست: “بعضی از قلب ها در کریسمس می شکند”. ملودی او مانند دشتی پوشیده از برف خالص ، براق و باز است و هر بار که می شنوم اشک در چشمانم جاری می شود. کریسمس می تواند دشوار باشد ، و امسال اخیراً و مخصوصاً برای بسیاری از آنها خواهد بود. بیایید به صحبت های پارکر گوش دهیم.

آهنگ های مورد علاقه کریسمس مورد علاقه شما کدامند؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

[ad_2]