“دانشمندان این کار را کرده اند”: بوریس جانسون از واکسن کووید استقبال می کند بوریس جانسون

[ad_1]

بوریس جانسون گفت كه ملت دیگر امیدی به بازگشت به حالت عادی تا بهار ندارند ، بلكه “دانش خاصی” دارد كه مردم می توانند زندگی خود را پس بگیرند زیرا او از ورود واكسن Covid-19 كه اخیراً تصویب شده است استقبال می كند.

نخست وزیر روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در داونینگ استریت گفت که “دانشمندان این کار را کرده اند” ، اگرچه وی تأکید کرد که مردم نباید “خوش بینی بیش از حد” را بپذیرند ، .

انگلیس اولین کشور غربی است که مجوز واکسن ویروس کرونا را صادر کرده و انتظار می رود هفته آینده ایمن سازی های گسترده صورت گیرد. واکسن Pfizer / BioNTech قبل از تصمیم گیری ایالات متحده و اروپا برای استفاده اضطراری توسط سازمان دارو و دارو (MHRA) مجاز شده است.

جانسون با لحنی خوش بینانه گفت: “ما دیگر فقط به این امید امیدواریم كه بتوانیم بهار سال آینده به زندگی عادی برگردیم ، بلكه به دانش مطمئن و قطعی اعتماد خواهیم كرد كه موفق خواهیم شد و با هم زندگی و همه چیزهایی را كه در زندگی ماست بازگردانیم. زندگی هایی که دوستشان داریم. “

وی افزود: “ما منتظر بوده و امیدواریم روزی را كه نورافكن های علم دشمن نامرئی ما را انتخاب می كنند و به ما نیرو می دهند تا جلوی بیماری این دشمن را بگیریم. و حالا دانشمندان این كار را كرده اند و از خود ویروس برای انجام نوعی استفاده كرده اند. jiu-jitsu بیولوژیکی برای تبدیل ویروس به شکل واکسن به خود “.

به گفته وی ، هنوز “چالش های بزرگ لجستیکی” وجود دارد. وی گفت: “بنابراین محافظت از آسیب پذیرترین افراد به طور حتم چندین ماه طول خواهد کشید. ماههای طولانی و سرد. بنابراین ، از همه مهمتر اینکه ، با بزرگداشت این دستاورد علمی ، خوش بینی بیش از حد را تحسین نکنیم و در باور ساده لوحانه این که مبارزه پایان یافته ، قرار نگیریم. اینطور نیست ، ما باید به برنامه زمستانی خود پایبند باشیم. “

خواندن مطالب جدید
اتریش آماده است تا تحت فشار قرار گیرد تا خطر ممنوعیت اسکی توسط کوید را تحت فشار قرار دهد اخبار جهان

هنگامی که انگلیس در روز چهارشنبه به سیستم جدید و محدود چند سطح محدودیت در گسترش ویروس کرونا پیوست ، جانسون از عموم مردم خواست این قوانین را دنبال کنند. “اما تا زمانی که واکسن استفاده نشود ، برنامه ما واقعاً بر این حساب است که همه ما برای محافظت از کسانی که دوستشان داریم ، همچنان فداکاری می کنیم. بنابراین لطفاً طبق قوانینی که در آن زندگی می کنید ادامه دهید. “

جاناتان ون تام ، معاون پزشک اصلی ، که با او صحبت کرد ، نشان داد که با دیدن یک کنفرانس مطبوعاتی صبح چهارشنبه که جزئیات تأیید واکسن را تشریح می کرد ، احساساتی شد. ون تام گفت: “و چقدر مهم بود … سفر و تلاش های بین المللی.” “کشف دو دانشمند که در اصل در ترکیه زندگی می کردند ، توسعه یک شرکت بیوتکنولوژی آلمان ، دخالت یک غول دارویی عظیم آمریکایی و سپس مشارکت MHRA انگلیس خود برای تحویل کالا به خانه.”

بر اساس تشبیه قبلی ، وی گفت: “اکنون قطار با خیال راحت از سرعت خود کاسته است. حالا او در ایستگاه ایستاد و در باز شد. این مجوز MHRA بود. اکنون ما به افرادی نیاز داریم که سوار این قطار شوند و با خیال راحت به مقصد برسند. “

با این حال ، او همچنین هشدار داد که گسترش ماهها بیش از هفته ها طول خواهد کشید و محدودیت ها ، از جمله فاصله اجتماعی ، باید پابرجا بمانند. “اگر خیلی زود شل شویم ، اگر فقط واکسن اینجا می زنیم ، بگذارید احتیاط را ترک کنیم ، تمام کاری که شما می خواهید انجام دهید ایجاد یک موج جزر و مدی از عفونت است.”

خواندن مطالب جدید
انجمن LGBTQ + در چین این شانس را پیدا کرد تا سرشماری شود و شمارش شود | چین

انگلیس 40 میلیون دوز تزریق Pfizer خریداری کرده است – برای 20 میلیون نفر کافی است ، زیرا به عنوان دو تزریق با زمان 21 روزه تزریق می شود. این واکسن که قرار است در دمای 70- درجه سانتیگراد نگهداری شود ، که توزیع آن را پیچیده می کند ، در آزمایشات اخیر 95٪ موثر بوده است. 800000 دوز اولیه در هفته آینده و میلیون ها در هفته های آینده در دسترس خواهد بود.

توزیع آن به ترتیب اولویت ، از ساکنان و مراقبین ، افراد بالای 80 سال و کارکنان بهداشت و ایمنی قبل از اینکه به ترتیب سن و خطر در دسترس سایر افراد قرار گیرد ، از جمله از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر است.

[ad_2]