طبقه متوسط ​​انگلیس در حال زوال است ، و جوانانش آواره شده اند انتشار کلاس

[ad_1]

تسقوط بزرگ طبقه متوسط ​​انگلیس به همان اندازه شدید است که در مورد آن کمی بحث شده است. به نظر می رسد یک سال پیش ، ضررهای کارگران در دیوار به اصطلاح سرخ سقوط تاریخی در روابط با کسانی که به عنوان “پایگاه سنتی طبقه کارگر” توصیف می شوند را نشان می دهد. در خود مبارزات انتخاباتی ، سر جان کورتیس روانشناس اظهار داشت که حزب کارگر “دیگر یک حزب طبقه کارگر نیست. [It’s] مهمانی جوانان ».

نباید تجربه او از نظرسنجی را دست کم گرفت ، توجه داشت که در نظر گرفتن “طبقه کارگر” و “جوان” به عنوان دسته های جداگانه جای تعجب دارد. با تجزیه و تحلیل دقیق تر تجزیه طبقه متوسط ​​در میان جوانان را توصیف کنید: “پرولتری شدن” نسل ، با استفاده از یک عبارت خاص جذاب.

این واقعیت که رهبری کارگران زیر 25 سال دو برابر بزرگتر از زمانی بود که تونی بلر پیروزی خود را در سال 1997 بدست آورد ، به سادگی بازتاب سیاسی این روند اساسی جامعه است. به هر حال ، این یک پدیده کاملاً جدید است: مارگارت تاچر در سال 1983 اکثریت قریب به اتفاق جوانان را به دست آورد. آنچه تغییر کرده این است که فرزندان والدین ثروتمند و شاغل دیگر نمی توانند انتظار داشته باشند آنچه را می توان زندگی طبقه متوسط ​​توصیف کرد: مالکیت خانه ، اشتغال ، دستمزد مناسب ، استاندارد طلای بازنشستگی.

گزارشات پیوستن دانش آموختگان طبقه متوسط ​​به صف های رو به رشد در بانک های مواد غذایی به سادگی این بحران را تأکید می کند. این واقعیت که تا ماه اکتبر یک چهارم از سه میلیون متقاضی جدید وام جهانی موفق در مشاغل حرفه ای بودند ، در حالی که نقش مدیران و کارمندان به شدت تحت تأثیر قرار گرفت ، تأکید می کند که همه گیری به سادگی تقویت کننده های موشکی را به رشد ناامنی شغلی اضافه می کند.

مشاغل بزرگ به صراحت در مورد استفاده از فاجعه مالی 2008 برای ایجاد “انعطاف پذیری” صحبت کرده اند – یعنی بنیادهای همیشه در حال انقباض مشاغل ایمن و پردرآمد به نفع مشاغل نامطمئن. آنها به هدف خود رسیده اند: تحقیقات اخیر نشان داده است كه بازار كار بی ثبات به “قاعده جدید” تبدیل شده است ، قبل از آن جوانان – صرف نظر از منشا – استعفا می دهند.

در حالی که مالکیت خانه در انگلیس بین سنین 25 تا 34 سال برای اولین بار در ده سال گذشته کمی رشد کرده است ، اما نسبت به 16 سال قبل بسیار کمتر است. حتی افراد بین 30 تا 40 سال سه بار بیشتر از دو دهه قبل فیلمبرداری می شوند. فرزندان والدین طبقه متوسط ​​و طبقه کارگر به صاحبخانه های خصوصی اجاره می دهند که چهار خانه از 10 خانه شورای ربوده شده را تحویل گرفته اند.

بخش خصوصی اجاره ای نه تنها از نظر امنیتی فاقد امنیت است ، بلکه فساد مالی نیز دارد: اگر آنها در لندن برای متوسط ​​دستمزد پرداخت کنند ، جوانان می توانند انتظار داشته باشند که تقریبا نیمی از سود را قبل از مالیات به صاحبخانه تحویل دهند. بنابراین جای تعجب نیست که تعداد جوانانی که در خانه با پدر و مادر خود زندگی می کنند ، که اغلب از بین رفتن آزادی شخصی ناامیدکننده است ، در یک رکورد قرار دارد. برای نیمی از جوانان وارد تحصیلات عالی ، انتقال به شغلی با درآمد خوب متناسب با مهارت آنها تضمین نشده است – اما آنها را به مقدار زیادی بدهی مجهز می کنیم.

شاید برخی فکر کنند ، هرچند افتضاح است ، اما بچه های طبقه متوسط ​​فقط باید دندان های خود را برای سالها عدم اطمینان بچرخانند تا اینکه والدینشان صحنه را ترک کنند و میراث طلایی خود را به آنها بدهند. اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که اگرچه از هر هفت جوان یک نفر انتظار دارد که قبل از 35 سالگی تولد خود را به ارث برساند ، اما سن معمول ارث در واقع 55 تا 64 سال است – قبل از بازنشستگی. و اگرچه انتظار داشتند حدود 130،000 پوند دریافت کنند اما میانگین آنها فقط 11،000 پوند است.

سقوط “دیوار قرمز” تا حدی پرولتری شدن جوانان را توضیح می دهد. بسیاری از افراد که قادر به یافتن مشاغل امن و پردرآمد در جوامع سابق صنعتی خود نبوده اند ، مجبور شده اند – مانند قرنهائی از طبقه کارگر – که اغلب آرا Labor کارگران را به مکانهای امن در مناطق شهری و والدین و پدربزرگها و مادربزرگهای صاحب خانه رأی می دهند ، نقل مکان کنند. بیشتر به محافظه کاران روی می آورند.

این دوران به یک تقسیم بندی تعیین کننده در سیاست انگلیس تبدیل شده است. اما ریشه این امر به ندرت مورد بحث قرار می گیرد. طبقه متوسط ​​قدیمی در مرحله انحلال است و طبقه کارگر جدیدی ایجاد می شود که اکثر جوانان را فارغ از شرایط خانوادگی در آغوش می کشد. این واقعیت اجتماعی احتمالاً در سالهای آینده آشفتگی سیاسی بیشتری ایجاد خواهد کرد.

• اوون جونز – ستون نویس روزنامه گاردین

[ad_2]