فیل فودن و “منچسترسیتی” رویاهای “چلتنهام” را برای بر هم زدن جام حذفی متوقف کردند

درست زمانی که چلتنهام از لیگ 2 یکی از بزرگترین شوک های تاریخ جام حذفی را از بین برد ، دو گل در سه دقیقه یک ضربه هیجان انگیز را رقم زد و باعث شد منچسترسیتی به دور پنجم راه یابد. شهر پس از تازگی یک پرتاب طولانی به عرق ریختن کمک کرد تا چلتنهام از طریق آلفی می غافلگیر شود ، اما گلهای دیرهنگام فیل فودن و گابریل عیسی امیدهای چلتنهام برای ثبت مادر همه هیجان را خنثی کرد قبل از اینکه فران تورس اجازه دهد شهر به راحتی نفس بکشد. سوت آخر

کهکشان سوپراستار منچستر سیتی ، همانطور که مدیر چلتنهم در اواسط هفته پس از شکست استون ویلا در اتحاد توصیف کرد ، هنگام غروب خورشید در کلیو هیل ، یک زمینه زیبا در مرز کوتسولدز ، مترادف با هیپدروم در اینجا چلتنهام: بوکیمکرها می توانستند این موقعیت را از بین ببرند ، اما تیم لیگ 2 اطمینان حاصل کرد که سیتی حرکت روان ندارد و گل نامناسب بن توزر توسط بنیامین مندی ، یکی از 10 تغییر در سمت پپ گواردیولا ، تکذیب شد. اگر به دنبال ناراحتی باشند ، لطف آنها و حمله قهرمانانه توزر از خط برای انکار کردن گلوله ای به مندی پس از نیمه صاف شدن صلیب ، فال خوب به نظر می رسید. لبخند کنایه آمیز مندی همه چیز را می گفت.

پانزده دقیقه قبل از شروع ، گوینده یادآوری مودبانه ای ایجاد کرد که در صورت تساوی نتایج بعد از 90 دقیقه ، وقت اضافی کشیده می شود. در آن زمان خوش بینانه به نظر می رسید ، اما گاهی اوقات شهر رنج می برد. داف در حالی که آلفی می با مشت به دروازه برخورد کرد ، رعد و برق رعد و برق کرد ، و زاک استفان را مجبور کرد که حق را نجات دهد و سیتی در ست ها ناراحت شود. گواردیولا به خوبی از سلاح نه چندان مخفی چلتنهام – پرتاب وحشتناک توزرا – آگاه بود و کاپیتان در نیمه استراحت نیمه اول برای بررسی خط حمله سیتی سقوط کرد.

خواندن مطالب جدید
جنگل زدایی در آمازون تحت بالونسارو به بالاترین سطح 12 ساله رسیده است. | جنگل های بارانی آمازون

برای تیم شهر که با برنامه ریزی برای انجام سریع کار از Gloucestershire وارد و عزیمت کردند ، آتش بازی نیمه اول پشت پیشخوان کالین فارمر که باعث شد داور استوارت آتول بازی را متوقف کند فقط 5 دقیقه استراحت آنها را به تعویق انداخت.

سه لیگ این تیم ها را جدا می کند ، اما گواردیولا و داف در واقع با ارزهای کاملاً متفاوتی معامله می کنند – ارزش ترکیب اصلی سیتی بیش از 260 میلیون پوند و چلتنهام است – در هشت انتقال رایگان ، دو وام گیرنده و یک مهاجم در ماه مه که ارزش متوسطی دارند 10 هزار پوند

شاید بارزترین نمونه خلیج فارس این باشد که مربی دروازه بان های چلتنهم استیو بوک ، برادرزاده تونی کاپیتان و سرمربی سابق سیتی ، باید تابستان گذشته فقط 500 پوند در هفته بازی کند تا به عنوان دروازه بان ذخیره ثبت نام کند.

این دروازه بان ، جاش گریفیتس ، که به صورت قرضی از وست بروم به خدمت گرفته شد ، روز سه شنبه خشمگین شد وقتی که توسط تعداد مخالف مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، اما برای جلوگیری از فیل فودن ، تنها بازیکنی که جایگاه خود را از اواسط هفته حفظ کرد و دوباره فران تورس از افتتاح حساب در نیمه اول مهیج.

گواردیولا به شوخی گفت که چلتنهام آبجی را در بار که دو برابر اتاق رختکن بود ترک نمی کند ، اما بازیکنان او ناراحت به نظر می رسیدند و وقتی آنها فشار می آوردند ، گابریل عیسی به دلیل از دست دادن موقعیت طلایی مقصر بود. فودن مهاجم را از درون دروازه هل داد و چارلی راگلان ، مدافع چلتنهام را گرفت اما شوت عیسی دروازه را بوسید.

خواندن مطالب جدید
استرالیا در زیر گرمای شدید فوران می کند زیرا نیروهای آتش نشانی در حالت آماده باش هستند آب و هوا در استرالیا

چند دقیقه بعد گواردیولا منزجر شد. توزر قبل از اینکه یک پرتاب طولانی دیگر به درون جعبه بکشد ، نفس عمیقی کشید و دستانش را مالش داد و وقتی سیتی کمرنگ شد ، مای برای تعقیب تیمی که بیش از 450 دقیقه تسلیم نشد ، مندی را تعقیب کرد. او در حالی که کادر مربیگری چلتنهام تمام تلاش خود را برای پنهان کردن یا حداقل تحسین آنها به کار گرفت ، روی زانوها سوار شد و روی زانوهاش کشید.

پل گادفری ، دبیر باشگاه ، به دلیل برانکارد نیمه وقت هوا را زد. در همان خط ، گواردیولا با دستیارش رودولفو بورل صحبت عمیقی کرد و یک طرح اصلی برای جلوگیری از تحقیر تهیه کرد. ایلکا گونداگان و روبن دیاز شامل 62 میلیون پوند در تابستان گذشته هستند.

سپس جوآو كانچلو آمد و صلیب او راه را برای پرداخت دیه به شهر هموار كرد. فودن به مدت نه دقیقه گوش داد و سپس فرناندینیو عیسی را انتخاب كرد كه قدرت را برای ثبت پیروزی روشن كرد. چلتنهام با استدلال بر اینكه عیسی آفساید است ، به شدت به قاضی حمله كرد ، اما نوبت نهایی نباید باشد.

Fiver: نامه فوتبال روزانه مشترک شوید و دریافت کنید