رافائل نادال بهبود یافت تا کارنیو بوستو را شکست دهد و به نیمه جشنواره مستر پاریس برسد | ورزش ها

[ad_1]

جمعه شب ، رافائل نادال برای جمع آوری قدرت برای صعود به نیمه نهایی مسترهای پاریس ، سه پابلو کارنهو بوستو را شکست داد و همزمان دیگو شوارتزمن را به فینال تور جهانی ATP در لندن متصل کرد.

اسپانیایی چند ساعت پس از سقوط آرژانتینی در مرحله یک چهارم نهایی ، کمی بیش از یک ساعت مقابل دانیل مدودف ، شهردار روسیه ، با نتیجه 4: 6 ، 7: 5 ، 6: 1 هموطن خود را شکست داد. روز شنبه ، نادال قرار است الکساندر زورف را شکست دهد و در مرحله نیمه نهایی ، مدودف و میلوس راونیچ حضور داشتند که با شکست دادن هوگو هومبرت ، 6-3 ، 3-6 ، 7-6 (7) تحت تأثیر قرار گرفتند.

استن واورینکا ، بازیکن ارشد 35 ساله که در دو مسابقه قبلی از ست بیرون آمده بود ، بیست 23 ساله را بعد از یک هفته سخت خیلی سرزنده دید. 7 پوند جهان – برای چند روز که از اتهامات سو abuse استفاده که دوست دختر سابق آن را انکار می کند ، منحرف شده بود – آنقدر تمرکز داشت که بتواند در یک ساعت و نیم با نتیجه 6-3 ، 7-6 (1) برنده شود.

شوارتزمن اگرچه در اوایل روز از عملکرد خودش خجالت کشید ، اما با دیدن پیروزی نادال خیالش راحت شد ، زیرا کارنجو بوستا تنها حریف او برای کسب مقام هشتم و نهایی در O بود.2 آرنا 18000مین مکان در 15 نوامبر در نسخه خداحافظی مسابقات پس از 12 سال حضور در پایتخت ، قبل از پنج سال انتقال به تورین ، درهای 8 بازیکن برتر جهان را باز می کند – و تعداد بسیار کمی از آنها.

خواندن مطالب جدید
مقامات محلی یک بار مدارس انگلیسی زبان را اداره می کردند. کوید نشان می دهد که ما به آنها احتیاج داریم مدارس

نواک جوکوویچ که روز جمعه برای ششمین بار در جهان رسماً اعلام شد ، به همراه نادال ، مدودف ، شوارتزمن ، زورف ، آندره روبلوف ، دومنیک کراوات و مدافع چفانوس تسیتسیپاس به لندن بازگشت.

با وجود فروتنی ، نادال از اعتماد به نفس زیادی رنج نمی برد ، اما در یک لحظه جستجو باید فکر کند که آیا در 34 سالگی در یک تورنمنت سخت قهرمان این تورنمنت داخل سالن خواهد شد یا خیر. در هفت تلاش نزدیک ، او اولین دیدار خود را در سال 2007 انجام داد ، وقتی که دیوید نعلبندیان فقط چهار بازی در فینال به او اجازه داد. وی گفت: “من فکر می کنم مسابقات مانند دیروز و امروز کمک می کند.” “نیمه نهایی در اینجا یک نتیجه مثبت برای من است. مدتهاست که در خانه خیلی سخت بازی نمی کنم. “

در سن 29 سالگی ، Carenjo Busto هنوز در تلاش است تا از سطح بالایی برخوردار باشد ، اما وقتی او پس لرزه تماشایی نادال را پشت سر گذاشت ، راکتش لرزید تا هموطن را برای دومین بار در هفت دیدار بدست آورد.

نادال یک ساعت و 17 دقیقه طول کشید تا اولین امتیاز استراحت خود را بدست آورد ، که دوست و رقیبش با سومین آس خود آن را ذخیره کرد. اما از همان لحظه نادال به طور پیوسته او را کتک زد و امتیاز 7-5 را مساوی کرد ، سپس با افزایش اضطراب ، عاشق حزب چهارم شد که تصمیم گرفت.

مدودف با نوسان بالا و پایین 10 تیم برتر این فصل ، به بهترین ها بازگشت و شوارتزمن را با نتیجه 6-3 ، 6-1 شکست داد. مدودف گفت: “او بهترین تنیس را نشان نداد.” “پیروزی در چنین مدت کوتاهی ، آماده آمادگی برای لندن ، خوب بود.”

خواندن مطالب جدید
پشت درهای بسته: کارگران گرفتار در یک بیماری همه گیر | اخبار

شوارتزمن که پس از چند بار پیروزی چشمگیر پس از از سرگیری تور ، یک ماه پیش برای اولین بار وارد 10 تیم برتر شد ، کاملاً بی جا بود. وی اعتراف كرد: “من می دانم كه او خیلی از كارها را خیلی بد انجام داده ، بدون محافظت ، واقعاً افتضاح.”

مرحله یک چهارم نهایی همانطور که بازی بزرگ Raonic تهدید به غلبه بر هامبرت می کرد ، به مرحله اول راه یافت ، اما جوان چپ فرانسوی فرانسوی ریتم بازی را برای تساوی ست ها به دست آورد. هامبرت قدرت خود را مهار کرد تا یک تایپ بریک قاطع را تحمیل کند و راونیچ در مسابقه با 30 شوت نقطه مسابقه را نجات داد که ارزش تشویق را دارد. شاید این بهترین نقطه هفته بود.

در The Recap ، لیست انتخابات تحریریه هفتگی ما مشترک شوید.

راونیچ یک درخواست ساده را به امتیاز مسابقه خود منتقل کرد ، اما پس از دو ساعت و 18 دقیقه رقابت هیجان انگیز ، توالی اظهارات هامبرت با هشت برد پیاپی پایان یافت. راونیک ، که در صحرای تنیس به داخل و خارج از آن سرگردان بود ، نمی توانست با یک نت عالی تر به کار خود پایان دهد.

وی در مورد مبارزه برگشت خود در ضربات پنالتی گفت: “من می خواستم اطمینان حاصل کنم که بدون دادن همه توانم زمین را ترک نکردم.” “من در آنجا مکث کرده ام تا لبه.”

[ad_2]