چگونه عشق بازیگران به داستان های مبدأ متوسط ​​می تواند مسائل کلاس هنرهای بحرانی کلاس را بدتر کند

«В.او قبلاً در یك دانشگاه كوچك و قدیمی فرسوده با كوچه های بزرگ پشت بام زندگی می كرد. »یك یورك شایر كه سیگار می كشید می گوید: “تو خوش شانسی.” ما قبلاً در یک اتاق زندگی می کردیم … 26 نفر از ما. “” اتاق … ما قبلاً در راهرو زندگی می کردیم! “” ما خواب راهرو را می دیدیم … “و غیره

طرح The Four Yorkshires ، که بخشی از نمایش زنده Monty Python شد ، بیان مشهوری است در مورد آنچه که اغلب به عنوان یک ویژگی بسیار بریتانیایی دیده می شود: یک نیاز مبرم به یک تاریخ متواضع مبدا.

مطالعه منتشر شده در این هفته در مجله جامعه شناسی نشان می دهد که بازیگران طبقه متوسط ​​بیشتر از دیگران به اشتباه خود را به عنوان طبقه کارگر معرفی می کنند.

این نتیجه گیری است که بازیگرانی که گاردین در این هفته با آنها صحبت کرده اذعان کرده اند. این نیز مهم است زیرا می تواند آنچه را که مدتهاست به عنوان یکی از بزرگترین چالشهای این حرفه شناخته می شود ، محو کند: کلاس.

این مطالعه به پل والنتینو بازیگر مشهور بود ، وی او را به بدتر شدن برنامه های تلویزیونی واقعیت خود مانند “فاکتور X” متهم کرد. وی گفت: “برای اثبات وجود خود در هنر ، باید مقداری مبارزه شود.” “افرادی که زیاد جنگ نکرده اند در تلاشند تا مبارزات خود را پیدا کنند.”

“این اتهام کل جامعه است که برای موفقیت ، باید دوره بدی را پشت سر بگذارید. اگر آن را در بشقاب خود داشته باشید ، مورد قضاوت قرار خواهید گرفت. “

ولنتاین 33 ساله ، که آخرین کار او تولید تورهای Wutering Heights بود ، گفت که او فقط وقتی که به مدرسه تئاتر رفت و با بسیاری از دانش آموزان برخلاف او که پدر و مادرش می توانستند هزینه ها را بپردازند ، با کلاس و پول آشنا شد. خرج زندگی. “درست است ، از بین همه افرادی که در سال من موفق بودند ، از نظر اقتصادی امن بودند. “

جیمز گراهام ، نمایشنامه نویس گفت که درست است که مردم در داستان های فروتنانه مبدا مبالغه می کنند. وی گفت: “اما واقعیت این است که افرادی که از لحاظ اقتصادی-اجتماعی پایین تر هستند ، به طور شرم آوری در هنر کم حضور دارند و گرچه آزار دهنده است که این مشکل واقعی توسط مدعیان قابل تصرف است ، اما من نگرانم که لحن این گفتگوها جدی بودن آن را تضعیف کند.

“این تماس ممکن است کاملاً از خود راضی باشد و توسط کلیشه ها از هم گسیخته شود.”

گراهام ، نویسنده نمایشنامه ها و نمایش های تلویزیونی ، از جمله “مسابقه” و “Brexit: جنگ غیر مدنی” از طبقه کارگر است و از همتایانی که به او نگاه می کنند و فکر می کنند “بله ، اما واقعاً؟” لبخندهای مودبانه می خورد.

گفت چه کسی اهمیت می دهد. “تنها چیزی که مهم است این است که شما فقط احساس می کنید بسیاری از افراد در صنعت ما ، که به درستی پرچمی برای سایر مناطق غیرقابل بخشش کم نمایندگی به اهتزاز در می آورند ، منطقه را به شدت خنده دار می دانند. و به عنوان یکی از بزرگترین موانع دسترسی که با ملیت ، جنسیت ، معلولیت تلاقی می کند ، این دیوانگی است. “

جکی کلونی ، که نقش های اخیر وی شامل چتر دریایی در مدرسه خانه بود ، گفت که این مسئله را تأیید کرده است.

وی گفت: “من گاهی اوقات در مورد نحوه تصور خودم کمی صادق هستم.” “من از یک خانواده طبقه کارگر ایرلندی هستم که در یک مجلس شورا بزرگ شده ام ، به یک مدرسه جامع رفتم و همه اینها. اما بعد به دانشگاه رفتم ، حالا خانه خودم در لندن دارم … طبقه متوسط ​​بودن یعنی چه؟ آیا می دانید چگونه می توان بخش Whino را در بخش کینوا دور زد یا عمیق تر است؟ “

وی گفت جامعه هنوز داستان “من از هیچ چیز نیامدم” را دوست دارد اما وقتی افراد زیادی ادعا می کنند “خطرناک” است.

“می توان امتیاز را پنهان کرد و انکار کرد ، و وقتی این کار را می کنیم ، افرادی را که واقعاً از هیچ جا بیرون آمده اند ، پیچیده می کنیم زیرا آنها فقط احساس گه می کنند …” چطور من نتوانستم به آنجا برسم؟ “

کریگ پارکینسون ، بازیگر و پادکستر که در حین انجام وظیفه نقش پنبه پوسیده را بازی می کرد ، گفت که وی تحقیق را جذاب و گیج کننده دانست که چرا بازیگران بیشتر مستعد شناسایی نامناسب هستند.

“حدس می زنم مردم این را به عنوان احترام می دانند ، گرچه من افراد زیادی را نمی شناسم که با افتخار فریاد بزنند ،” من یک طبقه کارگر هستم “. شما همانید که هستید.

“من فکر می کنم اکثر بازیگران اهمیتی نمی دهند [about class] … این دروازه بان ها و قدرت ها هستند. این کار آنها را آسان تر می کند – شما را در یک جعبه قرار دهید. “

دنی لی ، که فصل “قهرمانان طبقه کارگر” را در BFI در سال 2018 برگزار کرد ، گفت که در هر قطعه هنری یک بحران طبقاتی وجود دارد.

وی گفت: وجود تعداد زیادی از بازیگران طبقه متوسط ​​كه خود را طبقه كارگر می دانند مشكلی است زیرا مردم می توانند نتیجه بگیرند كه مشكلی طبقاتی وجود ندارد.

لی گفت که بحثهای بازیگری و طبقاتی اغلب به عنوان راهی برای چوب زدن به “بازیگران شیک” ایجاد می شود. “این خیلی دور از آنچه باید بحث شود وجود دارد. گفتگوی بسیار عمیق و مهم تری نسبت به پرتاب نان به سمت ادی ردمن وجود دارد.

“این اطمینان حاصل می کند که 93٪ از افرادی که به مدارس دولتی می روند راهی واقعی برای ثبت نام و سپس ماندن در هنر دارند.”